Alle artikelen van Nadia Owusu

13 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2021-03-02
    • Blz.: 352 pagina's

    Buitengewone memoir over identiteit, familie en verbondenheid. Voor liefhebbers van Zadie Smith en Maggie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,99

    Ebook € 12,99

  • Aftershocks Ebook
    Dispatches from the Frontlines of Identity
    • Engels
    • E-book
    • Introductie: 2021-02-04
    • Adobe ePub

    *** ONE OF BARACK OBAMA'S BEST BOOKS OF 2021 *** 'One of the most moving books of the new year' STYLIST… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 19,99
    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 24,55
    Hardcover
    € 22,99
    E-book
    € 15,65
    Digitaal luisterboek
    € 19,64

    Bekijk alle varianten

    5 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 15,65

  • A Memoir
    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2021-01-12
    • Blz.: 320 pagina's
    20 99
    Uiterlijk 6 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 20,36
  • Dispacci tra le faglie dell’identità
    • Italiaans
    • E-book
    • Introductie: 2022-06-30
    • Adobe ePub

    Ho vissuto nel disastro e il disastro ha vissuto in me. I nostri linguaggi condivisi sono il tuono e… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

Verder kijken?

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.