Dark fantasyboeken

Als je Dark Fantasy vergelijkt met Epic Fantasy, zie je grote verschillen. De karakters in donkere fantasy zijn vaak niet zo duidelijk onder te verdelen in goed of kwaad. In Dark Fantasy speelt de realiteit van oorlog vaak een belangrijke rol en weten schrijvers op weergaloze wijze horrorelementen in hun verhalen te verwerken. Zoek je de spanning van een fantastisch verhaal met grimmige kanten? Kijk dan in onze sectie Dark fantasyboeken met Nederlandstalig en Engelstalig werk.

4464 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022596609
    • Druk: 1
    • september 2022
    • 512 pagina's

    Een nieuw meesterwerk van Stephen King Charlie Reade ziet eruit als een doorsnee scholier. Hij is goed… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-09-2022.

    Ebook € 14,99

  • All children grow up except one...
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785655685
    • Druk: 1
    • juli 2017
    • 320 pagina's

    There is one version of my story that everyone knows. And then there is the truth. Once I loved a boy… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,59
    Paperback
    € 17,39
    E-book
    € 10,99
    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 10,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024599608
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 448 pagina's

    Markus Heitz is terug in de wereld van zijn beroemdste hoofdrolspeler. De Terugkeer van de Dwergen is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 39,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Chronicles of Alice 01
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785653308
    • Druk: 1
    • juni 2016
    • 336 pagina's

    In a warren of crumbling buildings and desperate people called the Old City, there stands a hospital… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,19
    Paperback
    € 10,99
    E-book
    € 8,99
    8 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Boxed Set
    • Engels
    • Boxset
    • 9780261102385
    • AVI Plus
    • Druk: 2
    • november 1991
    • 1552 pagina's

    Continuing the story of the Hobbit, this three-volume boxed set of Tolkiens epic masterpiece, the Lord… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 31,79
    Hardcover
    € 48,99
    Hardcover
    € 34,99
    Hardcover
    € 65,99
    Hardcover
    € 95,99
    Paperback
    € 17,59

    Bekijk alle varianten

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 37,99

  • Bram Stoker
    • Engels
    • Paperback
    • 9780141199337
    • Druk: 1
    • april 2012
    • 464 pagina's

    The Penguin English Library Edition of Dracula by Bram Stoker Alone with the dead! I dare not go out,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 7,99
    Paperback
    € 46,98
    Paperback
    € 6,99
    E-book
    € 0,49
    E-book
    € 0,99
    € 42,57

    Bekijk alle varianten

    6 79
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 0,99

  • Chronicles of Alice 02
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785653322
    • Druk: 1
    • juli 2016
    • 304 pagina's

    The land outside of the Old City was supposed to be green, lush, hopeful. But the verdant fields are… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,19
    E-book
    € 8,99
    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Lapvona Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781473598522
    • juni 2022
    • Adobe ePub

    From the author of TikTok sensation My Year of Rest and Relaxation. NAMED A MOST ANTICIPATED BOOK OF… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,37
    Hardcover
    € 28,00
    Paperback
    € 30,00
    Digitaal luisterboek
    € 15,23
    Hardcover
    € 27,99

    Bekijk alle varianten

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024599615
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • Adobe ePub

    Markus Heitz is terug in de wereld van zijn beroemdste hoofdrolspeler. De Terugkeer van de Dwergen is… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Holly Black
    • Engels
    • Paperback
    • 9781529102383
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 400 pagina's

    #1 New York Times bestselling author Holly Black makes her stunning adult debut with Book of Night, a… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,23
    Hardcover
    € 26,99
    E-book
    € 14,99
    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Glow Ebook
    The TikTok fantasy sensation that’s sold over half a million copies
    • Engels
    • E-book
    • 9781405955072
    • juni 2022
    • Adobe ePub

    THE BRAND NEW BOOK IN THE TIKTOK FANTASY SENSATION THAT'S SOLD OVER HALF A MILLION COPIES, PERFECT FOR… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781789092868
    • april 2020
    • 336 pagina's

    Collection of four dark novellas set in the Alice series universe. Lovely Creature In the New City lives… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 10,99
    Digitaal luisterboek
    € 16,07
    11 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • (Winternight Trilogy)
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785031052
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 456 pagina's

    A stunning, magical fairy tale for adults. Perfect for fans of Naomi Novik's }Uprooted{, Erin Morgenstern's… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,49
    Hardcover
    € 34,95
    9 59
    Was 11,89 Tooltip

    Je bespaart 19%

    Uiterlijk 5 juli in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

  • Er is altijd een prijs voor het tarten van het lot
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000382330
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 368 pagina's

    Een duister en betoverend fantasydebuut. Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 26-07-2022.

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9780007541379
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 528 pagina's

    The final volume in New York Times bestselling author Raymond E. Feist's epic heroic fantasy series,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 28,71
    23 93
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 23,00

    Ebook € 28,71

    • Engels
    • E-book
    • 9780008501839
    • september 2022

    A new dark academic fantasy by the New York Times bestselling author of The Poppy War Traduttore, traditore:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    Hardcover
    € 18,99
    12 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 01-09-2022.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789024598854
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 160 pagina's

    In het derde deel van Anthony Ryans De Zeven Zwaarden-serie keert de onttroonde koning Guyime terug om… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780593438466
    • september 2022
    • 304 pagina's

    WANTED - Bloodmaid of exceptional taste. Must have a keen proclivity for life’s finer pleasures. Girls… Meer

    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 27-09-2022.

    Ebook € 10,99

  • Gleam Ebook
    The TikTok fantasy sensation that’s sold over half a million copies
    • Engels
    • E-book
    • 9781405955034
    • mei 2022
    • Adobe ePub

    THE TIKTOK FANTASY SENSATION THAT'S SOLD OVER HALF A MILLION COPIES, PERFECT FOR FANS OF SARAH J. MAAS… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781644211298
    • februari 2022
    • 336 pagina's

    Fledgling, Octavia Butler’s last novel, is the story of an apparently young, amnesiac girl whose alarmingly… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,59
    Paperback
    € 11,29
    E-book
    € 17,99
    E-book
    € 5,49
    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 24,99

    Bekijk alle varianten

    29 -
    Was 32,99 Tooltip

    Je bespaart 12%

    1 - 2 weken
    Meer verkopers vanaf € 27,37

    Ebook € 12,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.