The Memory Book A feel-good uplifting story about what we will do for love

The Memory Book
Auteur: Rowan Coleman
  • Engels
  • Hardcover
  • 9780091951375
  • januari 2014
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

The name of your first-born. The face of your lover. Your age. Your address... What would happen if your memory of these began to fade? Is it possible to rebuild your life? Raise a family? Fall in love again? When Claire starts to write her Memory Book, she already knows that this scrapbook of mementoes will soon be all her daughters and husband have of her. But how can she hold on to the past when her future is slipping through her fingers...? Original, heartwarming and uplifting, The Memory Book is perfect for fans of Jojo Moyes.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Verschijningsdatum
januari 2014
Aantal pagina's
384 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Rowan Coleman
Uitgever
Ebury Publishing

EAN

EAN
9780091951375

Overige kenmerken

Gewicht
522 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
144 mm
Verpakking hoogte
222 mm
Verpakking lengte
222 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
review
4,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
1
0
0
0
  • Leesplezier
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Prachtig boek!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
32 72
Alleen tweedehands
Goed
1 - 2 weken
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Bogamo 11 - Boeken outlet
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen