Alle artikelen van Sarah Bailey

40 resultaten

  • thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460687259
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 480 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘De huisgenoot is een niet neer te leggen pageturner.’**** – VN Detective en Thrillergids ‘Ik kan De… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460687211
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 448 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ‘Dit debuut is "unputdownable", zoals de Engelsen zeggen. En met die wetenschap kunnen we uitkijken naar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Je bespaart 57%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460687495
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 377 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Gemma Woodstock is verhuisd naar Melbourne, waar ze zich verloren voelt en alleen. Ze twijfelt of ze… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 7,50
    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Je bespaart 57%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460687419
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    De vijftienjarige Abbey verdwijnt spoorloos nadat ze tegen middernacht een feest verlaat. De volgende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    8 99
    Was 13,99 Tooltip

    Je bespaart 36%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789460684609
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 448 pagina's

    De vijftienjarige Abbey verdwijnt spoorloos nadat ze tegen middernacht een feest verlaat. De volgende… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,99
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789460684524
    • Druk: 2
    • mei 2020
    • 448 pagina's

    ‘Dit debuut is "unputdownable", zoals de Engelsen zeggen. En met die wetenschap kunnen we uitkijken naar… Meer

    7 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 4,99
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789464301588
    • juni 2022

    De vijftienjarige Abbey verdwijnt spoorloos nadat ze tegen middernacht een feest verlaat. De volgende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789460686085
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 448 pagina's

    De vijftienjarige Abbey verdwijnt spoorloos nadat ze tegen middernacht een feest verlaat. De volgende… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • A stunning thriller perfect for fans of Jane Harper's The Dry
    • Engels
    • E-book
    • 9781786493552
    • oktober 2017
    • Adobe ePub

    'Superior storytelling... excellent' - Daily Mail A hot summer. A shocking murder. A town of secrets,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,99
    Paperback
    Niet leverbaar
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • An addictive read for fans of Jane Harper’s The Dry
    • Engels
    • E-book
    • 9781786494900
    • november 2018
    • Adobe ePub

    The hotly anticipated sequel to The Dark Lake, this is perfect for fans of The Dry, police procedurals,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,99
    Paperback
    € 23,99
    Paperback
    € 20,99
    Paperback
    € 23,09
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781838950422
    • augustus 2019
    • Adobe ePub

    'Addictive and suspenseful ... Sarah Bailey's writing is both keenly insightful and wholly engrossing,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Luisterboek op CD
    € 31,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789460685750
    • Druk: 1

    ‘Dit debuut is "unputdownable", zoals de Engelsen zeggen. En met die wetenschap kunnen we uitkijken naar… Meer

    14 -
    Uiterlijk 12 juli in huis
    Tweedehands vanaf € 9,70
    • Engels
    • Paperback
    • 9781350071599
    • Druk: 2nd edition
    • november 2021
    • 232 pagina's

    Where do shoppers meet before heading out to browse the stores? Why might they go to a particular shop… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 29,00
    E-book
    € 25,99
    32 -
    Was 35,99 Tooltip

    Je bespaart 11%

    Uiterlijk 15 juli in huis

    Ebook € 25,99

  • Basics Fashion Management
    • Engels
    • Paperback
    • 9782940496129
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 192 pagina's

    How do we define retail spaces to maintain commerciality and the 'experience' to encapsulate the virtual… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 32,00
    E-book
    € 25,99
    Vanaf
    29 -

    Ebook € 25,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789463634595
    • januari 2021

    Gemma Woodstock is verhuisd naar Melbourne, waar ze zich verloren voelt en alleen. Ze twijfelt of ze… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,99
    Paperback
    € 19,99
    Paperback
    € 7,50
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • Dirty Chef Ebook
    Dirty Series, #3
    • Engels
    • E-book
    • 9781393541790
    • februari 2020
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Toon 18+ afbeeldingen

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ceremonial Dress of the Church
    • Engels
    • E-book
    • 9780747813873
    • Druk: 1
    • juni 2013
    • 64 pagina's
    • Adobe ePub

    Churches up and down the United Kingdom have some remarkable collections of the most exquisitely embroidered… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 40,67
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 1
  • 2
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.