Ebook in Historische romans

Een historische roman neemt je mee naar een andere tijd. De verhalen zijn vaak waargebeurd en geven je daarom op een verhalende manier een kijkje in het verleden. Bekijk hier ons volledig aanbod ebooks.

118.354 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • Het dossier Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021042510
    • 31 oktober 2023
    • 370 pagina's
    • Adobe ePub

    Van de bestsellerauteur van het S Publieksprijs genomineerde De Camino – een meeslepende thriller over…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 54%

    Direct beschikbaar
  • Zeven dochters. Zeven geheimen. Zeven liefdes
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046831724
    • 25 juni 2024
    • 304 pagina's
    • Adobe ePub

    'De nieuwe Lucinda Riley heet Soraya Lane.' De Volkskrant Londen, heden. Georgia heeft het te druk met…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
  • Het verhaal van Pa Salt
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616188
    • 11 mei 2023
    • 618 pagina's
    • Adobe ePub

    In Atlas, het achtste deel en tevens het slot van de immens populaire Zeven zussen-serie van Lucinda…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 19,99

    Je bespaart 75%

    Direct beschikbaar
  • Het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Mag je je familie in gevaar brengen om levens te redden?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402303766
    • 12 april 2019
    • 424 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De zussen Viann en Isabelle hebben altijd een goede band gehad, ondanks hun verschillen. Isabelle, de…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
  • Zeven dochters. Zeven geheimen. Zeven liefdes
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046830543
    • 31 januari 2023
    • 244 pagina's
    • Adobe ePub

    'De nieuwe Lucinda Riley heet Soraya Lane. Onthoud die naam.' De Volkskrant Lily, een jonge Engelse wijnmaker,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 33%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021037004
    • 12 april 2023
    • Adobe ePub

    'Nog beter dan Daar waar de rivierkreeften zingen.' AD Colorado, 1948. Op een koele herfstochtend loopt…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021046167
    • 12 maart 2024
    • Adobe ePub

    Een betoverend verhaal over de magie van boeken en boekwinkels, liefde en het vinden van je plek op deze…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 54%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401614337
    • 06 mei 2021
    • 704 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende zus, het zevende deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, voert de zussen de hele…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
  • Pas na vele jaren ontdekken twee zussen wat hun ouders overkwam in de Tweede Wereldoorlog
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315899
    • 03 november 2020
    • Adobe ePub

    Anya heeft nooit willen vertellen wat er tijdens de oorlog is gebeurd. Maar haar geheim is het enige…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
  • Electra's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401611572
    • 18 februari 2020
    • 736 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Zon, het zesde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, heeft de beroemde en bloedmooie Electra…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401622196
    • 07 mei 2024
    • Adobe ePub

    In Stormgloed, het derde deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, is Flora vastbesloten de gebeurtenissen…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
  • In onrustige tijden gaat het weesmeisje Irene in dienst bij een rijke wijnhandelaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320381
    • 12 april 2023
    • 560 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Zo’n boek dat je blij maakt. Te vergelijken met Lucinda Riley en Corina Bomann.’ AD Een florerende wijngaard.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Meestal 13,99

    Je bespaart 36%

    Direct beschikbaar
  • Drie zussen. Drie liefdes. Drie keuzes.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046832202
    • 02 mei 2024
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Nieuwe bestsellerserie voor de lezers van Lucinda Riley en Soraya Lane New York, heden. Mia is diep bedroefd…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
  • Een indrukwekkende roman over een jonge vrouw die in Vietnam haar hart achternagaat
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322682
    • 20 februari 2024
    • Adobe ePub

    Van de auteur van De nachtegaal en Aan het einde van de wereld Wanneer de twintigjarige verpleegster…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
  • Tiggy's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401610490
    • 08 januari 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Maan, het vijfde deel in de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, vertrekt Tiggy D’Aplièse na de dood…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar