Nikola Scott

Alle artikelen van Nikola Scott

31 resultaten

  • Het geheim dat ze al sinds de oorlog delen, mag nooit uitkomen...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762150
    • 11 augustus 2021
    • 458 pagina's
    • Adobe ePub

    Familiegeheimen en intriges spelen de hoofdrol in deze prachtige roman voor fans van Kate Morton en Lucinda… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402755121
    • 08 mei 2018
    • 400 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hoe ontdek je de waarheid over het verleden als de enige persoon die erbij was niet meer leeft? 1958.… Meer

    4 99
    Meestal 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402757750
    • 12 maart 2019
    • 337 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Augustus 1939Op het vreedzame familielandgoed Summerhill probeert de zestienjarige Maddy zich afzijdig… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Pocket
    € 9,99
    Paperback
    € 17,99
    4 99
    Meestal 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402700893
    • 01 mei 2018
    • 480 pagina's

    Hoe ontdek je de waarheid over het verleden als de enige persoon die erbij was niet meer leeft? 1958.… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,10
  • A riveting and heart-breaking novel about dark secrets and dangerous romances
    • Engels
    • Paperback
    • 9781472241184
    • 06 september 2018
    • 352 pagina's

    The unforgettable novel from Nikola Scott about two women - born decades apart - each faced with the… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 1,99
    Digitaal luisterboek
    € 24,55
    12 99
    Uiterlijk 22 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,99

  • The gripping novel about a mother's shocking secret that changed everything
    • Engels
    • Paperback
    • 9781472241160
    • 21 september 2017
    • 368 pagina's

    Addie thinks she knows everything about her mother. But when a stranger appears claiming to be her sister,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 3,99
    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 24,55
    14 50
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789402758153
    • 24 augustus 2019
    • Speelduur: 14:45:56 minuten

    Het is 1958. De jonge Elizabeth is naar een landhuis aan de Engelse kust gestuurd om de laatste dagen… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 18 -
    1 - 2 weken
    Tweedehands vanaf € 11,99
    • Duits
    • E-book
    • 9783644200159
    • 18 augustus 2017
    • Adobe ePub

    Ein Sommer, der alles verändert Es ist ein goldener Sommer im England der späten 50er Jahre: Die 16-jährige… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Zweeds
    • E-book
    • 9789175457925
    • 21 mei 2019
    • Adobe ePub

    Augusti 1939 i Cornwall. Unga Madeleine längtar efter sin syster som har varit ute på långresa i Europa.… Meer

    5 42
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Italiaans
    • E-book
    • 9788809870437
    • 18 april 2018
    • Adobe ePub

    Un romanzo toccante sul complicato rapporto genitori-figli e sulla ricerca della propria identità. Una… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duits
    • Paperback
    • 9783499273209
    • 4878 pagina's

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 35,14
    E-book
    € 9,99
    10 49
    Uiterlijk 17 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Duits
    • Digitaal luisterboek
    • 9783732416011
    • 15 december 2009

    Es ist ein goldener Sommer im England der späten 50er Jahre: Die 16-jährige Elizabeth ist begeistert… Meer

    15 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The heartbreaking and unputdownable World War 2 romance
    • Engels
    • E-book
    • 9781472260802
    • 01 juli 2021
    • Adobe ePub

    'Full of intrigue, fascinating historical detail and brilliant characterisation . . . A truly fabulous… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 27,50
    3 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Italiaans
    • E-book
    • 9788809886278
    • 02 mei 2019
    • Adobe ePub

    La commovente storia di due donne e il coraggio di ricominciare quando tutto sembra impossibile. Madeleine… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 1
  • 2
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.