Stephen Chbosky

Stephen Chbosky

Stephen Chbosky is geboren op 25 januari 1970. Hij is screenwriter, regisseur en schrijft boeken. Chbosky werd geboren in Pittsburgh, Pennsylvania en groeide op in Upper St. Clair, Pennsylvania. Chbosky heeft een zus en is katholiek opgevoed. Als tiener hield Chbosky van boeken die een goede mix bevatte van klassiek, horror en fantasy. Hij studeerde aan de Universiteit van Zuid-Californië in screenwriting. In 1994 was hij bezig met een totaal ander boek toen hij de volgende zin schreef: “I guess that’s just one of the perks of being a wallflower”. Deze zin zette hem aan het denken en inspireerde hem uiteindelijk tot het schrijven van The Perks of Being A Wallflower (De belevenissen van een muurbloem in het Nederlands) in 1999. Het boek bleek een groot succes. In 2012 verscheen er een verfilming van het boek, waarbij Chbosky het script schreef. In 2014 werd bekend dat Chbosky meewerkt aan het schrijven van het script voor de live-action film van Beauty and the Beast. Hiernaast heeft hij ook aan andere films en tv-series gewerkt, waaronder Jericho en was hij voor meerdere films de screenwriter, waaronder Rent en Allegiant, de derde film van de Divergent trilogie. Momenteel woont Chbosky in Los Angeles, Californië.

Alle artikelen van Stephen Chbosky

58 resultaten

  • the most moving coming-of-age classic
    • Engels
    • Paperback
    • 9781847394071
    • Druk: 1
    • februari 2009
    • 240 pagina's

    The Perks of Being a Wallflower is a deeply affecting coming-of-age story that will spirit you back to… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781471116148
    • Druk: 1
    • januari 2013
    • 240 pagina's

    A modern cult classic, a major motion picture and a timeless bestseller, The Perks of Being a Wallflower… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,30

    • Engels
    • Paperback
    • 9780671027346
    • Druk: Media Tie-In ed.
    • februari 1999
    • 256 pagina's

    Charlie is a shy and introspective boy, a wallflower always standing on the edge of the action. He encounters… Meer

    15 59
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,30

  • The new novel from the author of The Perks Of Being a Wallflower
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409184829
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 864 pagina's

    'Astonishing . . . Genius . . . A masterpiece' EMMA WATSON Christopher Reese has been through a lot by… Meer

    11 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

  • 20th Anniversary Edition

    Now in a special edition to mark the twentieth anniversary of a beloved cult classic! Read the #1 New… Meer

    22 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,30

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044621600
    • Druk: Heruitgave
    • juli 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510319
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 768 pagina's

    Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een… Meer

    22 75
    Op voorraad

    Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,80

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044617368
    • Druk: 1
    • februari 2011
    • 253 pagina's

    Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen,… Meer

    49 99

    Ebook 9,99

  • Een hartverwarmend verhaal met Julia Roberts en Owen Wilson
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 113 minuten
    • 2017
    • Belga Films

    August Pullman is geboren met een vervormd gezicht. Op zijn tiende kan hij eindelijk naar een gewone… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 9,00
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781508251552
    • september 2017
    • Speelduur: 06:23:46

    Read the cult-favorite coming of age story that takes a sometimes heartbreaking, often hysterical, and… Meer

    16 52
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,30

  • The new novel from the author of The Perks Of Being a Wallflower
    • Engels
    • E-book
    • 9781409184836
    • oktober 2019
    • Adobe ePub

    'Astonishing ... Genius ... A masterpiece' EMMA WATSON 'Haunting and thrilling' JOHN GREEN, author of… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409184812
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 720 pagina's

    An epic literary event twenty years in the making: the new novel from Stephen Chbosky - author of multi-million… Meer

    9 45

    Ebook 2,99

  • Een hartverwarmend verhaal met Julia Roberts en Owen Wilson
    • BLURAY
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 113 minuten
    • 2017
    • Belga Films

    August Pullman is geboren met een vervormd gezicht. Op zijn tiende kan hij eindelijk naar een gewone… Meer

    15 53
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,99
    • Engels
    • E-book
    • 9781439122433
    • juni 2010
    • Adobe ePub

    Read the cult-favorite coming-of-age story that takes a sometimes heartbreaking, often hysterical, and… Meer

    12 30
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046174791
    • oktober 2020
    • Verteller: Lykele Muus

    Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen,… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781451696196
    • Druk: Media Tie-In ed.
    • augustus 2012
    • 224 pagina's

    Read the cult-favorite coming-of-age story that takes a sometimes heartbreaking, often hysterical, and… Meer

    16 -
    Uiterlijk 26 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781538731352
    • oktober 2020
    • 736 pagina's

    Instant New York Times Bestseller One of Fall 2019's Best Books (People, EW, Lithub, Vox, Washington… Meer

    19 99
    Uiterlijk 2 november in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

  • The new novel from the author of The Perks Of Being a Wallflower
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781409184805
    • oktober 2019
    • 720 pagina's

    'Astonishing ... Genius ... A masterpiece' EMMA WATSON 'Haunting and thrilling' JOHN GREEN, author of… Meer

    22 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

    • Duitstalig
    • Luisterboek
    • 9783837110395
    • oktober 2011
    • Speelduur: 06:12:52

    Charlie ist sechzehn, er ist in seinem ersten Jahr in der Highschool und hat die Probleme, die man in… Meer

    20 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 10,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781538731338
    • oktober 2019
    • 720 pagina's

    Instant New York Times Bestseller One of Fall 2019's Best Books (People, EW, Lithub, Vox, Washington… Meer

    27 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044977400
    • Druk: 2
    • oktober 2019
    • 781 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een huiveringwekkende, beklemmende, aangrijpende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9783464360002
    • 184 pagina's
    11 95

    Ebook 12,30

    • Engels
    • Paperback
    • 9781471100482
    • Druk: Film Tie-In
    • augustus 2012
    • 240 pagina's

    Coming-of-age story, in the tradition of }The Catcher In The Rye{. Charlie is a freshman, torn between… Meer

    53 70
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781538733851
    • Druk: Large type / large print edition
    • oktober 2019
    • 1200 pagina's

    Instant New York Times Bestseller One of Fall 2019's Best Books (People, EW, Lithub, Vox, Washington… Meer

    30 99
    Uiterlijk 3 november in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,30

    Ebook 2,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.