Expat exit

Afbeeldingen

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789049806248
  • 12 april 2018
  • 485 pagina's
Alle productspecificaties

Patricia Snel

Patricia Snel, studeerde Italiaanse taal-en letterkunde en kunstgeschiedenis. Zij werd bekend met De expat, een van de best verkochte thrillers van 2013. Na een jarenlang verblijf in Singapore en op de Kaaimaneilanden keerde zij in 2016 terug naar Amsterd

Samenvatting

dwarsligger 526 Patricia Snel Expat exit Met Expat exit keert Patricia Snel terug naar de wereld van haar bestseller De expat. Als geen ander toont Snel zowel de exotische als de duistere kanten van het jetsetbestaan. Elisa leidt een heerlijk leven op Curaçao met haar gezin. Maar dan slaat het noodlot toe. Haar man verlaat haar en eist de voogdij over hun zoon Sam op. Na een bootongeluk, waarbij het vriendje van Sam zwaargewond raakt, wordt Elisa verantwoordelijk gehouden. Als de boot betrokken blijkt bij een drugszaak, moet Elisa haar leven riskeren om haar kind terug te krijgen en te ontsnappen aan de wurggreep van het criminele milieu. Het paradijs lijkt verder weg dan ooit… Voor de lezers van Saskia Noort en Esther Verhoef.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
12 april 2018
Aantal pagina's
485
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Patricia Snel
Hoofduitgeverij
Dwarsligger

Character

Personage
Geen personage

Overige kenmerken

Editie
2
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
83 mm
Product hoogte
17 mm
Product lengte
120 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
80 mm
Verpakking hoogte
17 mm
Verpakking lengte
118 mm
Verpakkingsgewicht
133 g

EAN

EAN
9789049806248

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 42 reviews
12
13
7
5
5
  • KLASSE

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Goed plot
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Een boek waar je vanaf de eerste pagina "in zit" SPANNEND van begin tot de laatste bladzijde, geweldig geschreven!!!

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    1
  • Hapklare brok voor een paar uurtjes entertainment

    ‘Expat exit’ is mijn eerste kennismaking met Patricia Snel en na het dichtklappen van dit boek blijf ik achter met gemengde gevoelens.
    Ja, het leest lekker weg en het leven op Curaçao en als expat wordt goed neergezet, maar dat is het zo wat.
    Het is een hapklare brok voor een paar uurtjes entertainment, al dan niet aan een zwembad. Wat erotiek, wat spanning, een paar eikels van venten,… . Niets mis mee uiteraard, maar van een thriller verwacht ik echt wat meer.
    Het is me te gericht op het romantische aspect, als je het zo wil benoemen. Te vrouwelijk, lees te soft. Geef mij maar wat pittiger!
    Daarnaast is het ook hier en daar te ongeloofwaardig en vind ik het hoofdpersonage nogal ruggengraatloos.
    Waarom ik het dan verder las? Ergens was ik benieuwd waar het boek heen zou gaan en hoopte ik waarschijnlijk op een verbetering, meer spanning. Helaas kwam ik van een redelijk kale reis terug, zeker nadat ik het afgeraffelde einde las. Heel erg jammer!
    Voor mij is het niet meer dan een tussendoortje voor wanneer je je hersenen niet al te veel wil vermoeien.
    Spijtig voor de auteur, want dit boek blijft mijn eerste en enige boek van haar!

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • meesterwerk!!

    Positieve punten

    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alleen de eerste 3 punten

    als jarenlange fan van deze prachtige schrijfster maakte zich een gevoel van gelukzaligheid van mij meester toen Expat Exit bij mij op de mat viel. Dat gevoel heeft mij geen moment verlaten terwijl ik dit regelrechte meesterwerk in één adem uitlas. Snel etaleert zich wederom in haar gebruikelijke stijl die als een hele goede wijn met de jaren rijpt en voller van smaak wordt. De verhaallijn, de personages, te timing. Werkelijk álles klopt in dit adembenemende boek. Wegleggen is geen optie, het grijpt je bij de keel en laat je pas weer los na het omslaan van de laatste pagina. Chapeau!!! Het smachtende wachten op haar volgende boek is weer begonnen....

    Vond je dit een nuttige review?
    8
    2
  • Slap verhaal

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar plot
    • Saai
    • Geen diepgang

    Onsamenhangend slap verhaal met een voorspelbaar plot.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • heerlijk boek

    Heerlijk boek, in een ruk uitgelezen! Spannend plot dat tot de laatste badzijde blijft verrassen, en dat alles in een ingenieus palet van personages die diep onder je huid kruipen. Een ode aan de puurheid van vriendschap zoals wellicht alleen kinderen die kunnen ervaren.

