Alle artikelen van Michael Christie

32 resultaten

  • Greenwood Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979312
    • Druk: 2
    • oktober 2020
    • 526 pagina's
    • Adobe ePub

    Meesterlijke familiegeschiedenis over houthakkers en natuurbeschermers in een stervend bos. Urgente en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 17,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781912854998
    • februari 2021
    • 512 pagina's

    A spellbinding eco fable for fans of David Mitchell, Richard Powers, and Margaret Atwood. Structured… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,25

    Je bespaart 29%

    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Franstalig
    • E-book
    • 9782226466570
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    Palmarès 2021 Les 100 livres de l'année du magazine Lire « Le temps ne va pas dans une direction donnée.… Meer

    14 99
    Was 16,99 Tooltip

    Je bespaart 12%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781473505209
    • februari 2015
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    A heartfelt and wondrous debut lauded by Philipp Meyer (New York Times bestselling author of The Son)… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Losbladig
    € 13,99
    Paperback
    € 31,25
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • King Me Ebook
    Short Story

    Michael Christie delicately and convincingly explores the fragile world of mental illness through Saul,… Meer

    1 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Short Story
    • Engels
    • E-book
    • 9781443421775
    • november 2012
    • 50 pagina's
    • Adobe ePub

    Bernice is a collector—of items rescued from her thrift shop and memories of a husband who abandoned… Meer

    1 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman. Der Taschenbuch Bestseller - "spannend und mitreißend!" (Süddeutsche Zeitung)

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 25,99
    12 49
    Uiterlijk 12 juli in huis
    Verkoop door bol.com
  • Short Story
    • Engels
    • E-book
    • 9781443421768
    • november 2012
    • 50 pagina's
    • Adobe ePub

    Crack addict Henry bumps into theoretical physicist J. Robert Oppenheimer, and the two set out on a drug-fuelled… Meer

    1 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Engels
    • Hardcover
    • 9783328600794
    • 560 pagina's

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,49
    25 99
    Uiterlijk 12 juli in huis
    Verkoop door bol.com
  • Cross-Cultural Knowledge Exchange and the Politics of Design
    • Engels
    • Paperback
    • 9780262525831
    • Druk: 1
    • april 2014
    • 272 pagina's

    Explorations of design, use, and reuse of information technology in diverse historical and cultural contexts.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 20,99
    13 99
    Verwacht over 8 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 20,99

    • Superaudio CD
    • Standard Edition
    • 2 disks
    • juni 2018

    Revolution Of.. is een album van M. Bates uit 2018 en is uitgebracht onder het label Pentatone… Meer

    21 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    • Engels
    • E-book
    • 9781732320925
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • Adobe ePub

    Over the last few years, I have been swirling in settings full of dense meaning and possibility. As a… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 28,99
    13 07
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • 0636943960424
    • maart 2009
    • Speelduur: 01:08:37

    Enemy Slayer: A Navajo Oratorio is een album van Hendricks / Christie / Phoenix So & uit 2009 en is uitgebracht… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • Luisterboek
    • 9783844540635
    • oktober 2020
    • Speelduur: 17:00:08

    Die Geschichte einer Familie und der Bäume, deren Schicksal mit ihnen verbunden ist Jacinda Greenwood… Meer

    29 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Franstalig
    • E-book
    • 9782226275424
    • Druk: 1
    • september 2012
    • Adobe ePub

    C’est une nouvelle tragiquement drôle qui ouvre le formidable recueil de Michael Christie, classé parmi… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Discard Ebook
    Short Story
    • Engels
    • E-book
    • 9781443421751
    • november 2012
    • 50 pagina's
    • Adobe ePub

    From the short-story collection The Beggar’s Garden, “Discard” tells the story of Earl, who, after the… Meer

    1 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Short Story
    • Engels
    • E-book
    • 9781443421799
    • november 2012
    • 50 pagina's
    • Adobe ePub

    The reluctant owner of a wayward Andalucian wolfhound named Buddy, Dan discovers the immutable bond between… Meer

    1 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 1
  • 2
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.