Stephen Chbosky

Stephen Chbosky

Stephen Chbosky is geboren op 25 januari 1970. Hij is screenwriter, regisseur en schrijft boeken. Chbosky werd geboren in Pittsburgh, Pennsylvania en groeide op in Upper St. Clair, Pennsylvania. Chbosky heeft een zus en is katholiek opgevoed. Als tiener hield Chbosky van boeken die een goede mix bevatte van klassiek, horror en fantasy. Hij studeerde aan de Universiteit van Zuid-Californië in screenwriting. In 1994 was hij bezig met een totaal ander boek toen hij de volgende zin schreef: “I guess that’s just one of the perks of being a wallflower”. Deze zin zette hem aan het denken en inspireerde hem uiteindelijk tot het schrijven van The Perks of Being A Wallflower (De belevenissen van een muurbloem in het Nederlands) in 1999. Het boek bleek een groot succes. In 2012 verscheen er een verfilming van het boek, waarbij Chbosky het script schreef. In 2014 werd bekend dat Chbosky meewerkt aan het schrijven van het script voor de live-action film van Beauty and the Beast. Hiernaast heeft hij ook aan andere films en tv-series gewerkt, waaronder Jericho en was hij voor meerdere films de screenwriter, waaronder Rent en Allegiant, de derde film van de Divergent trilogie. Momenteel woont Chbosky in Los Angeles, Californië.

Alle artikelen van Stephen Chbosky

49 resultaten

  • the most moving coming-of-age classic
    • Engels
    • Paperback
    • 9781847394071
    • Druk: 1
    • februari 2009
    • 240 pagina's

    The Perks of Being a Wallflower is a deeply affecting coming-of-age story that will spirit you back to… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781471116148
    • Druk: 1
    • januari 2013
    • 240 pagina's

    A modern cult classic, a major motion picture and a timeless bestseller, The Perks of Being a Wallflower… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,39
    Hardcover
    € 17,79
    Hardcover
    € 31,99
    Digitaal luisterboek
    € 16,52
    E-book
    € 17,00
    Paperback
    € 11,99

    Bekijk alle varianten

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 109:00 minuten
    • 2017
    • Belga Films

    August Pullman (Jacob Tremblay) is geboren met afwijkingen aan zijn gezicht. Bang om er niet geaccepteerd… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 10,95
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • 131 minuten
    • 2022

    The breath-taking, generation-defining Broadway phenomenon becomes a soaring cinematic event as Tony,… Meer

    Je bespaart 19%

    Uiterlijk 4 juli in huis
  • The new novel from the author of The Perks Of Being a Wallflower
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409184829
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 864 pagina's

    'Astonishing . . . Genius . . . A masterpiece' EMMA WATSON Christopher Reese has been through a lot by… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 24,99
    Paperback
    € 18,49
    Digitaal luisterboek
    € 22,95
    Digitaal luisterboek
    € 27,53
    Hardcover
    € 30,00
    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044617368
    • Druk: 1
    • februari 2011
    • 253 pagina's

    Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Vanaf
    49 99
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044977400
    • Druk: 2
    • oktober 2019
    • 781 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een huiveringwekkende, beklemmende, aangrijpende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510319
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 768 pagina's

    Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    24 99
    Uiterlijk 30 juni in huis
    Tweedehands vanaf € 11,05

    Ebook € 14,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781451696196
    • Druk: Media Tie-In ed.
    • augustus 2012
    • 224 pagina's

    Read the cult-favorite coming-of-age story that takes a sometimes heartbreaking, often hysterical, and… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,99
    Paperback
    € 7,99
    Hardcover
    € 17,79
    Paperback
    € 10,39
    Digitaal luisterboek
    € 16,52
    Hardcover
    € 31,99

    Bekijk alle varianten

    17 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 100:00 minuten
    • 2012
    • Paradiso Home Entertainment

    Een ontroerend drama over de prachtige hoogtepunten en verschrikkelijke dieptepunten op de weg van tiener… Meer

    9 99
    • Blu-ray
    • 1 stuk(s)
    • 137 minuten
    • 2022

    The breath-taking, generation-defining Broadway phenomenon becomes a soaring cinematic event as Tony,… Meer

    39 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
    Meer verkopers vanaf € 37,95
    • 4K + Blu-ray
    • 2 stuk(s)
    • 137 minuten
    • 2022

    Ben Platt stars in the title role of this adaptation of the coming-of-age Broadway musical. 17-year-old… Meer

    49 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
    Meer verkopers vanaf € 41,99
  • Een hartverwarmend verhaal met Julia Roberts en Owen Wilson
    • Blu-ray
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 113 minuten
    • 2017
    • Belga Films

    August Pullman is geboren met een vervormd gezicht. Op zijn tiende kan hij eindelijk naar een gewone… Meer

    14 55
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95
    • Spaanstalig
    • Paperback
    • 9781476732459
    • Druk: 1
    • februari 2013
    • 272 pagina's

    Charlie struggles to cope with the complex world of high school as he deals with the confusions of sex… Meer

    13 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781538733851
    • Druk: Large type / large print edition
    • oktober 2019
    • 1200 pagina's

    Instant New York Times Bestseller One of Fall 2019's Best Books (People, EW, Lithub, Vox, Washington… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,99
    Paperback
    € 18,49
    Digitaal luisterboek
    € 22,95
    Digitaal luisterboek
    € 27,53
    Hardcover
    € 30,00
    24 99
    Was 41,00 Tooltip

    Je bespaart 39%

    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 15,20
    • Spaanstalig
    • Luisterboek
    • 9788420440477
    • juli 2020
    • Verteller: Rodri MartiN
    • Speelduur: 06:04:15

    VIVIR al margen ofrece una perspectiva ÚNICA. Pero SIEMPRE llega el momento de entrar en escena y ver… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 18,99
    E-book
    € 7,49
    17 43
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,49

    • E-book
    • 9788581221809
    • Druk: 1
    • juli 2007
    • Adobe ePub

    Coleção Azul Radical. Aventuras, desventuras e adrenalina no cotidiano dos meninos. Livro de estreia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

  • Roman
    • Engels
    • Paperback
    • 9783453424739
    • 912 pagina's

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 21,00
    € 26,34
    13 49
    Uiterlijk 5 juli in huis
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.