Sylvia Wevers

Alle artikelen van Sylvia Wevers

137 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401619035
    • 17 januari 2023
    • 372 pagina's
    • Adobe ePub

    Als in Het verlangen van het weesmeisje van Anne Jacobs blijkt dat er een andere liefde in Pauls leven… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401610162
    • 23 januari 2019
    • 431 pagina's
    • Adobe ePub

    De prachtige roman Het weesmeisje van Anne Jacobs probeert Marie als keukenmeid haar plek te vinden tussen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 24,95
    Paperback
    € 12,70
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
  • Om haar geheime recept te bewaken, moet ze een onmogelijke keuze maken
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046829523
    • 15 december 2009
    • 472 pagina's
    • Adobe ePub

    **Wervelende familiesaga voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe.**Keulen, 1838. Anna Sophia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401611091
    • 22 augustus 2019
    • Adobe ePub

    Het is 1916 en de villa van de familie Melzer is veranderd in een militair ziekenhuis. Marie heeft het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,85
    Paperback
    € 13,40
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401613835
    • 16 maart 2021
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    De prachtige roman De terugkeer van het weesmeisje van Anne Jacobs is een verhaal over moed en doorzettingsvermogen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 21,70
    Paperback
    € 12,85
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401612265
    • 04 maart 2020
    • 512 pagina's
    • Adobe ePub

    In de roman De erfenis van het weesmeisje van Anne Jacobs is de oorlog voorbij en opent Marie, tot ongenoegen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 8,45
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401616201
    • 11 januari 2022
    • 448 pagina's

    In De belofte van het weesmeisje van Anne Jacobs moet Marie een belangrijke beslissing nemen als het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022598771
    • 11 januari 2023
    • 320 pagina's

    Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk. Keira houdt meer van haar werk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    E-book
    € 10,99
    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022595152
    • 16 augustus 2022
    • 304 pagina's

    Deel 4 van de Valerie Lane-serie In het pittoreske hart van Oxford ligt een klein straatje: Valerie Lane.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401612838
    • 03 juli 2020
    • 413 pagina's

    In de prachtige roman De moed van het weesmeisje van Anne Jacobs is WOI uitgebroken en heeft Marie het… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Een exclusieve kostschool in de Hooglanden van Schotland. Welke geheimen bewaren deze eeuwenoude muren?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022598351
    • 24 maart 2023
    • 416 pagina's

    Deel 1 van de Dunbridge Academy-serie Sluit perfect aan bij de dark academia-trend op Instagram en TikTok… Meer

    23 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 24-03-2023.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401617284
    • 07 juni 2022
    • 329 pagina's
    • Adobe ePub

    In Hoop voor het landhuis, het laatste deel in de Landhuis-reeks van Anne Jacobs, vraagt Franziska zich… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401613262
    • 23 november 2020
    • 415 pagina's

    In de roman De erfenis van het weesmeisje van Anne Jacobs is de oorlog voorbij en opent Marie, tot ongenoegen… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615570
    • 10 augustus 2021
    • Adobe ePub

    In Storm rond het landhuis van bestsellerauteur Anne Jacobs is Franziska na het vallen van de Berlijnse… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 18,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401613255
    • 10 november 2020
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    In Het landhuis, het eerste deel uit de serie van Anne Jacobs, keert Franziska eindelijk terug naar het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Paperback
    € 16,75
    Paperback
    € 12,99
    9 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.