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    1
  • Mwah..

    Positieve punten

    • Spannend

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar plot
    • Niet aansprekende personages

    Na te preview te hebben gelezen onmiddelijk als ebook aangeschaft. Het boek is vlot geschreven en ik zat er onmiddelijk helemaal in. Desondanks begon Elisa (de hoofdpersoon) mij al vrij snel mateloos te irriteren. De domme keuzes die ze maakt vond ik bijzonder ongeloofwaardig. Ik snap dat dit nodig was om tot een spannend verhaal te komen maar het maakte het moeilijk om met haar te sympathiseren. Misschien had ik hier moeten stoppen maar was toch benieuwd hoe het verder zou gaan. Het leek nog even spannend te worden tot er weer een enorm ongeloofwaardige twist in het verhaal kwam gevolgd door een afgeraffeld plot. Ik had er meer van verwacht.

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    1
  • Goed opgebouwde spanning

    Positieve punten

    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Heerlijk boek...Heb het verslonden, niet weg te leggen!

    Het huwelijk van Elisa en Maurits liep stuk, dus Sam werd een "wisselkind ".
    Maurits wil dolgraag zijn zoon voltijds bij zich hebben en start dan ook de procedure volledige voogdij op waarbij hij Elisa zoveel mogelijk op slecht moederschap wil betrappen. Elisa heeft het moeilijk met de scheiding omdat ze niets van zichzelf bezit - huis, auto, inkomen behoren toe aan Maurits - en krijgt haar leven niet meer gestructureerd, ze verliest zich in sex en alcohol.
    Op dagen dat Sam bij haar is, hebben ze veel pret. Tom is Sam 's beste vriend. Samen gaan ze een pleziertochtje maken op de Barracuda, de boot van Tom's vader Bas. Mama Elisa neemt haar vriend Alain mee. Na de nodige pret in zee, is Sam het gedrag van zijn moeder plots beu en wil naar huis. Hij krijgt de motor van de boot aan de praat. Door een verkeerde handeling vaart de boot plots naar achter, waardoor Tom die net aan boord wou klimmen meegezogen werd door de schroef. Hij wordt zwaargewond afgevoerd naar het ziekenhuis. De boot wordt door de politie aan de ketting gehangen voor verder onderzoek.
    De Barracuda bleek echter, net voor de uitstap, gebruikt als ophaalboot voor een lading drugs met straatwaarde € 1.500.000. De overdracht was nog niet gebeurd.
    Na het ongeval zijn de drugs verdwenen.
    Bas beschuldigt Elisa van het Tom's ongeval, van het stelen van de drugs, van al wat er ook kan verkeerd lopen en eist vergoeding........

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Leuk voor bij het zwembad

    Positieve punten

    • Spannend

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar plot

    Op zich aardig verhaal, maar enigszins oppervlakkig.
    Soms moeilijk te lezen omdat er in verschillende “ik” vormen is geschreven
    Je zag dan pas als je een eindje gelezen hebt wie deze keer de “ik” was.
    Leuk boek voor bij het zwembad, weinig diepgang

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    1
  • In de tas

    Positieve punten

    • Spannend
    • Grappig
    • Goed plot

    Spannend, verrassend, en knap geschreven verhaal. Bij vlagen hilarisch, en het gaat ook nog eens ergens over. In één ruik uitgelezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Spanning in Curaçao

    Positieve punten

    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Mooie stranden, een succesvolle man, zoon Sam en een rijk leven op Curaçao.. het klinkt als een mooi sprookje.
    Tot dat alles omslaat en de succesvolle man van Elisa een vriendin krijgt en wil scheiden, en dan ook nog de volledige voogdij over Sam wil.
    Hij probeert Elisa te beschuldigen van slecht moederschap en als dan ook nog eens het beste vriendje van Sam zwaar gewond raakt tijdens een ernstig bootongeluk beland Elisa in een nachtmerrie.
    De hele expat wereld lijkt zich tegen haar te keren, en langzaam aan ontdekt zij geheimen die ze beter niet had kunnen ontdekken.
    Het verhaal zit goed in elkaar, genoeg spanning en het boek leest prettig.
    Aanrader voor de zomer!!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 7 euro en 90 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 15,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 7,90
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 26,00
    Uiterlijk 28 februari in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen