Muna Shehadi

Alle artikelen van Muna Shehadi

36 resultaten

  • Drie vrouwen, een geheim, een weekend dat alles verandert
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-07-13
    • Blz.: 309 pagina's
    • Adobe ePub

    Een heerlijke zomerroman vol intriges, familiegeheimen en liefde, van de auteur van de succesvolle De… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 19,99
    4 99
    Meestal 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2020-03-17
    • Blz.: 368 pagina's

    Het leven van Olivia Croft staat op zijn kop. Na weer een vergeefse auditie en het stopzetten van haar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Pocket
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2019-11-12
    • Blz.: 384 pagina's

    Eve Moore is toe aan iets nieuws: ze heeft een vaste maar saaie relatie en een baan die haar geen voldoening… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,85

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2019-08-16
    • Blz.: 384 pagina's

    De drie dochters van filmster Jillian Croft en haar beroemde echtgenoot Daniel groeien op in weelde,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 4,99

  • Rosalinds leugen, Eve's waarheid ; Olivia's geheim 3-in-1
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2020-03-17
    • Blz.: 893 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Drie zussen gaan op zoek naar hun verleden. (1) ROSALINDS LEUGEN De drie dochters van filmster Jillian… Meer

    19 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • Blz.: 445 pagina's

    Een glamoureuze filmster, drie liefhebbende dochters en een groot familiegeheim... De waarheid kan haar… Meer

    9 99
    Uiterlijk 9 december in huis
    • Nederlands
    • Pocket
    • Blz.: 448 pagina's

    Een glamoureuze filmster, drie liefhebbende dochters en een groot familiegeheim... De drie dochters van… Meer

    9 99
    Uiterlijk 9 december in huis
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2020-12-10

    Eve Moore is toe aan iets nieuws: ze heeft een vaste maar saaie relatie en een baan die haar geen voldoening… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • An electric and emotional read of dramatic secrets you won't be able to put down!
    • Engels
    • E-book
    • Introductie: 2022-06-23
    • Adobe ePub

    At the heart of a great love lies a devastating secret . . . Fans of Lucinda Riley, Santa Montefiore… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Engels
    • Paperback
    • Blz.: 480 pagina's
    11 49
    Uiterlijk 10 december in huis
    Verkoop door bol.com
    • Zweeds
    • E-book
    • Introductie: 2022-07-11
    • Adobe ePub

    Eskapistisk romance-serie om tre systrar som börjar söka sina rötter... Rosalind, Olivia och Eve är döttrarna… Meer

    14 54
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The most enthralling novel of unimaginable family secrets you'll read this year . . .
    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2019-12-12
    • Blz.: 400 pagina's

    'A wonderful read with evocative descriptions and enough family secrets to create a gripping journey… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,99
    13 99
    Uiterlijk 15 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • A thrilling tale of explosive family secrets, you won't want to put down!
    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2021-02-04
    • Blz.: 384 pagina's

    'A beautiful and extremely romantic novel, showing that there is hope even after the complete shattering… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,49
    10 49
    Uiterlijk 15 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,49

  • Roman
    • Duits
    • E-book
    • Introductie: 2020-10-30
    • Adobe ePub

    Als die junge Architektin Eve ein Haus im ländlichen Wisconsin renovieren soll, kommt ihr das Angebot… Meer

    5 64
    Meestal 9,99

    Je bespaart 44%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A compelling novel of shocking family secrets you won't be able to put down!
    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2020-05-28
    • Blz.: 400 pagina's

    'The story telling in this book is right up there with Nora Roberts, who is an expert at drawing you… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,49
    12 99
    Meestal 16,99

    Je bespaart 24%

    Uiterlijk 15 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,49

    • Italiaans
    • E-book
    • Introductie: 2021-10-19
    • Adobe ePub

    La vita di Olivia Croft è a un bivio. Dopo l'ennesima, infruttuosa audizione e la cancellazione del suo… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Engels
    • Paperback
    • Blz.: 444 pagina's
    11 49
    Uiterlijk 10 december in huis
    Verkoop door bol.com
  • 1
  • 2
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.