Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

596 resultaten

  • de Griekse mythen herverteld
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400406162
    • Druk: 17
    • februari 2020
    • 424 pagina's

    Een midprice editie van de fenomenale bestseller Losbandigheid, lust en liefde, moord en doodslag, triomfen… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • beknopte en heldere informatie over de klassieke wereld
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401918121
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 224 pagina's

    ‘Wie is wie in de klassieke oudheid’ geeft een alfabetisch overzicht van bekende figuren uit de oudheid.… Meer

    20 -
    Uiterlijk 8 december in huis
    Verkoop door bol.com
  • Ilias Tweedehands
    • Nederlands
    • Bindwijze overig
    • 9789021497679
    • Druk: 1
    • 555 pagina's

    De Ilias: het verhaal over de beroemdste oorlog uit de Griekse mythologie. Homerus beschrijft ons de… Meer

    11 20

    Ebook € 14,99

  • De grote avonturen uit de Griekse mythologie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400406179
    • Druk: 4
    • februari 2020
    • 480 pagina's

    Het wervelende vervolg op de bestseller Mythos Het wervelende vervolg op de bestseller Mythos In Helden… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • A Deeper Look at Classical Greek Lore and Myth (Reimagined Stories about the Ancient Civilization of Greece)
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781633538962
    • januari 2019
    • 352 pagina's

    Ancient Greek Gods and Mythology Explored Like Never Before#1 New Release in Greece, Legends & Mythology,… Meer

    18 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,99

  • The Greek Myths Retold
    • Engels
    • Paperback
    • 9781405934138
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 464 pagina's

    STEP INTO ANOTHER WORLD - OF MAGIC, MAYHEM, MONSTERS AND MANIACAL GODS - IN STEPHEN FRY'S MOMENTOUS SUNDAY… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Over Hipparchia, een van de eerste vrouwelijke filosofen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789038803616
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 296 pagina's

    Ze had het leven waar anderen van droomden. Maar nam een radicaal besluit. Dit is het verhaal van Hipparchia,… Meer

    24 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-12-2021.
  • The myths of the Ancient Greek heroes retold
    • Engels
    • Paperback
    • 9781405940368
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 496 pagina's

    IMAGINE SANDALS ON YOUR FEET, A SWORD IN YOUR HAND, HOT SUN BEATING DOWN ON YOUR BRONZE HELMET. ENTER… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Our Greatest Story Retold
    • Engels
    • Paperback
    • 9781405944465
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 432 pagina's

    The perfect stocking filler everyone who loves an incredible and unforgettable tale, well told AN EPIC… Meer

    10 99
    Uiterlijk 11 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Een verhaal van liefde en oorlog
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400406865
    • Druk: 2
    • november 2020
    • 432 pagina's

    Een duizelingwekkend verhaal van liefde en oorlog Met zijn bestsellers Mythos en Helden heeft Stephen… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,39

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714145
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 384 pagina's

    Om te beschermen wat haar dierbaar is moet Circe beslissen of ze thuishoort bij de goden waaruit ze is… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789493081222
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 368 pagina's

    Een verhaal over goden, koningen, onsterfelijke roem en het menselijk hart. Achilles, ‘de beste onder… Meer

    20 -
    Uiterlijk 18 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

  • Jennifer Saint
    • Engels
    • Paperback
    • 9781472273871
    • Druk: 1
    • 389 pagina's

    A mesmerising retelling of the ancient Greek myth of Theseus and the Minotaur. Ariadne gives a voice… Meer

    17 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • Our Greatest Story Retold
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780241424582
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 432 pagina's

    Discover the most legendary story ever told in the SUNDAY TIMES bestseller TROY, Stephen Fry's most epic… Meer

    25 49
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,00

    Ebook € 8,99

  • The Mesmerising Sunday Times Bestselling Retelling of Ancient Greek Myth
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781472273864
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 400 pagina's

    A mesmerising retelling of the ancient Greek myth of Theseus and the Minotaur. Perfect for fans of CIRCE,… Meer

    17 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789083166353
    • Druk: 3
    • augustus 2021
    • 368 pagina's
    23 99
    Uiterlijk 8 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789492086822
    • Druk: 1
    • december 2018
    • 384 pagina's

    Van de met de Orange Prize bekroonde auteur van Het lied van Achilles verschijnt nu het indrukwekkende… Meer

    23 99
    Op voorraad
    Select
    Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,95

    Ebook € 14,99

  • Mythos Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789400406650
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 448 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Losbandigheid, lust en liefde, moord en doodslag, triomfen en tragedies; de Griekse mythen en sagen zijn… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Our Greatest Story Retold
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241424599
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 496 pagina's

    Order Stephen Frys bewitching retelling of the legend of Troy - a tale of love and war, passion and power… Meer

    18 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,95

    Ebook € 8,99

  • The Greek Myths Reimagined
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781452178912
    • augustus 2019
    • 352 pagina's

    Mythos is a modern collection of Greek myths, stylishly retold by legendary writer, actor, and comedian… Meer

    20 29
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • The Complete and Definitive Edition
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241982358
    • september 2017
    • 784 pagina's

    The definitive and comprehensive edition of Robert Graves's classic retelling of the Greek myths 'Icarus… Meer

    17 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,90

    Ebook € 8,99

  • the Greek Myths Reimagined
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781797201863
    • juni 2020
    • 368 pagina's

    In this sequel to the bestselling Mythos, legendary author and actor Stephen Fry moves from the exploits… Meer

    29 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 19,50

    Ebook € 8,99

  • Ariadne Ebook
    The Mesmerising Sunday Times Bestselling Retelling of Ancient Greek Myth
    • Engels
    • E-book
    • 9781472273888
    • maart 2021
    • Adobe ePub

    A mesmerising retelling of the ancient Greek myth of Theseus and the Minotaur. Perfect for fans of CIRCE,… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Troje Ebook
    Een verhaal van liefde en oorlog
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789400406971
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Een duizelingwekkend verhaal van liefde en oorlog Met zijn bestsellers Mythos en Helden heeft Stephen… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.