Nele Neuhaus

Nele Neuhaus

Nele Neuhaus (1967) is een van de populairste Duitse thrillerauteurs van dit moment. Ze groeide op in het Duitse Paderborn, onder haar meisjesnaam Cornelia Löwenberg. Neuhaus heeft rechten, geschiedenis en Duits gestudeerd, maar gaf na een tijdje het studeren op om te gaan werken voor een reclamebureau. In 1995 trouwde ze met Harald Neuhaus en in 2010 brak ze als Nele Neuhaus door met de thriller 'Schneewittchen muss sterben'. Voor ze bij een uitgever terecht kwam heeft Neuhaus twee boeken in eigen beheer uitgegeven. ‘Unter Haien’ publiceerde ze in 2005 en na vele positieve reacties besloot Neuhaus een tweede boek te schrijven en uit te geven: ‘Eine unbeliebte Frau’. Het derde boek dat ze schreef trok de aandacht van de uitgever Ullstein en sindsdien geeft ze haar boeken daar uit. 'Schneewittchen muss sterben' is het derde deel in Neuhaus’ succesvolle thrillerserie over Oliver von Bodenstein en Pia Kirchhoff. <br>Naast thrillers schrijft Nele Neuhaus ook jeugdboeken over amazones en paarden. Ze heeft hierin twee succesvolle series, ‘Elena – ein Leben für Pferde’ en ‘Charlottes Traumpferd’. <br> <br>In 2011 scheidde de schrijfster van haar man, maar behield de naam Nele Neuhaus, wat immers de naam is waaronder ze bekend is geworden. Ze woont nu samen met haar partner in Vordertaunus. Op bol.com vind je alle boeken van Nele Neuhaus, waaronder het nieuwste boek van Nele Neuhaus.

Alle artikelen van Nele Neuhaus

247 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-11-08
    • Blz.: 464 pagina's

    Deel 10 in de serie rondom rechercheurs Pia Sander en Oliver von Bodenstein! In Bad Soden wordt een vrouw… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,99

  • de beslissende zomer
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2016-11-15
    • Blz.: 288 pagina's

    Een leven zonder paarden kan Elena zich niet voorstellen. Als ze rijdt, vergeet ze alles en iedereen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 44,11
    E-book
    € 7,99
    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,99

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-07-19
    • Blz.: 341 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Weg naar nergens betoverde me vanaf de eerste pagina.’ ***** Goodreads ‘Fantastisch hoe de levensweg… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,50
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2017-03-07
    • Blz.: 320 pagina's

    Door een lading hagel uit zijn eigen jachtgeweer komt de Frankfurtse hoofdofficier van justitie op een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    Paperback
    € 11,55
    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2020-04-16
    • Blz.: 480 pagina's

    In zijn huis wordt het lichaam van Theodor Reifenrath gevonden. Wanneer rechercheur Pia Sander en haar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 32,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2017-04-12
    • Blz.: 192 pagina's

    Spannend paardrij-avontuur in Frankrijk, voor meiden van 10-12 jaar. Als Charlotte hoort dat haar vroegere… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2015-09-18
    • Blz.: 176 pagina's

    Als Charlotte hoort dat de manege moet sluiten, komt ze met haar vrienden in actie. Avontuurlijk paardenboek… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,45

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2018-10-03
    • Blz.: 479 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Alex Sontheim is ambitieus, mooi en getalenteerd – ze maakt een bliksemcarrière op Wall Street. Wanneer… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 19,95
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2021-10-07
    • Blz.: 302 pagina's
    • Adobe ePub

    Een meeslepende familiesaga voor liefhebbers van Jojo Moyes, Anne Jacobs en Corina Bomann. Ik vond dit… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2013-11-01
    • Blz.: 400 pagina's

    De 92-jarige Holocaust-overlevende David Josua Goldberg wordt in zijn huis gevonden, gedood door een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    Paperback
    € 13,50
    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 7,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2012-11-22
    • Blz.: 448 pagina's

    Op een donkere ochtend in november vinden bouwvakkers op een verlaten vliegveld van de Amerikaanse luchtmacht… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    Paperback
    € 14,39
    Paperback
    € 19,95
    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,80

    Ebook € 7,49

  • gevaar op de manege
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2015-04-14
    • Blz.: 192 pagina's

    Charlotte krijgt een paard van haar ouders. Maar dan gebeuren er vervelende dingen op de manege. Krijgt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,99

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2016-09-27
    • Blz.: 265 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een gruwelijke vondst in de dierentuin in de Taunus: in het olifantenverblijf ligt een menselijke hand.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 25,65
    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2018-09-04
    • Blz.: 849 pagina's

    dwarsligger 554 Nele Neuhaus De levenden en de doden Rechercheur Pia Kirchhoff staat op het punt om op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    Paperback
    € 12,80
    Digitaal luisterboek
    € 16,99
    7 90
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 44%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2014-11-18
    • Blz.: 480 pagina's

    In het kantoor van WindPro, een bedrijf dat windmolens exploiteert, wordt een nachtwaker dood aangetroffen.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,99
    E-book
    € 4,49
    Digitaal luisterboek
    € 16,99
    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,20

    Ebook € 4,49

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2014-09-19
    • Blz.: 115 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als Charlotte hoort dat de manege haar lievelingspaard heeft verkocht, is ze ontroostbaar. Zelfs de aanstaande… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 14,95
    Hardcover
    € 14,99
    Hardcover
    € 14,99
    E-book
    € 7,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2014-05-06
    • Blz.: 384 pagina's

    Op een warme dag in juni vindt een groepje tieners het lijk van een meisje in de rivier de Main. Er wordt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,80

    Ebook € 7,49

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.