Alle artikelen van Sabine Mutsaers

322 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589601
    • Druk: 1
    • 640 pagina's

    ‘Reiziger is het vrouwelijke antwoord op Game of Thrones.’ De Correspondent Deel 9 van de Reiziger-serie,… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 23-11-2021.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594551
    • Druk: 1
    • 640 pagina's

    Deel 9 van de Reiziger-serie, in twee delen (2/2) Fraser’s Ridge, 1779. Claire en Jamie zijn eindelijk… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 23-11-2021.
  • De vrouw van David Beck is acht jaar geleden vermoord. Dan krijgt hij een bericht dat alleen van haar afkomstig kan zijn…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460925573
    • Druk: 1
    • juni 2011
    • 480 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Harlan Coben levert steevast kwaliteitsthrillers af Kinderarts David Beck heeft het gevoel dat zijn leven… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Kwaad bloed Ebook
    Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315936
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 881 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Galbraith is op zijn best in dit web van mysteries en bewijst zich opnieuw als unieke schrijver.’ ****… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789024578634
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 384 pagina's

    Nevermoor – Morrigan Crow en het Wondergenootschap van Jessica Townsend is dé nieuwe magische serie voor… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 4,99

  • Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022591956
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 1056 pagina's

    ‘Galbraith is op zijn best in dit web van mysteries en bewijst zich opnieuw als unieke schrijver.’ ****… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,05

    Ebook 12,99

  • Witte dood Ebook
    Een Cormoran Strike-thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312782
    • Druk: 1
    • februari 2019
    • Adobe ePub

    Het vierde deel van de geliefde Cormoran Strike-serie in midprice Billy, een labiele jongen, denkt als… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239106
    • AVI Plus
    • Druk: 1
    • oktober 2013
    • 451 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als een legendarisch topmodel een dodelijke val maakt van een balkon in de chique Londense wijk Mayfair,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586594
    • AVI Plus
    • Druk: 12
    • februari 2019
    • 520 pagina's

    Onderdeel van de serie Comoran Strike. Als een legendarisch topmodel een dodelijke val maakt van een… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,20

    Ebook 7,99

  • Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402305524
    • Druk: 1
    • april 2016
    • 506 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruis… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De roeping van Morrigan Crow
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789024578658
    • Druk: 1
    • maart 2019
    • 384 pagina's

    Na Nevermoor – Morrigan Crow en het Wondergenootschap van Jessica Townsend is er nu het superspannende… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586617
    • Druk: 5
    • februari 2019
    • 544 pagina's

    Als schrijver Owen Quine wordt vermist, besluit zijn vrouw Cormoran Strike in te schakelen. Quine is… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,20

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585849
    • Druk: 1
    • februari 2019
    • 736 pagina's

    Onderdeel van de serie Comoran Strike. "Galbraith is op zijn best in dit web van mysteries en bewijst… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,15

    Ebook 12,99

  • Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586624
    • Druk: 5
    • februari 2019
    • 576 pagina's

    Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruis… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,90

    Ebook 7,99

  • Zijderups Ebook
    Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402302608
    • Druk: 1
    • oktober 2014
    • 474 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als schrijver Owen Quine wordt vermist, besluit zijn vrouw Cormoran Strike in te schakelen. Quine is… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020654660
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 400 pagina's

    Als Allison wegloopt van haar gewelddadige vader kan ze nergens naartoe. Wat ze aanziet voor een leegstaand… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044353013
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 832 pagina's

    Een angstaanjagend sprookje van meestervertellers Stephen King en Owen King Over de hele wereld gebeurt… Meer

    27 -
    1 - 2 weken
    Tweedehands vanaf 19,95

    Ebook 12,99

  • Koekoeksjong / druk 1 Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022569122
    • AVI Plus
    • Druk: 1

    Als een legendarisch topmodel een dodelijke val maakt van een balkon in de chique Londense wijk Mayfair,… Meer

    15 35
    Tweedehands vanaf 12,05

    Ebook 7,99

  • Privédetective Cormoran Strike en zijn assistente Robin Ellacott staan voor een mysterie als ze een luguber pakket ontvangen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022580899
    • Druk: 4
    • augustus 2017
    • 576 pagina's

    Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruis… Meer

    19 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,65

    Ebook 7,99

  • Vijfentwintig jaar geleden werd Alice ontvoerd. Is ze nu eindelijk gevonden?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308587
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 418 pagina's
    • Adobe ePub

    Nora Roberts is de absolute koningin van de romantische spanning - haar fans komen altijd terug voor… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Eden brengt de zomer door bij haar vader die ze na de scheiding van haar ouders drie jaar niet gezien… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Kleine zus Ebook
    Een vermist kind. Een radeloze moeder. Een zus die zich niets kan herinneren.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402310207
    • Druk: 1
    • februari 2018
    • 368 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn Nadat ze elkaar… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022576922
    • 332 pagina's

    Zes jaar geleden moest Jake Fisher toezien hoe Natalie met een ander trouwde. Zes jaar lang verborg hij… Meer

    12 95
    Uiterlijk 29 september in huis
    Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

  • Dochter van Isfahan Tweedehands
    "Iedereen die houdt van Duizend schitterende zonnen van Khaled Hosseini zal hiervan genieten," USA Today
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022553244
    • AVI Start | AVI Plus
    • Druk: 99
    • maart 2010
    • 333 pagina's

    De weg naar volwassenheid in het complexe Iran van de zeventiende eeuw… Meer

    22 50
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.