Engelse Boeken over feminisme die Vandaag Bezorgd wordt via Select

307 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781639105717
    • 10 oktober 2023
    • 336 pagina's

    A triumphantly feminist retelling of ancient creation myths in the tradition of Madeline Miller and Claire…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    17,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • A New Biography
    • Engels
    • Paperback
    • 9781844086894
    • 12 december 2013
    • 336 pagina's

    The book that got everyone talking. `Writing with her signature blend of poetry and polemics, Naomi Wolf…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 3,99

  • A beautiful and humbly inspired book
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241982105
    • 07 februari 2019
    • 368 pagina's

    'The book we will thrust into our friends' hands. Alderton feels like a best friend and your older sister…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 20 cent.
    Meestal 12,68

    Je bespaart 12%

    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,99

    Ebook 9,99

  • Simone De Beauvoir
    • Engels
    • Paperback
    • 9780099595731
    • 05 maart 2015
    • 864 pagina's

    TRANSLATED BY CONSTANCE BORDE AND SHEILA MALOVANY-CHEVALLIER ANNOTATED AND INTRODUCED BY MARTINE REID…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 30 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 11,99

  • Harness Your Hormones and Get Your Cycle Working For You
    • Engels
    • Paperback
    • 9781472963611
    • 02 mei 2019
    • 352 pagina's

    Hills advice is straightforward and no-nonsense - the Guardian A life-transforming book. . . fascinating…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 84 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 12,99

  • The multi-million-copy bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9781804990926
    • 02 maart 2023
    • 400 pagina's

    As read on BBC Radio 4 THE #1 SUNDAY TIMES BESTSELLER and NEW YORK TIMES BESTSELLER Winner of the Goodreads…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 53 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • the Sunday Times number one bestseller exposing the gender bias women face every day
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784706289
    • 05 maart 2020
    • 432 pagina's

    *THE SUNDAY TIMES NUMBER ONE BESTSELLER* *OVER HALF A MILLION COPIES SOLD* 'HELL YES. This is one of…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    16,25
    Hardcover
    42,32

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 35 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,49

  • Myths and Stories of the Wild Woman Archetype
    • Engels
    • Paperback
    • 9780345409874
    • 27 november 1996
    • 584 pagina's

    New York Times bestseller • Book club pick for Emma Watsons Our Shared Shelf • A deeply spiritual book…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    17,30
    Paperback
    17,46
    Hardcover
    29,71
    Hardcover
    31,38

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,49
  • Discover the haunting, heart-breaking post-apocalyptic tale
    • Engels
    • Paperback
    • 9781529111798
    • 02 mei 2019
    • 208 pagina's

    Discover the haunting, heartbreaking post-apocalyptic tale of female friendship and intimacy set in a…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 64 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 8,99

  • Dystopian novel - UK edition
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784874872
    • 05 april 2018
    • 324 pagina's

    With a new introduction from Margaret Atwoodl believe in the resistance as I believe there can be no…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    14,99
    Hardcover
    18,79
    Paperback
    8,99
    Paperback
    16,20

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 16 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Tweedehands vanaf 7,99

    Ebook 8,99

  • Chimamanda Ngozi Adichie
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008115272
    • 09 oktober 2014
    • 64 pagina's

    A personal and powerful essay from Chimamanda Ngozi Adichie, the Bestselling author of Americanah and…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    10,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 45 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 4,99

  • A life-changing journey to authenticity and belonging
    • Engels
    • Paperback
    • 9781912836017
    • 01 augustus 2019
    • 416 pagina's

    If Women Rose Rooted has been described as both transformative and essential. Sharon Blackie leads the…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 04 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • Making Kin in the Chthulucene
    • Engels
    • Paperback
    • 9780822362241
    • 19 september 2016
    • 296 pagina's

    Donna J. Haraway refigures our current epoch, moving away from the Anthropocene toward the Chthulucene:…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 28 euro en 59 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 20,99

  • Women, the Body and Primitive Accumulation
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241532539
    • 29 juli 2021
    • 400 pagina's

    'A groundbreaking work . . . Federici has become a crucial figure for . . . a new generation of feminists'…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 27 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,49

  • WINNER OF THE BOOKER PRIZE 2019
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784708214
    • 01 september 2020
    • 448 pagina's

    **THE NUMBER 1 BESTSELLER AND WINNER OF THE BOOKER PRIZE** In this electrifying sequel to The Handmaid's…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    7,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 49 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 8,99

  • Audre Lorde
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241410509
    • 04 juli 2019
    • 208 pagina's

    The woman's place of power within each of us is neither white nor surface; it is dark, it is ancient,…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 64 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 10,99

  • The record-breaking best-selling book every woman needs
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781788402118
    • 11 juni 2020
    • 224 pagina's

    The BEAUTY MYTH FOR the INSTAGRAM GENERATION Rallying, radical and pitched perfectly for her generation.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    8,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 49 cent.
    Meestal 11,66

    Je bespaart 10%

    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Tweedehands vanaf 8,49

    Ebook 7,99

  • 'Every millennial woman should have this on her bookshelf' Pandora Sykes
    • Engels
    • Paperback
    • 9781529176285
    • 13 januari 2022
    • 352 pagina's

    'As informative as it is poetic' Dolly Alderton 'Compassionate, funny and beautifully written' Daisy…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,49

  • Extracten uit The Second Sex van Simone de Beauvoir
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784870386
    • 05 maart 2015
    • 144 pagina's

    Vintage Feminism: classic feminist texts in short form WITH AN INTRODUCTION BY NATALIE HAYNES When this…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 6,99

  • The Online Battle for Feminism's Future
    • Engels
    • Paperback
    • 9781915672018
    • 14 november 2023
    • 222 pagina's

    Analyses how conservative and anti-feminist ideas are filtered through social media, and how we can collectively…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 7,86

  • The Politics of Feeling Good
    • Engels
    • Paperback
    • 9781849353267
    • 25 april 2019
    • 280 pagina's

    How do we make social justice the most pleasurable human experience? How can we awaken within ourselves…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 70 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Meer verkopers vanaf 24,12
  • A Biography
    • Engels
    • Paperback
    • 9781853262395
    • 05 februari 1995
    • 192 pagina's

    Orlando, a young nobleman in Elizabeth's England, awaits a visit from the Queen. Now, an ambassador in…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    16,10

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 2 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 4,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781529333701
    • 21 februari 2023
    • 304 pagina's

    The myth of Perseus, told through the story of the three women who knew him best - his mother Danae,…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Meestal 19,00

    Je bespaart 26%

    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Engels
    • Paperback
    • 9780745345161
    • 20 maart 2023
    • 208 pagina's

    An impassioned discussion about the alternative ways to form relationships and resist capitalism ‘A clarion…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol