Engelse Boeken over misdaad op straat

293 resultaten

  • The Brand New Blockbuster Ballard & Bosch Thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9781409186199
    • november 2021
    • Adobe ePub

    A CRIME BURIED FOR YEARS. AND ONE THAT'S JUST BEGUN... **'An authentic, topical and terrifying thriller:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 11,89
    Paperback
    € 18,99
    Paperback
    € 15,99
    Hardcover
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,70
    Hardcover
    € 24,00

    Bekijk alle varianten

    5 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Feud Ebook
    The BRAND NEW totally gripping domestic psychological thriller from Gemma Rogers for 2022
    • Engels
    • E-book
    • 9781800486928
    • mei 2022
    • Adobe ePub

    From the stranger in the car, to the madman at her door... Perfect for fans of Liane Moriarty, Shari… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 32,99
    Digitaal luisterboek
    € 20,70
    Paperback
    € 17,99
    3 26
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781538701454
    • oktober 2020
    • 512 pagina's

    Harry Bosch and LAPD Detective Renée Ballard come together again on the murder case that obsessed Bosch's… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,99
    Paperback
    € 17,45
    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 13,29
    Paperback
    € 21,00
    Digitaal luisterboek
    € 25,70

    Bekijk alle varianten

    6 69
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 33%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • Gold Digger Ebook
    A gritty gangland thriller that will have you hooked
    • Engels
    • E-book
    • 9781802800418
    • juli 2021
    • Adobe ePub

    Money talks… And blonde bombshell Julie isn't afraid to ask for what she wants. With her mother locked… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 35,99
    Paperback
    € 32,00
    Paperback
    € 6,99
    3 26
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The Road Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9782377935772
    • februari 2018
    • Adobe ePub

    The Road is an autobiographical memoir by Jack London, first published in 1907. It is London's account… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,61
    E-book
    € 0,99
    E-book
    € 0,99
    E-book
    € 0,99
    E-book
    € 5,23
    E-book
    € 1,49

    Bekijk alle varianten

    0 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 0,61

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Sudhir Venkatesh
    • Engels
    • Paperback
    • 9780141030913
    • Druk: 1
    • februari 2009
    • 320 pagina's

    Sudhir Venkatesh the young sociologist who became famous in Freakonomics (Why do drug dealers still live… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 22,88
    E-book
    € 9,49
    Hardcover
    € 54,22
    Paperback
    € 20,99
    10 99
    Was 14,49 Tooltip

    Je bespaart 24%

    7 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • A Gripping Mystery from the Queen of Crime
    • Engels
    • E-book
    • 9791220804325
    • mei 2021
    • Adobe ePub

    A young drifter finds more than he bargained for when he agrees to deliver a parcel to an English country… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,91
    Paperback
    € 7,69
    E-book
    € 8,99
    E-book
    € 3,99
    Paperback
    € 27,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,76

    Bekijk alle varianten

    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 9781800328358
    • januari 2022
    • Adobe ePub

    A huge prize awaits them, but only if they can escape. The Second Boer War is finally ending, and for… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Top Dog Ebook
    An unforgettable, gripping gangland crime thriller from Kerry Kaya
    • Engels
    • E-book
    • 9781801629881
    • januari 2022
    • Adobe ePub

    Once you're in, there’s only one way out... Tired of always doing the dirty work with little reward,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 31,49
    Digitaal luisterboek
    € 20,70
    Hardcover
    € 31,00
    4 35
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A fast-paced crime thriller from bestseller Owen Mullen
    • Engels
    • E-book
    • 9781801620727
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    When a medical whistleblower goes missing, private investigator Charlie Cameron agrees to take on the… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 31,08
    Digitaal luisterboek
    € 20,70
    Paperback
    € 16,39
    3 26
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 9781800328143
    • januari 2022
    • Adobe ePub

    A brutal rebellion. Two clashing armies. A battle to decide their fate. South Africa, 1914. Diehard Boer… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Where Cocaine Cowboys Partied and Plotted to Control Miami
    • Engels
    • E-book
    • 9781473525054
    • januari 2018

    Miami, December 31, 1979. Lock your doors. Watch your backs. Raise your glasses. Miami is about to blow,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    Niet leverbaar
    Hardcover
    € 16,00
    Paperback
    € 24,99
    Paperback
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 16,07
    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Amexica Tweedehands
    War Along the Borderline
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781847921284
    • oktober 2010
    • 368 pagina's

    Amexica provides the first full account of the terror unfolding along the US-Mexico border. An area of… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Hardcover
    € 335,28
    Paperback
    € 14,99
    E-book
    € 9,49
    Paperback
    € 11,95
    Vanaf
    43 72

    Ebook € 7,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.