Sharon Bolton

"Sharon Bolton is an English author of mystery fiction who has also been published under the name S.J. Bolton. Bolton is the author of ten novels, including the Lacey Flint series of police procedural novels. <br> <br> <br> <br>(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie <a rel="nofollow">Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen</a>)"

Alle artikelen van Sharon Bolton

169 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514096
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 448 pagina's

    ‘Wat de boeken van Bolton zo succesvol maakt is haar slimme vermenging van twee genres – de duistere… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • Die zomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933161
    • Druk: 2
    • juli 2021
    • 448 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Wat de boeken van Bolton zo succesvol maakt is haar slimme vermenging van twee genres – de duistere… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • literaire thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044972726
    • Druk: 2
    • januari 2016
    • 381 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De twaalfjarige Barney heeft dingen gezien die een kind niet zou moeten zien. Hij raakt geobsedeerd door… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The Split Ebook
    The most gripping, twisty thriller of the year (A Richard & Judy Book Club pick)
    • Engels
    • E-book
    • 9781409174226
    • april 2020
    • Adobe ePub

    THE CHILLING AND GRIPPING RICHARD AND JUDY BOOK CLUB PICK SHE'LL NEVER STOP RUNNING. BUT HE'LL NEVER… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Zielsgeheim Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044966091
    • Druk: 2
    • april 2012
    • 304 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Zeer beklemmende, originele thriller waarin de fascinatie van een jonge politieagente voor Jack the Ripper… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400511262
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 416 pagina's

    In de heuvels tussen Engeland en Schotland maken dertien passagiers bij zonsopgang een ballonvaart. Een… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,50

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044972733
    • Druk: 2
    • januari 2018
    • 432 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Lacey Flint heeft een woonboot op de Theems betrokken, en begint deel uit te maken van de kleurrijke… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A dark and compulsive thriller about secrets, privilege and revenge
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409198321
    • oktober 2021
    • 384 pagina's

    'Fast-moving, addictive and thoroughly satisfying,' Jane Casey 'The Secret History for Millennials' Belinda… Meer

    11 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • The Pact Ebook
    A dark and compulsive thriller about secrets, privilege and revenge
    • Engels
    • E-book
    • 9781409198338
    • mei 2021
    • Adobe ePub

    'Fast-moving, addictive and thoroughly satisfying,' Jane Casey 'The Secret History for Millennials' Belinda… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • kort verhaal met voorpublicatie van nachtmerries
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044972795
    • Druk: 1
    • december 2013
    • 102 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ze zeggen dat sneeuw alles in de wereld bedekt wat laag, verachtelijk en lelijk isâ Š Maar onder dat… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Bezwering Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044962017
    • Druk: 1
    • maart 2009
    • 364 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In de anders zo rustige woonplaats van Clara Benning gebeuren vreemde dingen. Op onverklaarbare wijze… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044975772
    • Druk: 2
    • januari 2017
    • 348 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wat is het ergste wat je beste vriendin je kan aandoen? Het was geen opzet. Een moment van onoplettendheid,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Offerande Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044962116
    • Druk: 1
    • oktober 2009
    • 360 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een Shetlandse legende vertelt over de Kunal Trows: een mannenvolk dat zwangere vrouwen en baby's steelt… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • the seductive, twisty, exhilarating thriller from bestselling author Sharon Bolton
    • Engels
    • E-book
    • 9781473526921
    • juni 2016
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Just what is it that attracts some women to the most evil of men? This spine-tingling, compelling and… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Nachtmerries Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044970586
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 312 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wat als je ergste nachtmerrie werkelijkheid wordt? De universiteit van Cambridge wordt geteisterd door… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046175408
    • juli 2021
    • Verteller: Hymke de Vries

    Een oneindige, gouden zomer, zes tieners zien een prachtige toekomst tegemoet. Tot een roekeloos spel… Meer

    15 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400505155
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 432 pagina's

    Lacey Flint heeft een woonboot op de Theems betrokken, en begint deel uit te maken van de kleurrijke… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,90

    Ebook € 9,99

    'A dark and haunting thriller. It creeps under your skin and doesn't let you go' Paula Hawkins, author… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400508064
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 416 pagina's

    Wat is het ergste wat je beste vriendin je kan aandoen? Het was geen opzet. Een moment van onoplettendheid,… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 7,99

  • Kort Ebook
    de beste korte verhalen van 2016
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044975215
    • Druk: 1
    • december 2015
    • 281 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een verzameling spannende, sfeervolle en inspirerende verhalen. Laat je verrassen door de korte verhalen… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Bloedschande Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022997307
    • Druk: 1
    • februari 2011
    • 367 pagina's

    Een vervallen kerkhof, een mysterieus meisje en een gruwelijk familiegeheim veranderen voorgoed het leven… Meer

    12 40
    Tweedehands vanaf € 10,75

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400505148
    • Druk: 1
    • januari 2016
    • 432 pagina's

    De twaalfjarige Barney heeft dingen gezien die een kind niet zou moeten zien. Hij raakt geobsedeerd door… Meer

    24 95

    Ebook € 7,99

  • Awakening Ebook
    A terrifying, heart-racing, up-all-night thriller from Richard & Judy bestseller Sharon Bolton
    • Engels
    • E-book
    • 9781409081685
    • Druk: 1
    • april 2009
    • 560 pagina's
    • Adobe ePub

    A terrifying, heart-racing up-all-night thriller perfect for fans of Gillian Flynn and Tess Gerritsen… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400502772
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 312 pagina's

    Wat als je ergste nachtmerrie werkelijkheid wordt? De universiteit van Cambridge wordt geteisterd door… Meer

    20 -

    Ebook € 7,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.