Alle artikelen van Sander de Heer

165 resultaten

  • Het Geheim Van De Eenhoorn
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 102:00 minuten
    • 2011
    • Sony Pictures Home Entertainment

    De nieuwsgierige reporter Kuifje en zijn trouwe hondje Bobbie ontdekken dat een model van het prachtige… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, zaterdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,99
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026153389
    • april 2020
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 04:14:58

    Op een avond meldt zich aan het politiebureau in de Warmoesstraat een man van middelbare leeftijd bij… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Hardcover
    € 14,29
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • De kunst van stressvrije productiviteit Voorgelezen door Sander de Heer
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046174241
    • mei 2020
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 13:22:01

    Een geheel herziene en geactualiseerde editie van de internationale bestseller over persoonlijke productiviteit.… Meer

    15 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789045123226
    • februari 2019
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 01:34:07

    Aan sommige dieren ben je zo gewend dat je niet meer de moeite neemt te zien hoe ongewoon ze zijn. Maar… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Nederlands
    • 95:00 minuten
    • 2011

    Sven (15) wil regisseur worden en is al volop bezig met filmen. Hij filmt vooral zijn vrienden die aan… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, zaterdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 6,90

    Kaapstad, Zuid-Afrika. Rechercheurs Bennie Griessel en Vaughn Cupido werken bij de afdeling Ernstige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,95
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De eerste live-actionfilm van de Smurfen
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 103 minuten
    • 2011
    • Sony Pictures Home Entertainment

    In 'De Smurfen'' worden de smurfen door de boze tovenaar Gargamel uit hun eigen dorp verjaagd en tuimelen… Meer

    5 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 3,00
  • Troep - Luisterboek Tweedehands
    6 CD luisterboek
    • Nederlands
    • Luisterboek op CD
    • 9789047615613
    • Druk: 1
    • mei 2014
    • Verteller: Sander de Heer

    Pola woont met 12 broertjes en zusjes op een woonboot. Dat gaat prima en is heel gezellig, tot mevrouw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 13,50
    Vanaf
    22 99
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024586561
    • september 2015
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 09:18:36

    Voor alle Rosie-fans verschijnt eindelijk het derde deel over Don Tillman en Rosie! Het Rosie Resultaat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 9,50
    Paperback
    € 18,90
    Paperback
    € 10,29
    Hardcover
    € 17,00

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • De bekendste panda!
    • DVD
    • 3 stuk(s)
    • Engels
    • 266:00 minuten
    • 2016
    • Universal Pictures

    Koop nu de boxset van Kung Fu Panda en geniet van niet een, niet twee, maar liefst drie films van DreamWorks… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024593781
    • oktober 2020
    • Verteller: Sander de Heer

    Zwarte zomer van M.W. Craven is een thriller voor de liefhebbers van Daniel Cole en M.J. Arlidge. Het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026156557
    • oktober 2021
    • Verteller: Sander de Heer

    Het los te lezen vervolg op De verschrikkelijke badmeester! ‘Bureau S.P.E.U.R.N.E.U.S.?’ vroeg Lev. ‘Mooie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 15,99
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Costa Banana 2
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026147357
    • juli 2018
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 04:45:11

    Het tweede avontuur van Rosa en Fico, de kinderen van de knotsgekke president Fernando van Costa Banana.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 15,99
    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 16,50
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046172728
    • augustus 2019
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 18:48:39

    Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 15,00
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    Negen jaar oud zijn ze en onafscheidelijk - Q (Quentin) en Margo Roth Spiegelman - Als ze in het park… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Hardcover
    € 18,50
    Paperback
    € 11,00
    4 49
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis

    Ebook € 8,99

  • Een grandioze roman van de man achter Downton Abbey
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046170281
    • juni 2016
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 15:47:07

    Welkom in Belgravia… Op een steenworp afstand van Buckingham Palace, achter de deuren van Londens meest… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 12,50
    Paperback
    € 9,95
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • (Blu-ray is niet afspeelbaar in normale DVD-spelers!)
    • Blu-ray
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 107:00 minuten
    • 2011

    De nieuwsgierige reporter Kuifje en zijn trouwe hondje Bobbie ontdekken dat een model van het prachtige… Meer

    12 73
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, zaterdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,99
  • Costa Banana 1
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026141874
    • april 2016
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 04:26:49

    Luister naar De gruwelijke generaal, het supergrappige eerste deel in de serie Costa Banana van Jozua… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 15,99
    Hardcover
    € 13,65
    Paperback
    € 17,95
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789403101606
    • maart 2008
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 10:07:13

    Amir en Hassan zijn gevoed door dezelfde min en groeien samen op in de hoofdstad van Afghanistan. Als… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 17,15
    € 9,95
    Audioboek CD
    € 48,90
    Paperback
    € 13,35

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789021031323
    • april 2022
    • Verteller: Sander de Heer

    De curator is het spannende vervolg op Brandoffer en Zwarte zomer. Er liggen lichaamsdelen verspreid… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026153020
    • AVI E6
    • juni 2020
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 02:55:52

    De eilandenruzie is het vijfde deel in de supergrappige en populaire kinderboekenserie Costa Banana van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 12,95
    Paperback
    € 7,48
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026153051
    • maart 2020
    • Verteller: Sander de Heer
    • Speelduur: 03:43:02

    Luister naar De vreselijke tweeling van Jozua Douglas, voorgelezen door Sander de Heer. Voor de fans… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 15,99
    E-book
    € 9,99
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 94:00 minuten
    • 2010
    • Universal Pictures

    SpongeBob Vikingavonturen bevat maar liefst 8 afleveringen! Afleveringen: Vinkingmaat Voor een nieuwe… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, zaterdag in huis
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046176771
    • februari 2022
    • Verteller: Sander de Heer

    Soms zou inspecteur Mat Joubert het liefst zijn dienstpistool tegen zijn hoofd zetten. Hij is levensmoe… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,99
    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 7,90
    Hardcover
    € 9,95
    Paperback
    € 11,75
    Paperback
    € 8,30

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.