Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Alle artikelen van Paul Vincent

123 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025443078
    • Druk: 15
    • mei 2014
    • 287 pagina's

    DWDD boek van de maand. ‘Dit boek heeft alles. Het oerboek over vriendschap.’ Ventoux van Bert Wagendorp… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,64

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780241953204
    • Druk: 1
    • januari 2011
    • 736 pagina's

    On a cold night in Holland two men meet and change each other's lives forever. Max Delius - a hedonistic,… Meer

    11 99
    Uiterlijk 14 december in huis
    Verkoop door bol.com
  • Ventoux Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025440817
    • Druk: 1
    • mei 2013
    • 276 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Nu verfilmd! Op 25 juni 1982 verongelukt de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers op de Mont Ventoux… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ventoux Tweedehands
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025442989
    • Druk: 13
    • november 2013

    EENMALIGE, MOOI GEBONDEN CADEAU-EDITIE 'Het is ruim dertig jaar geleden dat de foto werd gemaakt, op… Meer

    9 50

    Ebook € 9,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020411164
    • Druk: 1
    • mei 2013
    • 287 pagina's

    Boek van de Maand bij De wereld draait door juni 2013 Op 25 juni 1982 verongelukt de jonge, veelbelovende… Meer

    14 90
    Uiterlijk 13 december in huis
    Tweedehands vanaf € 6,40
    • Engels
    • Paperback
    • 9780140239379
    • Druk: 1
    • november 1997
    • 736 pagina's

    The Discovery of Heaven, Harry Mulisch's magnum opus, is a rich mosaic of twentieth-century trauma in… Meer

    22 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789025471859
    • maart 2021
    • Verteller: Gijs Scholten van Aschat

    ‘Ventoux’ van Bert Wagendorp vertelt het verhaal van de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers, die… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Willem Elsschot
    • Engels
    • Paperback
    • 9781846884160
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 300 pagina's

    When the ambitious but inept clerk Frans Laarmans is offered a job managing an Edam distribution company… Meer

    9 99
    Uiterlijk 14 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • From the Medieval Period to the Present Day
    • Engels
    • Paperback
    • 9781907320491
    • Druk: 1
    • april 2016
    • 250 pagina's

    100 Dutch-Language Poems offers a wonderful new resource to poetry lovers around the world. It covers… Meer

    15 29
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 15,25
  • Cheese Tweedehands
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781862074811
    • april 2002
    • 153 pagina's

    Cheese is a gentle, satirical fable of capitalism and wealth. A clerk in Antwerp suddenly becomes the… Meer

    9 99

    Ebook € 7,99

  • Cheese Tweedehands
    Kaas
    • Engels
    • Paperback
    • 9781862075566
    • Druk: New edition
    • maart 2004
    • 160 pagina's

    Cheese is a gentle, satirical fable of capitalism and wealth. A clerk in Antwerp suddenly becomes the… Meer

    36 78
    Tweedehands vanaf € 32,85

    Ebook € 7,99

  • A History of Ideas about the Mind
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780521650243
    • Druk: illustrated edition
    • december 2000
    • 256 pagina's

    What is memory? Without memory we lose our sense of identity, reasoning, even our ability to perform… Meer

    54 49
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 43,95
    • Engels
    • Paperback
    • 9781862076167
    • Druk: New ed
    • juli 2003
    • 144 pagina's

    The gilt-lettered advertisement outside Madame Brulot's pension in the shabby rue d'Armaille promises… Meer

    7 19
    Verwacht over 8 weken
    Verkoop door bol.com
  • Cheese Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781846884191
    • december 2009
    • Adobe ePub

    Cheese is a gentle, satirical fable of capitalism and wealth. A clerk in Antwerp suddenly becomes the… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9780140272383
    • Druk: New ed
    • februari 1998
    • 736 pagina's

    On a cold night in Holland, Max Delius - a hedonistic, yet brilliant astronomer who loves fast cars,… Meer

    12 65
  • On Beastiality
    • Engels
    • Paperback
    • 9781859843109
    • Druk: New edition
    • oktober 2000
    • 218 pagina's

    'People love animals - a stroke here, a pat there, a quick nuzzle in that gorgeous fur ...the amount… Meer

    25 42
    Verwacht over 8 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781904738206
    • Druk: New title
    • januari 2007
    • 278 pagina's

    On a cold winter's night, an elegant villa goes up in flames. Evert Struyck, happily married, father… Meer

    12 49
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9780300216462
    • oktober 2015
    • Adobe ePub

    “Tip” Marugg’s The Roar of Morning has been widely praised as an intensely personal, often dreamlike… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Dearest Pet Tweedehands
    On Bestiality
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780860914624
    • juli 1994
    • 276 pagina's

    'People love animals - a stroke hem, a pat there, a quick nuzzle in that gorgeous fur... the amount of… Meer

    81 -
    • Engels
    • Paperback
    • 9781642860177
    • juni 2019
    • 300 pagina's

    A moving and hilarious feel-good novel about male friendship, romance, intrigue, treachery and cycling.… Meer

    16 49
    Uiterlijk 16 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,69

  • Ventoux Tweedehands
    roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046706374
    • Druk: 32
    • oktober 2017
    • 388 pagina's

    ‘Ventoux’ van Bert Wagendorp vertelt het verhaal van de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers, die… Meer

    16 95

    Ebook € 9,99

  • Close-Up Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781849164399
    • Druk: 1
    • februari 2010
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    'Gripping' Elle Magazine A captivating psychological thriller, perfect for fans of Behind Closed Doors… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9780198806493
    • Druk: 1
    • juli 2017
    • 224 pagina's

    In this volume Paul Vincent presents a compelling collection of prose fiction, memoirs and anecdotes… Meer

    14 49
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
  • 7 CD-luisterboek, voorgelezen door Gijs Scholten van Aschat
    • Nederlands
    • Luisterboek overig
    • 9789047616665
    • Druk: 1
    • mei 2014
    • Verteller: Gijs Scholten van Aschat

    Op 25 juni 1982 verongelukt de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers op de Mont Ventoux. Dertig… Meer

    11 73
    Uiterlijk 16 december in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,00

    Ebook € 9,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.