Robert Fabbri

Robert Fabbri

"Robert Fabbri (Genève, 22 juni 1961) is een Zwitserse auteur van historische thrillers, bekend van onder meer de Vespasianus-serie. Fabbri werd geboren in Genève maar verhuisde op jonge leeftijd naar West Sussex in Engeland. Hij studeerde er achtereenvolgens aan de kostschool Christ's Hospital, Horsham en de universiteit van Londen. <br> <br>Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie <a rel="nofollow">Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen</a>."

Alle artikelen van Robert Fabbri

123 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045202457
    • Druk: 1
    • oktober 2012
    • 400 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een man: geboren in de diepste duisternis Zijn doel: de beste keizer van Rome worden Het jaar 9 na Christus.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045203706
    • Druk: 1
    • juli 2013
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Derde deel in de populaire en succesvolle VESPASIANUS-serie, door NRC Handelsblad verkozen tot de beste… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045218618
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Vespasianus heeft van keizer Nero opdracht gekregen om de opstand in Judeae neer te slaan. Hij weet dat… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045203560
    • Druk: 1
    • oktober 2012
    • 408 pagina's
    • Adobe ePub

    Thracië, 30 na Christus. Zelfs aan de rand van de Romeinse wereld kan Vespasianus niet ontsnappen aan… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Perfect for fans of Conn Iggulden, Ben Kane, Simon Scarrow, Bernard Cornwell, Giles Kristian, and Harry Sidebottom
    • Engels
    • E-book
    • 9781838955830
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    THE VESPASIAN SERIES: The complete nine-book collection. One man. One destiny. In AD 26, a sixteen-year-old… Meer

    17 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045205953
    • Druk: 1
    • mei 2014
    • 72 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Geschiedenisles boordevol actie!'- NRC Handelsblad 'Zo'n boek dat je het liefst in een ruk uitleest.'… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781786498045
    • Druk: Main
    • januari 2022
    • 416 pagina's

    FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF THE VESPASIAN SERIES The third instalment in a huge, bloody and brutal… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-01-2022.
  • Magnus Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045212098
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 410 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Marcus Salvius Magnus is leider van het Broederschap van de Zuidelijke Quirinaal. Hij domineert de Romeinse… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781782397106
    • Druk: Main
    • augustus 2019
    • 368 pagina's

    The final, thrilling instalment in the epic Vespasian series from the bestselling author, Robert Fabbri.… Meer

    11 29
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781848879140
    • Druk: Main
    • november 2012
    • 384 pagina's

    Thracia, AD30: Even after four years military service at the edge of the Roman world, Vespasian can't… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780857897435
    • Druk: Main
    • augustus 2013
    • 432 pagina's

    Rome, AD 34: Vespasian is serving as a military officer on the outskirts of the Empire. But political… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,79

    Ebook 4,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781838950439
    • Druk: Main
    • november 2019
    • 384 pagina's

    The complete collection of Robert Fabbri's Vespasian novella series about Magnus and the South Quirinal… Meer

    25 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781786498014
    • Druk: Export/Airside
    • januari 2021
    • 416 pagina's

    Alexander the Great's sudden and unexpected death has left the largest, most formidable empire the world… Meer

    16 19
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • Vespasian I
    • Engels
    • Paperback
    • 9781848879119
    • Druk: Main
    • november 2011
    • 496 pagina's

    AD 26: Sixteen-year-old Vespasian leaves his family farm for Rome, to find a patron and join the army.… Meer

    11 29
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780857899736
    • Druk: Main
    • augustus 2016
    • 352 pagina's

    AD 58: Rome is in turmoil once more. Emperor Nero has set his heart on a new wife but to clear a path… Meer

    15 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • The Limits of Empire
    • Engels
    • Paperback
    • 9781782397014
    • Druk: Main
    • juli 2017
    • 384 pagina's

    One man's greatest victory. Rome's greatest defeat. A.D. 9: In the depths of the Teutoburg Wald, in a… Meer

    8 49
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • VESPASIAN IV
    • Engels
    • Paperback
    • 9780857897466
    • Druk: Main
    • juli 2014
    • 384 pagina's

    Vespasian's fourth adventure&;can he escape his own Emperor's wrath? Caligula has been assassinated and… Meer

    10 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045212012
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 305 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Spectaculair eerste deel in een nieuwe serie van bestsellerauteur Robert Fabbri! Het jaar 9 na Christus.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045213279
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Over deel één, Tribuun van Rome: 'Geschiedenisles boordevol actie!' - NRC Handelsblad Rome, 63 na Christus.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781786497994
    • januari 2020
    • Adobe ePub

    'An excellent new series by the consistently brilliant Robert Fabbri' Sunday Sport **_____________________________… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045218991
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 448 pagina's
    13 99

    Ebook 4,99

  • Vespasian V
    • Engels
    • E-book
    • 9780857899644
    • Druk: 1
    • augustus 2014
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Britannia, 45 AD: Vespasian's brother, Sabinus, is captured by druids. The druids want to offer a potent… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Crossroads Brotherhood Novella from the bestselling author of the VESPASIAN series
    • Engels
    • E-book
    • 9781782393467
    • Druk: 1
    • juli 2013
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    An ebook-exclusive short story from the bestselling Vespasian series. Marcus Salvius Magnus is a fanatical… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Tribune of Rome Tweedehands
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781848879096
    • Druk: Main
    • mei 2011
    • 384 pagina's

    ONE MAN: ONE DESTINY 26 AD: Sixteen-year-old Vespasian leaves his family farm for Rome, his sights set… Meer

    40 58

    Ebook 2,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.