Penguin Random House Children's UK

Alle artikelen van Penguin Random House Children's UK

5833 resultaten

  • There's nothing more hawthorne than winning
    • Engels
    • Paperback
    • 01 september 2022
    • 384 pagina's

    Avery's fortune, life, and loves are on the line in the game that everyone will be talking about. To… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 13 februari 2014
    • 224 pagina's

    Lines may divide us, but hope will unite us. . Nine-year-old Bruno knows nothing of the Final Solution… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    E-book
    € 6,49
    Hardcover
    € 14,99
    Hardcover
    € 56,47
    Audioboek CD
    € 44,33
    Hardcover
    € 40,93

    Bekijk alle varianten

    10 49
    Uiterlijk 8 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,49

    • Engels
    • Paperback
    • 16 augustus 2007
    • 224 pagina's

    From the World's No. 1 Storyteller, The Witches is a children's classic that has captured young reader's… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,79
    Hardcover
    € 20,99
    Hardcover
    € 28,00
    Paperback
    € 20,68
    Paperback
    € 25,78
    E-book
    € 6,49

    Bekijk alle varianten

    6 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Choose truth? You must reveal your darkest secret
    • Engels
    • Paperback
    • 09 januari 2020
    • 384 pagina's

    The sequel to the International bestseller One of Us is Lying Welcome back to Bayview High . . . Its… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,41
    9 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,00
  • TikTok made me buy it
    • Engels
    • Paperback
    • 10 januari 2019
    • 336 pagina's

    From the author of the international bestselling One of Us is Lying A perfect town is hiding secrets.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 14,49
    Paperback
    € 7,19
    Digitaal luisterboek
    € 24,56
    9 89
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Sue Townsend
    • Engels
    • Paperback
    • 31 oktober 2002
    • 272 pagina's

    The Secret Diary of Adrian Mole Aged 13 34 is the first book in Sue Townsends brilliantly funny Adrian… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 9,99
    Hardcover
    € 16,99
    Luisterboek op CD
    € 14,99
    Paperback
    € 37,79
    Digitaal luisterboek
    € 7,11

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Op voorraad

    Nu besteld, zaterdag in huis

    Ebook € 6,99

  • Puffin Clothbound Classics
    • Engels
    • Hardcover
    • 05 september 2019
    • 352 pagina's

    A stunningly beautiful hardback edition of one of the most famous stories in the world. After losing… Meer

    13 49
    Uiterlijk 8 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
  • Family first, Always.
    • Engels
    • Paperback
    • 03 december 2020
    • 336 pagina's

    An explosive YA thriller from international bestselling author of One of Us is Lying. The Storys are… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 13,99
    Hardcover
    Niet leverbaar
    Paperback
    € 7,79
    Digitaal luisterboek
    € 27,02
    Paperback
    € 12,49
    Digitaal luisterboek
    € 15,41

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Uiterlijk 8 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 8,00

    Ebook € 6,99

  • Nicola Yoon
    • Engels
    • Paperback
    • 03 november 2016
    • 384 pagina's

    *Now a major film starring Yara Shahidi and Charles Melton* the New York Times Bestselling love story… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,49
    Paperback
    € 8,99
    7 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

  • Puffin Clothbound Classics
    • Engels
    • Hardcover
    • 03 september 2020
    • 496 pagina's

    Puffin Clothbound Classics - stunningly beautiful hardback editions of the most famous stories in the… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Puffin in Bloom
    • Engels
    • Hardcover
    • 04 december 2014
    • 816 pagina's

    Grown-up Meg, tomboyish Jo, timid Beth, and precocious Amy. the four March sisters couldnt be more different.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 7,49
    Paperback
    € 8,49
    Hardcover
    € 13,39
    E-book
    € 6,49
    E-book
    € 4,49
    Paperback
    € 59,00

    Bekijk alle varianten

    11 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 9,00

    Ebook € 4,49

  • Sequel to the bestselling 'The inheritance games'
    • Engels
    • Paperback
    • 09 september 2021
    • 368 pagina's

    A deadly game. Apuzzle to solve. A fortune at stake. Barnes is a master of puzzles and plot twists' E.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 25,52
    Hardcover
    € 10,99
    E-book
    € 8,49
    Digitaal luisterboek
    € 15,41
    Paperback
    € 10,99
    E-book
    € 6,99

    Bekijk alle varianten

    10 97
    Op voorraad

    Nu besteld, zaterdag in huis
    Meer verkopers vanaf € 10,29

    Ebook € 8,49

  • Roald Dahl
    • Engels
    • Paperback
    • 11 februari 2016
    • 256 pagina's

