95252 resultaten

  • Violeta Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028451940
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 311 pagina's
    • Adobe ePub

    Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 24,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als Evelina haar grote liefde verliest, lijkt het leven zijn glans verloren. Maar wat als wonderen bestaan?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318630
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Een prachtig verhaal over de vele vormen van liefde – maar vooral over die ene, ware, eeuwigdurende In… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026355172
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 244 pagina's
    • Adobe ePub

    Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink is een prachtige debuutroman, gebaseerd op een waargebeurd… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    6 99
    Was 13,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • New York, 1942. Is ze bereid haar plannen bij te stellen voor de liefde, net nu ze echt succes heeft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317688
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Kleuren van schoonheid-serie New York, 1942. Sophia zet samen met de succesvolle Elizabeth… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Gebaseerd op een waargebeurd oorlogsverhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764239
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 410 pagina's
    • Adobe ePub

    Meeslepende en op waarheid gebaseerde oorlogsroman van de bestsellerauteur van De laatste trein naar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    4 99
    Was 13,99 Tooltip

    Je bespaart 64%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401614337
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 704 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende zus, het zevende deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, voert de zussen de hele… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Parijs, 1929. De stad heeft haar geen geluk gebracht. Is Europa te klein voor een vrouw die groots droomt?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317671
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 480 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 2 van de Kleuren van schoonheid-trilogie Parijs, 1929. De lichtstad lijkt Sophia geen geluk te brengen.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789048859610
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 213 pagina's
    • Adobe ePub

    Limbricht, nabij Sittard, eind zeventiende eeuw. Haar leven lang is Entgen Luijten gewend haar eigen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Hardcover
    € 33,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315493
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 272 pagina's
    • Adobe ePub

    Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Electra's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401611572
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 736 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Zon, het zesde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, heeft de beroemde en bloedmooie Electra… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Paperback
    Niet leverbaar
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313048
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316322
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 286 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312775
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    Niet leverbaar
    Paperback
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315363
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 462 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317411
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 64 pagina's
    • Adobe ePub

    De prequel van de geliefde serie Bridgerton, bekend van Netflix Wereldwijd ruim 10 miljoen exemplaren… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028450103
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    Isabel Allende op haar best.' -NRC Handelsblad Aan het eind van de gruwelijke Spaanse Burgeroorlog wordt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 16,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313888
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • Adobe ePub

    Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof *'*Er is een nieuwe… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    4 99
    Was 12,99 Tooltip

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317275
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Maia's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401608299
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 447 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In De zeven zussen, het eerste deel in de gelijknamige bestsellerserie van Lucinda Riley, komen Maia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Hardcover
    € 18,35
    Paperback
    € 13,50
    Hardcover
    € 24,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317015
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 275 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402303889
    • Druk: 1
    • september 2015
    • 354 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Modefotografe Melanie Sommer is net terug van een werkreis naar Vietnam, het land van haar voorouders,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,25
    Paperback
    € 20,95
    Paperback
    € 9,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616980
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • Adobe ePub

    De patisserie van Charlotte Jacobi is hét perfecte recept voor iedere lezer die van liefde, rivaliteit… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 21,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een duistere familiegeschiedenis. Een verwoestende oorlog. Een onverschrokken jonge vrouw.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316445
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 443 pagina's
    • Adobe ePub

    Hildes droom is een onvergetelijk familie-epos dat zich afspeelt in de roerige jaren vlak na de Tweede… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Was 11,99 Tooltip

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ally's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401608305
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 488 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Storm, het tweede deel in de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, is de zeilvakantie van Ally D'Aplièse… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Hardcover
    € 24,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.