Sarah Penner

Alle artikelen van Sarah Penner

12 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761320
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 287 pagina's
    • Adobe ePub

    Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen,… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402707137
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 320 pagina's

    Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen,… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780778311010
    • Druk: Original ed.
    • maart 2021
    • 320 pagina's

    INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER Named Most Anticipated of 2021 by Newsweek, Good Housekeeping, Hello!… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,09

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789402761832
    • maart 2021
    • Verteller: Machteld van der Gaag

    Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen,… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780778311157
    • maart 2021
    • 320 pagina's

    In this addictive and spectacularly imagined debut, a female apothecary secretly dispenses poisons to… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,09

  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781488077494
    • maart 2021
    • Adobe ePub

    **INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER Named Most Anticipated of 2021 by Newsweek, Good Housekeeping, Hello!… Meer

    9 09
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The New York Times Top Ten Bestseller
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781789558975
    • maart 2021
    • 268 pagina's
    18 79
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,65

    Ebook 9,09

    • E-book
    • 9789150767643
    • maart 2021
    • Adobe ePub

    Giftmakerskan En glömd historia. Ett hemligt kvinnligt nätverk. Ett arv av gift och hämnd. Nella driver… Meer

    13 23
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781432885700
    • Druk: Large type / large print edition
    • maart 2021
    • 500 pagina's
    46 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,09

    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788491396956
    • oktober 2021
    • Adobe ePub

    Finalista del prestigioso Book of the Year 2021 Award, premio concedido por el más importante club de… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Franstalig
    • E-book
    • 9782490746767
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Règle 1 : le poison ne doit jamais être utilisé pour blesser ou tuer une autre femme. Règle 2 : le nom… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788830533035
    • oktober 2021
    • Adobe ePub

    UNA STORIA DIMENTICATA UNA RETE SEGRETA DI DONNE UN’EREDITÀ DI VELENO E VENDETTA. “Sarah Penner ha creato… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.