Stephanie Milton

Stephanie Milton

Stephanie Milton is een Senior Editor bij Egmont, met twaalf jaar ervaring in de kinderboekenwereld. Ze heeft gewerkt aan verschillende dingen, van prentenboeken tot non-fictie, maar specialiseert zich in het schrijven van boeken voor gaming-merken.

Alle artikelen van Stephanie Milton

36 resultaten

  • Video games | gids | voor fans van Among Us en Fortnite
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030507383
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 80 pagina's

    Dit officiële Minecraft handboek leert jou overleven in jouw favoriete game! Leer hoe je hulpmiddelen… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 11,99
  • Zoek- en vind boek | Video games | Voor fans van Among Us | Vanaf 7 jaar
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030507598
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 40 pagina's

    Een spannend zoek-en-vindboek voor de echte Minecraft-fans! Vijf van Minecraft's meest onverschrokken… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Zombieland | video games | bouwen | voor fans van Among Us
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504726
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 64 pagina's

    Dit boek staat vol tips en inspiratie: volg de handige stappen en bouw zo jouw eigen wereld vol zombies… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • de geheimen van de survivors
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030501749
    • Druk: 1
    • juni 2016
    • 104 pagina's

    Dit nieuwe officiële Minecraft boek bevat alle geheime informatie van de Survivors - een ondergrondse… Meer

    8 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 8,45
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503637
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 96 pagina's

    Het officiële Minecraft boek voor PVP minigames staat vol met inspirerende minigames die je kunt opbouwen… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,45
  • Minecraft Redstone Handboek
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030580607
    • Druk: 1
    • juni 2014

    Minecraft Redstone handboek Hier vind je alles wat je moet weten om je aan te sluiten op de duizelingwekkende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 69,95
    25 20
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, vrijdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,98
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503255
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 79 pagina's

    Nu je de Bovenwereld onder de knie hebt, is het tijd om de gevaarlijke Nether en End dimensies te trotseren.… Meer

    12 50
    Verwacht over 16 weken
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504009
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 80 pagina's

    In dit officiële Minecraft-boek leer je alles over de onderwaterwereld van Minecraft. Ontdek de beste… Meer

    12 99
    Verwacht over 16 weken
    Verkoop door bol.com
  • Een handboek voor helden | Video games | Gids | Voor fans van Among us en Fortnite
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030507390
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 80 pagina's

    Het zijn grimmige, gevaarlijke tijden. De slechte Arch-Illager is vervloekt door de Orb of Dominance,… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • de update
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030500810
    • Druk: 1
    • juni 2015
    • 94 pagina's

    In Minecraft ben je nooit alleen. En je kunt altijd aangevallen worden. Hoe overleef je? Het officiële,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 10,35
    Vanaf
    14 25
    Tweedehands vanaf € 13,55
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503118
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 95 pagina's

    Hoewel de wereld van Minecraft klaar is om ontdekt te worden, is overleven een uitdaging. Maar gelukkig… Meer

    29 25
    • Engels
    • Paperback
    • 9780593124697
    • januari 2020
    • 32 pagina's

    Dare to explore Minecraft's dark, lava-filled Nether world with this Minecraft Official Nether and the… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Handboek voor beginners
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030580706
    • Druk: 1
    • juni 2014

    Minecraft Handboek voor Beginners Je bent helemaal alleen in een geheimzinnige nieuwe wereld, vol verborgen… Meer

    13 98
    Tweedehands vanaf € 9,75
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789030502005
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 71 pagina's

    Het Minecraft Jaarboek 2017 staat bomvol informatie over deze razendpopulaire game! Sommige pagina's… Meer

    24 50
  • de stap voor stap overlevingsgids
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504498
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 64 pagina's

    Ga je voor het eerst Minecraft spelen? Dan is dit boek perfect voor jou! In deze duidelijke gids wordt… Meer

    12 99
    Verwacht over 16 weken
    Verkoop door bol.com
  • Minecraft Tweedehands
    Redstone Handbook
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780545685153
    • Druk: 1
    • maart 2014
    • 80 pagina's

    Power up with this OFFICIAL Redstone handbook--it's electrifying! It's time to wire up and get connected… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 149,93
    Hardcover
    € 39,00
    Vanaf
    16 -
  • An illustrated anthology of the most notorious Disney villains and their sidekicks
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781787416505
    • juni 2020
    • 128 pagina's

    Who is the evilest one of all? Find out in this illustrated anthology of the most notorious Disney villains… Meer

    16 09
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503927
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 71 pagina's

    Het officiële Minecraft Jaarboek 2019 is de must-have voor iedereen die alles wil weten over de ontwikkelingen… Meer

    11 85
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504719
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 80 pagina's

    Het Minecraft Jaarboek 2020 staat boordevol terugblikken op alle avonturen en events van het afgelopen… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 9,45
  • jaarboek 2018
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503323
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 71 pagina's

    Het officiële Minecraft Jaarboek 2018 is de must-have voor iedereen die alles wil weten over de ontwikkelingen… Meer

    16 99
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, vrijdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,08
  • de update
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030500827
    • Druk: 1
    • juni 2015
    • 93 pagina's

    In Minecraft kun je echt alles bouwen. Maar waar moet je beginnen? Er is zoveel keus! En zal het je ooit… Meer

    39 -
    1 - 2 weken
    Tweedehands vanaf € 12,80
    • Engels
    • Paperback
    • 9780593122785
    • juli 2019
    • 32 pagina's

    This Minecraft Official Survival Sticker Book is filled with survival tips, secret tricks, activities,… Meer

    9 99
    Was 13,99 Tooltip

    Je bespaart 29%

    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
  • 1
  • 2
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.