Susan van Eyck

Susan van Eyck schrijft en fotografeert. Ze woont met haar man en twee kinderen in Leiden. Mijn beeld van jou is haar debuutroman. Op bol.com vind je alle boeken van Susan van Eyck, waaronder het nieuwste boek van Susan van Eyck.

Alle artikelen van Susan van Eyck

9 resultaten

  • Stuk van jou Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026147852
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    Emma is 34, haar leven staat stil sinds Boris twee jaar geleden overleed. Ze krijgt veel steun van zijn… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026147845
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 304 pagina's

    Emma is 23, haar leven staat stil sinds Boris twee jaar geleden overleed. Ze krijgt veel steun van zijn… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,49

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026143793
    • Druk: 1
    • december 2017
    • EPUB met digitaal watermerk

    Emma leidt een stabiel leven, tot ze Boris ontmoet. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Weg van jou Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026149825
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    Reina heeft een nieuwe baan in een galerie. Dat haar ex-vriend daar een expositie houdt is onhandig maar… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026143786
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 304 pagina's

    Emma leidt een stabiel leven, tot ze Boris ontmoet. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,70

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026149269
    • Druk: 4
    • januari 2019
    • 304 pagina's

    Emma is begin dertig en lijkt alles voor elkaar te hebben – al jaren dezelfde vriend, haar carrière uitgestippeld… Meer

    17 95
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

  • Wat zou jij opgeven voor de liefde van je leven?
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026145674
    • mei 2018
    • Verteller: Susan Hoffman
    • Speelduur: 07:30:22

    Susan van Eyck debuteert met Mijn beeld van jou een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026149818
    • augustus 2019
    • Verteller: Lotte Horlings
    • Speelduur: 07:24:52

    Susan van Eyck werd voor haar debuutroman Mijn beeld van jou geroemd als ‘de Nederlandse Jojo Moyes’.… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026149832
    • juli 2019
    • Verteller: Lotte Horlings
    • Speelduur: 03:17:25

    Leuke banen liggen niet voor het oprapen, dus als Reina de kans krijgt als assistente in een galerie… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.