De bigamist Hij is de perfecte echtgenoot - maar jij bent niet zijn enige vrouw

Afbeeldingen
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789021047621
  • 12 juni 2024
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Hij is de perfecte echtgenoot – maar jij bent niet zijn enige vrouw.

De bigamist is de perfecte, psychologische thriller voor fans van Gone Girl en De hulp. Vol onverwachte plottwists. ‘Met Emma, Sams echtgenote. Kan ik hem misschien even spreken?’ Even bleef het stil. ‘Eh, hoe bedoelt u? Ík ben Sams vrouw.’ Aan haar toon hoorde Emma dat dit geen grap was, en haar mond viel open toen de betekenis van de woorden tot haar doordrong... Ik wist al dat ik met Sam wilde trouwen vanaf onze eerste ontmoeting. Na het plotselinge verlies van mijn moeder was de charmante, welbespraakte architect met donkerbruine ogen precies de frisse start die ik nodig had. Ons eerste kind was al onderweg nog voordat we onze huwelijksreis hadden gepland. Ik wilde zo graag dat ons gezinnetje zou werken dat ik zijn onverklaarbare gedrag negeerde. De lange zakenreizen, de geheime telefoontjes, en het geld dat steeds van mijn rekening verdween. Maar dan blijkt dat hij meer te verbergen heeft dan ik dacht. Sam is echter niet de enige met geheimen. En ik zal tot het uiterste gaan om mezelf te beschermen...

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
12 juni 2024
Aantal pagina's
304
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Rona Halsall
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
141 mm
Product hoogte
25 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
216 mm
Verpakkingsgewicht
384 g

EAN

EAN
9789021047621

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar
Nieuw verschenen
Nieuw verschenen

Reviews

Gemiddelde van 2 reviews
1
1
0
0
0
  • Steengoed!

    Ik vond de opbouwende spanning af en toe bijna niet te houden en moest het boek soms echt even wegleggen omdat het té spannend was.
    Ongekend!

    Plottwist na plottwist.

    Het verhaal zit heel knap in elkaar, ik heb een paar gedeeltes nogmaals gelezen om te zien hoe ingenieus het bedacht is.

    Beste boek dat ik dit jaar gelezen heb.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Onaf.

    Positieve punten

    • Verrassend

    Heel goed boek, alleen op het einde is het niet af. Ben benieuwd of er nog een vervolg komt.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 18 euro en 50 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

  • De hulp 3 - De hulp ziet alles
    20,99
    Verkoop door bol
  • Helen Grace 12 - Leef je nog?
    22,99
    Verkoop door bol
  • De stille huisgenoot
    21,99
    Verkoop door bol
  • De donkere kant van Sally Diamond
    22,99
    Verkoop door bol
  • Gina Harte 10 - Jouw laatste wens
    21,99
    Verkoop door bol
  • Connie Woolwine 2 - De kliniek
    22,99
    Verkoop door bol