Tony Schumacher

Tony Schumacher

Tony Schumacher schreef voor The Guardian, The Huffington Post en Liverpool Confidential Magazine. Hij heeft gewerkt als bouwvakker, agent, acteur, stand-upcomedian en maakte films voor BBC Politics Show. Tijden van duisternis is zijn debuut.

Alle artikelen van Tony Schumacher

18 resultaten

  • Engeland, 1946. de nazi's hebben de macht in handen. eén man riskeert alles om een kind te redden - en zichzelf.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582893
    • Druk: 2
    • maart 2018
    • 400 pagina's

    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris – een van de acht beste thrillers van het jaar in de… Meer

    16 90
    Uiterlijk 2 februari in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,85

    Ebook € 5,99

  • Engeland, 1946. De nazi's hebben de macht in handen. Eén man riskeert alles om een kind te redden - en zichzelf.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402307795
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 392 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris – een van de acht beste thrillers van het jaar in de… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590591
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • 368 pagina's

    Tony Schumacher ontving voor zowel Tijden van duisternis als De Britse Leeuw maar liefst vijf sterren… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,95

    Ebook € 11,99

  • Engeland, 1946. De nazi's hebben de macht in handen. John Rossett wordt voor een moeilijke keuze gesteld…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402310405
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 402 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315196
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • Adobe ePub

    Tony Schumacher ontving voor zowel Tijden van duisternis als De Britse Leeuw maar liefst vijf sterren… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Engeland, 1946. de nazi's hebben de macht in handen. eén man riskeert alles om een kind te redden - en zichzelf.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022579268
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 400 pagina's

    Wat als Engeland in 1946 bezet zou zijn door de Duitsers? Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,97

    Ebook € 5,99

  • Engeland, 1946. De nazi's hebben de macht in handen. John Rossett wordt voor een moeilijke keuze gesteld...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582909
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 464 pagina's

    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,00

    Ebook € 11,99

    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781633790582
    • Druk: 1
    • september 2014
    • Verteller: Gildart Jackson
    • 415 pagina's

    London, 1946. The Nazis have conquered and now occupy Great Britain. John Henry Rossett, a decorated… Meer

    49 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Dummerchen Ebook
    Erzählung für die Jugend
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783749435128
    • Druk: 1
    • maart 2019

    Tony Schumacher (1848-1931) gehörte zusammen mit Johanna Spyri und Else Ury zu den bekanntesten und erfolgreichsten… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780062339386
    • september 2014
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    A crackling, highly imaginative thriller debut in the vein of W.E.B. Griffin and Philip Kerr, set in… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780062394613
    • oktober 2015
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    In this crackling alternate history thriller set in the years after World War II—the riveting sequel… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Paperback
    • 9783846004999
    • februari 2014
    • 228 pagina's

    Eine Erzahlung fur die Jugend, Nachdruck des Originals."… Meer

    32 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
  • A John Rossett Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062499899
    • augustus 2018
    • 400 pagina's

    In this enthralling historical thriller set in post-World War II London, detective John Henry Rossett… Meer

    19 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 15,99

  • A Novel
    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781681418001
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • Verteller: Gildart Jackson

    With the end of the war, the victorious Germans now occupy a defeated Great Britain. In London, decorated… Meer

    27 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • A Novel
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781681417998
    • oktober 2015
    • Verteller: Gildart Jackson
    • Speelduur: 15:07:15

    With the end of the war, the victorious Germans now occupy a defeated Great Britain. In London, decorated… Meer

    22 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • The Darkest Hour Tweedehands
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780062339362
    • Druk: 1
    • september 2014
    • 432 pagina's

    “[A] convincing and swift-moving debut.… Schumacher’s assured and atmospheric writing make this a memorable… Meer

    64 60

    Ebook € 8,99

  • The Darkest Hour Tweedehands
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062362384
    • Druk: International ed.
    • september 2014
    • 415 pagina's

    A crackling, highly imaginative thriller debut in the vein of W.E.B. Griffin and Philip Kerr, set in… Meer

    68 59

    Ebook € 8,99

  • A John Rossett Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780062499905
    • augustus 2017
    • Adobe ePub

    In this enthralling historical thriller set in post—World War II London, detective John Henry Rossett… Meer

    15 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.