Alle artikelen van Reintje Ghoos

92 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403197401
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 352 pagina's

    Een hilarische Britse whodunit met vier bejaarde speurneuzen In een prettig en rustig bejaardenhuis vormen… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 20,99

    Ebook € 11,99

  • roman
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789029543361
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 720 pagina's

    De verschrikkingen van het oostfront, gezien door de ogen van een Wehrmachtsoldaat Guy Sajer, zoon van… Meer

    35 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 24,00
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046707227
    • Druk: 13
    • juni 2019
    • 336 pagina's

    In "Zijn we slim genoeg om te weten hoe slim dieren zijn?' maakt Frans de Waal een balans op: wat is… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403151311
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 352 pagina's

    De hoogbejaarde speurneuzen van De moordclub zijn terug Het is weer donderdag, en de vier bejaarde leden… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029094221
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 496 pagina's

    ‘De reiziger is een belangrijk boek voor en over ons allemaal, iedereen op aarde, niemand uitgezonderd.’… Meer

    23 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • Aangeraden door DWDD Boekenpanel
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789403133300
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 96 pagina's

    De liefdesbetuiging van een zoon aan zijn afgetakelde vader Ze hebben mijn vader vermoord van Édouard… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 16,95

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789044544343
    • Druk: 3
    • januari 2022
    • 1136 pagina's

    Het denken over markt, winst en kapitaal is gebaseerd op historische concepten die afhangen van keuzes… Meer

    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 24,99

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.… Meer

    12 50
    Uiterlijk 25 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,25

    Ebook € 6,99

  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309775
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 608 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De grootse nieuwe roman van de auteur van De jongen in de gestreepte pyjama en De grote stilte Voor de… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403197708
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    In een prettig en rustig bejaardenhuis vormen vier bewoners een onwaarschijnlijk clubje. Een keer per… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Aangeraden door DWDD Boekenpanel
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403141305
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 96 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ze hebben mijn vader vermoord van Édouard Louis is een uitzonderlijke aanklacht tegen de Franse staat… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403157610
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    De hoogbejaarde speurneuzen van De moordclub zijn terug Het is weer donderdag, en de vier bejaarde leden… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023466918
    • Druk: 1
    • juli 2017
    • 224 pagina's

    Een nietsontzienende roman over agressie ‘Ik ontmoette Reda tijdens kerstavond 2012, en ik nam hem mee… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,50

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403137612
    • Druk: 6
    • december 2020
    • 320 pagina's

    De paus is dood. De deuren van de Sixtijnse Kapel sluiten en volgens de eeuwenoude traditie zullen honderdzeventien… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,13

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029093279
    • Druk: 4
    • april 2019
    • 608 pagina's

    De grootse nieuwe roman van de auteur van De jongen in de gestreepte pyjama en De grote stilte Voor de… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,90

    Ebook € 9,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029093859
    • Druk: 2
    • februari 2020
    • Verteller: Rik van de Westelaken
    • 384 pagina's

    ‘Een ingenieuze roman waarmee John Boyne bewijst een van de meest overtuigende auteurs van zijn generatie… Meer

    15 99
    Uiterlijk 25 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,85

    Ebook € 10,99

  • Conclaaf Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023428008
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • 247 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De paus is dood. De deuren van de Sixtijnse Kapel sluiten en volgens de eeuwenoude traditie zullen honderdzeventien… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313208
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 392 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Winnaar van de gerenommeerde Prix Goncourt 2018 ‘Een vuistdikke coming-of-age-roman, met vaart, geschreven… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403156118
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 80 pagina's
    • Adobe ePub

    Een boeiend gesprek tussen twee toonaangevende kunstenaars Ken Loach is een van de meest geroemde Britse… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312379
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 320 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ‘Een ingenieuze roman waarmee John Boyne bewijst een van de meest overtuigende auteurs van zijn generatie… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401600439
    • Druk: 1
    • mei 2013
    • EPUB met digitaal watermerk

    Yun Ling verloor in de Tweede Wereldoorlog haar zus in een kamp en worstelt nog altijd met de vraag waarom… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Vrede kun je leren Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023481515
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 96 pagina's

    Na elke aanslag gaan we voor meer veiligheid – en hopen we op meer vrede. Maar is dat genoeg? Thomas… Meer

    9 50

    Ebook € 6,99

  • 15 35
    Tweedehands vanaf € 13,95

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789044543179
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 1136 pagina's

    Het denken over markt, winst en kapitaal is gebaseerd op historische concepten die afhangen van keuzes… Meer

    54 99
    Op voorraad

    Nu besteld, maandag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 27,50

    Ebook € 24,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.