Sander Aarts

Sander Aarts (1979) heeft de zwaarste militaire opleidingen in Nederland voltooid. Hij heeft zestien jaar lang aaneengesloten operationeel gediend bij de Special Forces en is voor zijn verdiensten benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau met zwaarden. Hij richtte in 2017 na zijn eervol ontslag de Unbreakable Academy op en geeft trainingen persoonlijke groei en teamontwikkeling. Sander is vader van Nikki, Tom en Tess. Hij woont samen met zijn vrouw Natasja in Nieuw-Vennep.

Alle artikelen van Sander Aarts

6 resultaten

  • Verbeter je mentale weerbaarheid door nog meer ervaringen en lessen van de Special Forces
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592977
    • 24 juni 2021
    • 272 pagina's

    Sander Aarts is instructeur in de populaire serie Special Forces VIPS De best getrainde militair van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,99

    Ebook € 11,99

  • Word mentaal onverslaanbaar door de lessen van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022597705
    • 29 november 2022
    • 272 pagina's

    Dé bestseller van de best getrainde militair van Nederland nu in een nieuwe uitvoering: voor de fans… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Word mentaal onverslaanbaar door de lessen van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313499
    • 06 juni 2019
    • 235 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dé bestseller van de best getrainde militair van Nederland nu in een nieuwe uitvoering: voor de fans… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Niet te breken Tweedehands
    Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586518
    • 06 juni 2019
    • 272 pagina's

    Sander Aarts is instructeur in de populaire serie Special Forces VIPS ‘Met een voor ons ongekende openhartigheid… Meer

    45 10
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789463630870
    • 29 februari 2020

    Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six De best getrainde militair van Nederland vertelt wat… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.