Alle artikelen van Valerie Janssen

225 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-09-06
    • Blz.: 544 pagina's
    • Adobe ePub

    In het interbellum groeien de drie Seagravekinderen – Cristabel, Florence en Digby – op aan de kust van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 24,99
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2021-01-07
    • Blz.: 616 pagina's

    Het meeslepende slot van de Hof van doorns en rozen-serie van topauteur Sarah J. Maas Een naderende oorlog… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,70

    Ebook € 9,99

  • Vaderskind Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-04-13
    • Blz.: 352 pagina's
    • Adobe ePub

    ***** Genomineerd voor de VN-Thriller van het Jaar 2022! Een tienjarig meisje is vastberaden haar vader… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2021-01-07
    • Blz.: 608 pagina's

    Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van de Hof van doorns en rozen-serie! Feyre heeft de vloek… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2020-03-11
    • Blz.: 791 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe serie van wereldwijde bestsellerauteur Sarah J. Maas Crescent City is een bruisende, moderne… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 27,99
    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 2 van de Crescent City-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-02-15
    • Blz.: 992 pagina's

    Het tweede deel uit de nieuwe, razend populaire serie van bestsellerauteur Sarah J. Maas Crescent City… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    27 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 22,99

    Ebook € 14,99

  • Prequel van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2020-07-21
    • Blz.: 416 pagina's

    Geen voorkennis van de serie vereist, dus perfect voor nieuwe lezers. Celaena Sardothien is Adarlans… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • Elinors ondeugende hond Dory doet alles om haar baasje te koppelen aan haar jeugdvriend
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-10-20
    • Blz.: 352 pagina's

    Deel 3 van de Pine Hollow-serie – heerlijke feelgood voor de fans van Sophie Kinsella, Charlotte de Monchy… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Wat als je verliefd wordt op de man die je gezworen had te vernietigen?
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2022-04-22
    • Blz.: 448 pagina's

    Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly Black Lara is bereid alles te doen om de ijzersterke verdediging… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,20
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2018-01-22
    • Blz.: 672 pagina's

    Het vijfde deel in de populaire Glazen troon-serie neemt ons verder mee op Aelins epische reis en bouwt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

  • Als het asiel vlak voor Kerstmis moet sluiten, doet Ally alles om voor alle viervoeters een nieuw thuis te vinden
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2020-10-13
    • Adobe ePub

    Het ideale kerstcadeau voor de lezers van Een onverwachte kerst en Kerstmis in het Duincafé Grappig,… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een hond adopteren was misschien niet Connors beste beslissing, maar het kan hem wel de liefde van zijn leven opleveren!
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-01-07
    • Blz.: 336 pagina's

    Keer terug naar het betoverende dorpje Pine Hollow in het hartveroverende vervolg op Kerstmis met een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 10,99

  • Elinors ondeugende hond Dory doet alles om haar baasje te koppelen aan haar jeugdvriend
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-20
    • Blz.: 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de *Pine Hollow-*serie – heerlijke feelgood voor de fans van Sophie Kinsella, Charlotte de… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als ik dit wil overleven, zal ik sterk moeten zijn. Sterk als een koningin.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2018-08-22
    • Blz.: 296 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Eerste deel in een spannende fantasy-trilogie over moed, onmogelijke keuzes en verraad. Prinses. Gevangene.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 47,45
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een hond adopteren was misschien niet Connors beste beslissing, maar het kan hem wel de liefde van zijn leven opleveren!
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-01-07
    • Blz.: 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Keer terug naar het betoverende dorpje Pine Hollow in het hartveroverende vervolg op Kerstmis met een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-07-12
    • Blz.: 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Een hartverwarmend verhaal over het zoeken naar kracht en over het vinden van de magie in simpele dingen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wat als je verliefd wordt op de man die je gezworen had te vernietigen?
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-04-22
    • Blz.: 448 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly Black Lara is bereid alles te doen om de ijzersterke verdediging… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2018-06-12
    • Blz.: 320 pagina's

    Op een mooie zomerdag staat een auto met pech langs de weg. In de snikhete auto wacht de elfjarige Jack… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,90

    Ebook € 7,99

  • geen
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2006-04-24
    • Blz.: 360 pagina's

    Smoky Barrett is en jonge, maar ervaren FBI-agente die de leiding heeft over een speciale eenheid die… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 30,00
    Pocket
    € 9,95
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    16 99
    Op voorraad

    Voor 16:00 uur besteld, woensdag in huis

    Ebook € 7,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.