Boeken over misdaad op straat - Boek

165 resultaten

  • Memoires van een legendarische boef van de Wallen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789462972339
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 256 pagina's

    Het unieke levensverhaal van een van de laatste echte penoze ***** Hugo Broers is een van de laatste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,85

    Ebook € 9,99

  • 50 jaar drugshandel en 250 liquidaties
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789089756848
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 256 pagina's

    'Nederland kan het zich niet permitteren nog langer een buitenbeentje en narcostaat nummer één in Europa… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,99
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780316485647
    • november 2021
    • 400 pagina's

    A Wall Street Journal and South Florida Sun-Sentinel Best Book of the Year “A masterpiece”—LAPD detective… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Hardcover
    € 33,99
    Paperback
    € 18,99
    Hardcover
    € 24,00
    Digitaal luisterboek
    € 25,70
    11 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,49

  • Het verhaal van mijn familie en de gangsters
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026332791
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 288 pagina's

    Pater familias van Russell Shorto is de fantastische geschiedenis van zijn familie – The Sopranos in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,95

    Ebook € 9,99

  • De moord op Derk Wiersum en de ondermijning van onze rechtsstaat
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044543476
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 280 pagina's

    De moord op advocaat Derk Wiersum op 18 september 2019 in Amsterdam-Buitenveldert sloeg in als een bom.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,25

    Ebook € 11,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781538701454
    • oktober 2020
    • 512 pagina's

    Harry Bosch and LAPD Detective Renée Ballard come together again on the murder case that obsessed Bosch's… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,45
    Hardcover
    € 30,00
    E-book
    € 2,99
    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 13,29
    Paperback
    € 21,00

    Bekijk alle varianten

    6 69
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 33%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • Sudhir Venkatesh
    • Engels
    • Paperback
    • 9780141030913
    • Druk: 1
    • februari 2009
    • 320 pagina's

    Sudhir Venkatesh the young sociologist who became famous in Freakonomics (Why do drug dealers still live… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 22,88
    E-book
    € 9,49
    Hardcover
    € 54,22
    Paperback
    € 20,99
    10 99
    Was 14,49 Tooltip

    Je bespaart 24%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • Het onstuimige leven van Adri de Visser
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789081696548
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 160 pagina's
    18 95
    Uiterlijk 20 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,50
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008196219
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 336 pagina's

    A young drifter finds more than he bargained for when he agrees to deliver a parcel to an English country… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 21,00
    E-book
    € 8,99
    E-book
    € 3,99
    Paperback
    € 27,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,76

    Bekijk alle varianten

    7 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Over een moord, onorthodoxe politiemethodes en een bekentenis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401473088
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 224 pagina's

    De moordenaar van Heidy Goedhart beging een kapitale fout. Het had die nacht gesneeuwd. De politie in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 16,99
    21 99
    Uiterlijk 25 mei in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 16,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789083180823
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 318 pagina's

    Welke prijs is er nu echt betaald voor dat ene lijntje coke? De Antwerpse topcrimineel Besnik verneemt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,50
    21 50
    Uiterlijk 20 mei in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,50

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464101201
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 208 pagina's

    Literaire thriller over een extreem gewelddadig meisje van vijftien, bijna zestien Bambi, bijna zestien,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    22 99
    Uiterlijk 20 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,20

    Ebook € 9,99

  • Amexica Tweedehands
    War Along the Borderline
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781847921284
    • oktober 2010
    • 368 pagina's

    Amexica provides the first full account of the terror unfolding along the US-Mexico border. An area of… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Hardcover
    € 335,28
    Paperback
    € 14,99
    E-book
    € 9,49
    Paperback
    € 11,95
    Vanaf
    43 72

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780099576549
    • Druk: 1
    • juli 2013
    • 352 pagina's

    THE HIGH-OCTANE PREQUEL TO SAVAGES In Savages, Don Winslow introduced Ben and Chon, twentysomething best… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 50,08
    Paperback
    € 20,99
    Paperback
    € 272,40
    Digitaal luisterboek
    € 16,48
    E-book
    € 11,17
    E-book
    € 6,99

    Bekijk alle varianten

    14 95
    Op voorraad

    Voor 17:00 uur besteld, vrijdag in huis
    Meer verkopers vanaf € 13,49

    Ebook € 6,99

  • Probleemgericht werken aan High Impact Crime
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789462362512
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 197 pagina's

    Dit Basisboek laat zien hoe High Impact Crime in Nederland op lokaal niveau kan worden aangepakt door… Meer

    33 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • A gripping edge-of-your-seat revenge thriller
    • Engels
    • Paperback
    • 9781838890070
    • september 2019
    • 350 pagina's

    When the hunter becomes the hunted... Perfect for fans of Liane Moriarty, Shari Lapena and Lisa Jewell.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,35
    Paperback
    € 45,99
    22 -
    1 - 2 weken

    Ebook € 4,35

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.