Boeken over misdaad op straat - Algemene boeken

286 resultaten

  • Memoires van een legendarische boef van de Wallen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789462972339
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 256 pagina's

    Het unieke levensverhaal van een van de laatste echte penoze ***** Hugo Broers is een van de laatste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,85

    Ebook € 9,99

  • The Brand New Blockbuster Ballard & Bosch Thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9781409186199
    • november 2021
    • Adobe ePub

    A CRIME BURIED FOR YEARS. AND ONE THAT'S JUST BEGUN... **'An authentic, topical and terrifying thriller:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 11,89
    Paperback
    € 18,99
    Paperback
    € 15,99
    Hardcover
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,70
    Hardcover
    € 24,00

    Bekijk alle varianten

    5 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 50 jaar drugshandel en 250 liquidaties
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789089756848
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 256 pagina's

    'Nederland kan het zich niet permitteren nog langer een buitenbeentje en narcostaat nummer één in Europa… Meer

    21 99
    Uiterlijk 27 mei in huis
    Verkoop door bol.com
  • The Feud Ebook
    The BRAND NEW totally gripping domestic psychological thriller from Gemma Rogers for 2022
    • Engels
    • E-book
    • 9781800486928
    • mei 2022
    • Adobe ePub

    From the stranger in the car, to the madman at her door... Perfect for fans of Liane Moriarty, Shari… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 32,99
    Digitaal luisterboek
    € 20,70
    Paperback
    € 17,99
    3 26
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781538701454
    • oktober 2020
    • 512 pagina's

    Harry Bosch and LAPD Detective Renée Ballard come together again on the murder case that obsessed Bosch's… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,99
    Paperback
    € 17,45
    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 13,29
    Paperback
    € 21,00
    Digitaal luisterboek
    € 25,70

    Bekijk alle varianten

    6 69
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 33%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • De moord op Derk Wiersum en de ondermijning van onze rechtsstaat
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044543476
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 280 pagina's

    De moord op advocaat Derk Wiersum op 18 september 2019 in Amsterdam-Buitenveldert sloeg in als een bom.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,25

    Ebook € 11,99

  • Het verhaal van mijn familie en de gangsters
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026332791
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 288 pagina's

    Pater familias van Russell Shorto is de fantastische geschiedenis van zijn familie – The Sopranos in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,95

    Ebook € 9,99

  • Het onstuimige leven van Adri de Visser
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789081696548
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 160 pagina's
    18 95
    Uiterlijk 28 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,50
  • Gold Digger Ebook
    A gritty gangland thriller that will have you hooked
    • Engels
    • E-book
    • 9781802800418
    • juli 2021
    • Adobe ePub

    Money talks… And blonde bombshell Julie isn't afraid to ask for what she wants. With her mother locked… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 35,99
    Paperback
    € 32,00
    Paperback
    € 6,99
    3 26
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De lokroep van het geld, de macht van criminelen, de noodzaak die te breken (en hoe dat dan te doen)
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463821346
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • -94254

    In Nederland is een fascinerende schaduweconomie ontstaan die geleid wordt door mensen die zich onaantastbaar… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Road Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9782377935772
    • februari 2018
    • Adobe ePub

    The Road is an autobiographical memoir by Jack London, first published in 1907. It is London's account… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,99
    E-book
    € 0,99
    E-book
    € 0,99
    E-book
    € 5,23
    E-book
    € 1,49
    Paperback
    € 15,99

    Bekijk alle varianten

    0 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 0,61

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Sudhir Venkatesh
    • Engels
    • Paperback
    • 9780141030913
    • Druk: 1
    • februari 2009
    • 320 pagina's

    Sudhir Venkatesh the young sociologist who became famous in Freakonomics (Why do drug dealers still live… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 22,88
    E-book
    € 9,49
    Hardcover
    € 54,22
    Paperback
    € 20,99
    10 99
    Was 14,49 Tooltip

    Je bespaart 24%

    7 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • Mister Big Ebook
    Over een moord, onorthodoxe politiemethodes en een bekentenis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401473262
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 224 pagina's
    • Adobe ePub

    De moordenaar van Heidy Goedhart beging een kapitale fout. Het had die nacht gesneeuwd. De politie in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    16 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 4 Bar Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083208787
    • Druk: 1
    • december 2021
    • 318 pagina's
    • Adobe ePub

    Een grote partij cocaïne uit Colombia op weg is naar de Antwerpse haven. De investeerders zijn Zuid-Amerikaanse… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,50
    9 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Gripping Mystery from the Queen of Crime
    • Engels
    • E-book
    • 9791220804325
    • mei 2021
    • Adobe ePub

    A young drifter finds more than he bargained for when he agrees to deliver a parcel to an English country… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,91
    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 7,69
    E-book
    € 3,99
    Paperback
    € 27,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,76

    Bekijk alle varianten

    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464101201
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 208 pagina's

    Literaire thriller over een extreem gewelddadig meisje van vijftien, bijna zestien Bambi, bijna zestien,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    22 99
    Uiterlijk 27 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,90

    Ebook € 9,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.