Alle artikelen van Uitgeverij Amboanthos

259 resultaten

  • Spannend verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-04-02
    • Speelduur: 02:32:56 minuten

    In Erken mij van Esther Verhoef is Daphne Hoveling, 28 en single, een halfjaar in therapie geweest bij… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 3,99
    Hardcover
    € 10,00
    Paperback
    € 12,50
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

  • een spannend verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2017-06-22
    • Speelduur: 00:53:34 minuten

    In Het bosgraf doen Daphne en haar man Roelof tijdens een wandeling een vreemde ontdekking. Vlak daarna… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,49
    Hardcover
    € 9,75
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,49

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2018-03-16
    • Speelduur: 10:26:23 minuten

    De literaire thriller Schaduwzuster van Simone van der Vlugt gaat over Marjolein, een betrokken, bevlogen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 11,99
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 6,00
    Dwarsligger
    € 13,50
    Luisterboek overig
    € 28,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • een spannend verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2017-06-22
    • Speelduur: 02:09:43 minuten

    De ooggetuige gaat over Manon Jonker, een slechtziende jonge vrouw die getuige is van een gruwelijke… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,49
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,49

  • Korte thriller
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2018-07-10
    • Speelduur: 01:10:31 minuten

    Een succesvolle architect heeft zich perfect voorbereid op het einde der tijden. In een luxe villa op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 1,49
    Paperback
    € 8,99
    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,49

  • Historische roman
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2016-02-19
    • Speelduur: 08:54:30 minuten

    In de historische roman Nachtblauw van bestsellerauteur Simone van der Vlugt komt huishoudster Catrijn,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 18,45
    Hardcover
    € 35,60
    Hardcover
    € 17,00
    Hardcover
    € 43,00

    Bekijk alle varianten

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Een Italiaanse liefdesgeschiedenis
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2017-06-14
    • Speelduur: 04:23:37 minuten

    Florence, 1394. De achttienjarige Ginevra wordt stapelverliefd op de intelligente Antonio, maar wanneer… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 41,25
    Paperback
    € 16,95
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2018-02-05
    • Speelduur: 01:38:05 minuten

    Nicci French, waarachter het Britse echtpaar Nicci Gerard en Sean French schuilgaat, is een absolute… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 3,99
    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-03-21
    • Speelduur: 00:14:42 minuten

    Een vrouw uit duizenden is een spannend verhaal van Lieneke Dijkzeul. Ellen heeft kortgeleden haar droomhuis… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,99
    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 0,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-06-13
    • Speelduur: 06:05:17 minuten

    Gevangen in het blikveld van duizend ogen, dat is hoe Karin Bloemen opgroeide. In Mijn ware verhaal vertelt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    Paperback
    € 7,90
    Hardcover
    € 14,25
    Paperback
    € 15,00
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 10,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-10-20
    • Speelduur: 10:51:34 minuten

    Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 37,21
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Verkorte versie
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2014-06-27
    • Speelduur: 08:15:06 minuten

    Op het parkeerterrein van een Alkmaars winkelcentrum wordt een vrouw neergestoken. Niet lang daarna overlijdt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 17,50
    Hardcover
    € 22,90
    Paperback
    € 12,99
    Hardcover
    € 10,24
    Luisterboek overig
    € 11,99

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Deel 7 met Patrick Hedstrom en Erica Falck
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2016-04-22
    • Speelduur: 14:41:24 minuten

    In Vuurtorenwachter van Camilla Läckberg gaat Patrik Hedström na langdurig ziekteverlof weer aan het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 3,49
    Paperback
    € 9,95
    Dwarsligger
    € 7,90
    Paperback
    € 9,95
    Paperback
    € 14,95
    Paperback
    € 17,50

    Bekijk alle varianten

    5 99
    Meestal 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,49

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-10-04
    • Speelduur: 12:57:28 minuten

    Holy Trientje is de nieuwe roman van Anne-Gine Goemans, bekend van de bestseller Honolulu King. Holy… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 7,90
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Frieda Klein deel 8 (ook los te luisteren)
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2018-04-10
    • Speelduur: 10:45:50 minuten

    De dag van de doden is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 18,00
    Paperback
    € 7,90
    Hardcover
    € 24,99
    Paperback
    € 18,10

    Bekijk alle varianten

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Eerst grijp hij hen - Dan breekt hij hen
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-09-23
    • Speelduur: 12:48:13 minuten

    Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    E-book
    € 3,99
    Paperback
    € 9,99
    Paperback
    € 9,99
    6 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2018-03-05
    • Speelduur: 07:07:39 minuten

    Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. In De flirtcursus van Laura de Koning heeft Ted haar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 3,99
    Paperback
    € 11,99
    6 49
    Meestal 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2017-12-14
    • Speelduur: 10:34:52 minuten

    Ergens op het noordelijke platteland, in een gebied dat het Ruige Land wordt genoemd, staat een vervallen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 20,99
    Paperback
    € 16,45
    Paperback
    € 14,99
    Hardcover
    € 20,30
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2016-02-11
    • Speelduur: 14:01:55 minuten

    Historische roman tegen de achtergrond van de Tachtigjarige Oorlog. Het is 1552, de vooravond van de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 19,90
    Hardcover
    € 14,75
    Dwarsligger
    € 13,99
    Paperback
    € 11,95
    Paperback
    € 17,15

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Historische roman
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2016-02-19
    • Speelduur: 08:52:01 minuten

    In deze historische roman kruipt Simone van der Vlugt op overtuigende wijze in de huid van Jacoba van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 21,95
    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 17,50
    Paperback
    € 10,89
    Paperback
    € 9,95

    Bekijk alle varianten

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Verkorte versie
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2012-09-20
    • Speelduur: 03:07:34 minuten

    Drie vrouwen krijgen een anonieme brief met daarin de aankondiging van hun dood. Enige overeenkomst tussen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    E-book
    € 7,99
    Softcover
    € 6,90
    Hardcover
    € 25,00
    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 14,99

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Spannend verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-04-02
    • Speelduur: 00:55:08 minuten

    Ellen en Jeroen hebben Nederland achter zich gelaten en zijn in een prachtig huis aan de kust van Zuid-Frankrijk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 7,99
    E-book
    € 1,49
    E-book
    € 1,99
    E-book
    € 1,99
    Luisterboek op CD
    € 13,99
    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2019-03-12
    • Speelduur: 07:38:40 minuten

    In Normale mensen vertelt Sally Rooney de liefdesgeschiedenis van Marianne en Connell. Normale mensen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 29,90
    Paperback
    € 17,50
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • Introductie: 2018-10-09
    • Speelduur: 00:11:38 minuten

    Wanneer Valerie terugkomt van een relaxweek in Thailand treft ze een leeg huis aan, haar man Jeroen is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 1,49
    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,49

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.