Alle artikelen van Nicholas Guild

19 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045211992
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 400 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Van alle Griekse stadstaten spreekt Sparta het meest tot de verbeelding. De ijzeren discipline, moed… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781490620510
    • mei 2015
    • Verteller: Graham Rowat
    • Speelduur: 11:19:13

    Homicide detective Ellen Ridley of the SFPD is tracking a serial killer terrorizing young women in the… Meer

    22 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045211893
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 360 pagina's

    Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri 'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Tweedehands vanaf 11,30

    Ebook 9,99

  • El macedonio Ebook
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788416331758
    • januari 2016
    • Adobe ePub

    Siglo IV a. C. Macedonia vive una época convulsa, desgarrada por luchas internas en el seno de la familia… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781466861619
    • december 2017
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Nicholas Guild's The Macedonian is a gripping fictional account of the life of Philip of Macedon, the… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781466886599
    • februari 2016
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    The Ironsmith is captivating novel from Nicholas Guild dramatizing the behind-the-scenes political plots… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781476783871
    • Druk: 1
    • februari 2014
    • 560 pagina's

    An extraordinary historical epic of love and war in ancient Assyria during a time of dreadful omens,… Meer

    29 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781476782461
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 680 pagina's

    Exiled by his brother, the Assyrian monarch Esarhaddon, Tiglath Ashur wanders the ancient Meditteranean… Meer

    35 49
    Uiterlijk 27 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781490620497
    • december 2016
    • Verteller: Pete Bradbury
    • Speelduur: 14:23:21

    A good old classic Greek revenge story In the 4th Century B.C., Sparta had established control over most… Meer

    22 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788416331963
    • november 2016
    • Adobe ePub

    Yoshua, un carpintero de la aldea de Nazaret, siente la llamada de Dios y predica la inminente llegada… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781466851382
    • december 2016
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Ancient Sparta comes to life in The Spartan Dagger, Nicholas Guild's vivid tale of murder and vengeance.… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781490620503
    • december 2017
    • Verteller: Pete Bradbury
    • Speelduur: 16:06:21

    THE MACEDONIAN, is based on the early life of Philip II, King of Macedon, father of Alexander the Great… Meer

    22 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Blood Ties Ebook
    A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781466861602
    • mei 2015
    • 320 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Homicide detective Ellen Ridley of the SFPD is tracking a serial killer terrorizing young women in the… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9798679558670
    • december 2020
    • 238 pagina's
    18 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788416970193
    • juni 2017
    • Adobe ePub

    Primera mitad del siglo IV a. C. Una fría noche, a las afueras de una tranquila aldea ilota, dos jovenes… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788416331789
    • maart 2016
    • Adobe ePub

    Siglo VII a. C. Tiglath Assur, despojado del trono de Asiria por su hermanastro Asarhadón, es condenado… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • El asirio Ebook
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788416331741
    • januari 2016
    • Adobe ePub

    Siglo VII a. C. Tiglath Assur y Asarhadon, hermanastros, excelentes amigos e hijos del rey de Asiria,… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780765376510
    • Druk: 1
    • december 2016
    • 384 pagina's

    Ancient Sparta comes to life in The Spartan Dagger, Nicholas Guild's vivid tale of murder and vengeance.… Meer

    26 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781250812865
    • december 2016
    • 384 pagina's

    Ancient Sparta comes to life in The Spartan Dagger, Nicholas Guild's vivid tale of murder and vengeance.… Meer

    25 -
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.