Alle artikelen van Whitney Gardner

19 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021408439
    • Druk: 1
    • november 2017
    • 304 pagina's

    Als Julia ziet dat iemand iets beledigends over haar beste vriendin op een muur van haar school heeft… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 9,49

    • Engels
    • E-book
    • 9781534455672
    • juni 2021
    • Adobe ePub

    From the creator of Fake Blood comes another exceptionally charming middle grade graphic novel about… Meer

    11 27
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9780399551444
    • maart 2018
    • 320 pagina's

    A vibrant, edgy, fresh new YA voice for fans of More Happy Than Not and Simon vs. the Homo Sapiens Agenda,… Meer

    6 29
    Uiterlijk 29 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781534455665
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 320 pagina's

    From the creator of Fake Blood comes another exceptionally charming middle grade graphic novel about… Meer

    21 99
    Uiterlijk 1 februari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,27

    • Engels
    • Paperback
    • 9781524720834
    • december 2019
    • 256 pagina's

    Cosplay, comic shops, and college applications collide in this new novel from the author of You're Welcome,… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781481495578
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 336 pagina's

    LOL funny. -Girls Life A Huffington Post Best Children's Book of 2018 A middle schooler comes head-to-head… Meer

    18 99
    Uiterlijk 29 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,27

  • Becoming RBG Ebook
    Ruth Bader Ginsburg's Journey to Justice
    • Engels
    • E-book
    • 9781534424579
    • november 2019
    • Adobe ePub

    From the New York Times bestselling author of I Dissent comes a biographical graphic novel about celebrated… Meer

    9 94
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Chaotic Good Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781524720827
    • maart 2018
    • Adobe ePub

    Cosplay, comic shops, and college applications collide in this illustrated novel, perfect for fans of… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9780399551437
    • maart 2017
    • Adobe ePub

    **A vibrant, edgy, fresh new YA voice for fans of More Happy Than Not and Simon vs. the Homo Sapiens… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ongehoorzaam Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021408446
    • november 2017
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als Julia ziet dat iemand iets beledigends over haar beste vriendin op een muur van haar school heeft… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781534455658
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 320 pagina's

    From the creator of Fake Blood comes another exceptionally charming middle grade graphic novel about… Meer

    14 99
    Uiterlijk 29 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,27

  • Ruth Bader Ginsburg's Journey to Justice
    • Engels
    • Paperback
    • 9781534424555
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 208 pagina's

    From the New York Times bestselling author of I Dissent comes a biographical graphic novel about celebrated… Meer

    14 99
    Uiterlijk 29 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,94

  • Fake Blood Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781481495585
    • september 2018
    • Adobe ePub

    "LOL funny." –Girls Life A Huffington Post Best Children's Book of 2018 A middle schooler comes head-to-head… Meer

    11 27
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780593155158
    • december 2019
    • Speelduur: 07:07:56

    Cosplay, comic shops, and college applications collide in this novel, perfect for fans of Adam Silvera… Meer

    18 37
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780989703796
    • juli 2014
    • 36 pagina's

    A father and daughter share a simple tradition and an enduring bond that spans the decades… Meer

    14 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
  • Ruth Bader Ginsburg's Journey to Justice
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781534424562
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 208 pagina's

    From the New York Times bestselling author of I Dissent comes a biographical graphic novel about celebrated… Meer

    24 -
    Uiterlijk 28 januari in huis
    Meer verkopers vanaf € 23,99

    Ebook € 9,94

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780399551413
    • Druk: 1
    • maart 2017
    • 304 pagina's

    A vibrant, edgy, fresh new YA voice for fans of More Happy Than Not and Simon vs. the Homo Sapiens Agenda,… Meer

    22 99
    Verwacht over 8 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781481495561
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 336 pagina's

    LOL funny. -Girls Life A Huffington Post Best Children's Book of 2018 A middle schooler comes head-to-head… Meer

    25 99
    Uiterlijk 1 februari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,27

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780989703703
    • juli 2014
    • 36 pagina's

    A father and daughter share a simple tradition and an enduring bond that spans the decades… Meer

    25 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.