    A true genius . . . Roald Dahl is my hero - David Walliams So Matilda's strong young mind continued to… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,69
    E-book
    € 6,49
    Hardcover
    € 9,59
    Hardcover
    € 13,49
    Hardcover
    € 32,37
    Hardcover
    € 20,99

    Bekijk alle varianten

    8 49
    Uiterlijk 8 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,49

  • The new release from bestselling author Karen McManus
    • Engels
    • Paperback
    • 01 september 2022
    • 368 pagina's

    From the internationally bestselling author of Netflix's hottest new show, One of Us is Lying, comes… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 10,67
    E-book
    € 8,49
    Hardcover
    € 38,99
    Hardcover
    € 18,99
    Digitaal luisterboek
    € 24,56
    Paperback
    € 14,99

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Uiterlijk 8 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

  • Malorie Blackman
    • Engels
    • Paperback
    • 06 april 2017
    • 496 pagina's

    Now a major TV series on the BBC 'The Noughts & Crosses series are still my favourite books of all time… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,49
    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 13,99
    Digitaal luisterboek
    € 13,04
    Paperback
    € 10,99
    Digitaal luisterboek
    € 11,85

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

  • Rick Riordan
    • Engels
    • Paperback
    • 04 juli 2013
    • 400 pagina's

    Coming soon to Disney+! Half boy. Half God. ALL Hero. I was just a normal kid, I went to school (got… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 7,49
    Digitaal luisterboek
    € 14,22
    Luisterboek op CD
    € 15,39
    € 92,50
    8 49
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • R. J. Palacio
    • Engels
    • Paperback
    • 03 januari 2013
    • 320 pagina's

    Now an Oscar nominated film starring Julia Roberts, Owen Wilson and Jacob Tremblay. My name is August.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,39
    Paperback
    € 13,99
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 56,80
    Audioboek CD
    € 43,60
    Hardcover
    Niet leverbaar

    Bekijk alle varianten

    9 59
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Ruta Sepetys
    • Engels
    • Paperback
    • 04 februari 2016
    • 400 pagina's

    WINNER OF THE CILIP CARNEGIE MEDAL 2017 It's early 1945 and a group of people trek across Germany, bound… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,99
    Hardcover
    € 23,74
    Digitaal luisterboek
    € 22,59
    Paperback
    € 95,88
    10 49
    Uiterlijk 8 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 25 september 2014
    • 206 pagina's

    One starry night, Peter Pan and Tinker Bell lead the three Darling children over the rooftops of London… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,59
    Hardcover
    € 9,99
    Hardcover
    € 55,84
    Paperback
    € 33,98
    E-book
    € 0,49
    Paperback
    € 33,78

    Bekijk alle varianten

    5 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 0,49

  • Natasha Bowen
    • Engels
    • Paperback
    • 04 november 2021
    • 336 pagina's

    An epic love story infused with West African mythology. For fans of The Gilded Ones, Children of Blood… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,49
    Paperback
    € 8,99
    Hardcover
    € 15,79
    Paperback
    € 13,99
    Digitaal luisterboek
    € 27,02
    Hardcover
    € 25,66

    Bekijk alle varianten

    9 90
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

  • BFG
    • Engels
    • Paperback
    • 16 augustus 2007
    • 224 pagina's

    The BFG--Big Friendly Giant--kidnaps Sophie from her bed in the orphanage and takes her back to Giantland… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 10,67
    E-book
    € 6,49
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 38,99
    Hardcover
    € 9,69

    Bekijk alle varianten

    6 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,49

  • John Green
    • Engels
    • Paperback
    • 20 september 2018
    • 320 pagina's

    Our hearts were broken in the same places. Thats something like love, but maybe not quite the thing itself… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 13,49
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 17,79
    Hardcover
    € 14,95
    Digitaal luisterboek
    € 22,59
    Digitaal luisterboek
    € 11,85

    Bekijk alle varianten

    7 99
    Uiterlijk 8 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Movie Tie-In
    • Engels
    • Paperback
    • 09 maart 2017
    • 320 pagina's

    **The second season of the Golden Globe nominated Thirteen Reasons Why is now on Netflix.** Read the… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,39
    E-book
    € 6,49
    Paperback
    € 11,79
    Hardcover
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 17,19
    Hardcover
    € 29,99

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,49

  • Puffin Clothbound Classics
    • Engels
    • Hardcover
    • 05 september 2019
    • 320 pagina's

    A stunningly beautiful hardback edition of the most famous adventure story in the world. Following the… Meer

    11 89
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.