7.950 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • The Sensational TikTok Book Club pick
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785656477
    • 13 juni 2017
    • 400 pagina's

    A vivid and immersive story of obsession perfect for fans of dark academia and Donna Tartt's The Secret…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,81
    E-book
    10,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Meestal 10,37

    Je bespaart 13%

    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Jeffrey Eugenides
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008485160
    • 13 mei 2021
    • 260 pagina's

    Introducing the Collins Modern Classics, a series featuring some of the most significant books of recent…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 50 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 25%

    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Shortlisted for the 2024 Book of the Year: Discover Award by the British Book Awards
    • Engels
    • Paperback
    • 9780857308412
    • 22 juni 2023
    • 288 pagina's

    Sunburn is an astute and tender portrayal of first love, adolescent anxiety and the realities of growing…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Shortlisted for the Booker Prize 2023
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241984406
    • 02 mei 2024
    • 400 pagina's

    WINNER OF THE NERO BOOK AWARD FOR FICTION 2023 WINNER OF AN POST IRISH BOOK OF THE YEAR 2023 SHORTLISTED…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780008604172
    • 09 mei 2024

    'I COULDN'T PUT IT DOWN' SHON FAYE 'A MASTERPIECE. THIS SEARING TALE OF LOVE, SEX AND CLASS WILL RESONATE…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    13,99
    E-book
    18,99
    Digitaal luisterboek
    22,99
    Luisterboek op CD
    47,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 48 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    • Engels
    • E-book
    • 9780008511746
    • 17 januari 2023
    • Adobe ePub

    THE NO. 2 SUNDAY TIMES BESTSELLER The Times Popular Fiction Book of the Year ‘A heartbreaker of a book’…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    16,99
    Digitaal luisterboek
    25,99
    Hardcover
    29,35
    Digitaal luisterboek
    22,99
    Hardcover
    19,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 0 euro en 99 cent.
    Meestal 5,99

    Je bespaart 83%

    Direct beschikbaar
  • Winner of the Women's Prize for Fiction
    • Engels
    • E-book
    • 9780571376490
    • 18 oktober 2022
    • Adobe ePub

    A masterful recasting of David Copperfield, narrated by an Appalachian boy whose wise, unwavering voice…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    23,11
    Hardcover
    26,54
    E-book
    16,99
    Digitaal luisterboek
    43,99
    Paperback
    44,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 33 cent.
    Direct beschikbaar
  • Green Dot Ebook
    The laugh-out-loud-funny, whip-smart, relatable holiday read for 2024
    • Engels
    • E-book
    • 9781399612791
    • 01 februari 2024
    • Adobe ePub

    A BEST BOOK OF 2024 IN STYLIST, DAILY MAIL, THE I, IRISH TIMES, SUNDAY TIMES AND RED A GUARDIAN SUMMER…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 0 euro en 99 cent.
    Meestal 10,99

    Je bespaart 91%

    Direct beschikbaar
  • The hilarious bestseller about unexpected love, shortlisted for the TikTok Book Awards - Book of the Year (UK & Ireland)
    • Engels
    • E-book
    • 9780349013534
    • 22 juni 2023
    • Adobe ePub

    The international bestseller: a hilarious, heartfelt story of all-consuming and unexpected love Shortlisted…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    17,08
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 0 euro en 99 cent.
    Meestal 10,99

    Je bespaart 91%

    Direct beschikbaar
  • The cosy sequel to DAYS AT THE MORISAKI BOOKSHOP, the perfect gift for book lovers
    • Engels
    • Paperback
    • 9781786584328
    • 04 juli 2024
    • 176 pagina's

    In this charming and emotionally resonant sequel to the internationally bestselling Days at the Morisaki…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Luisterboek op CD
    37,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
  • The powerful Sunday Times bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9781804991800
    • 29 februari 2024
    • 320 pagina's

    When a moment changes everything, how do you live the rest of your life? GO AS A RIVER is the powerful…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Selected for Dua Lipa's Service95 Book Club 2024
    • Engels
    • Paperback
    • 9781526604989
    • 18 februari 2021
    • 256 pagina's

    LONGLISTED FOR THE POLARI PRIZE 2021 A Guardian Book of the Year 'The highest talent at work' Sebastian…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    6,83
    E-book
    10,99
    Luisterboek op CD
    47,99
    Digitaal luisterboek
    22,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 10 euro en 09 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Shortlisted for the International Booker Prize
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509898251
    • 12 mei 2022
    • 176 pagina's

    From the bestselling author of Breasts and Eggs and international literary sensation Mieko Kawakami comes…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99
    Hardcover
    22,41
    Digitaal luisterboek
    16,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Debut Sunday Times Bestseller and Costa First Novel Book Award winner
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008172145
    • 01 januari 2018
    • 400 pagina's

    * Winner of the Costa First Novel Award * No. 1 Sunday Times bestseller and No. 1 New York Times bestseller…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    10,99
    Digitaal luisterboek
    26,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Meestal 11,22

    Je bespaart 20%

    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • The powerful Sunday Times bestselling Richard and Judy Pick
    • Engels
    • E-book
    • 9781529914689
    • 28 februari 2023
    • Adobe ePub

    **DISCOVER THE BOOK THAT HAS STOLEN HEARTS EVERYWHERE THE BREATH-TAKING POWERFUL SUNDAY TIMES BESTSELLER…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
  • Mieko Kawakami
    • Engels
    • Paperback
    • 9781529074413
    • 10 juni 2021
    • 432 pagina's

    Mieko Kawakami's internationally bestselling novel about three contemporary Japanese women struggling…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Paperback
    18,99
    Digitaal luisterboek
    25,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 22 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Sosuke Natsukawa
    • Engels
    • Paperback
    • 9781529081480
    • 29 september 2022
    • 224 pagina's

    The international bestseller. A heart-warming tale about the power of books, for all who love reading…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • a novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241628270
    • 387 pagina's

    Best friends and sisters, the four Padavano girls are seen as inseparable by everyone in their close-knit…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    8,99
    Paperback
    37,02
    Paperback
    11,99
    Hardcover
    34,44
    Digitaal luisterboek
    16,99
    Hardcover
    18,99

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 19 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062961389
    • 22 juli 2021
    • 272 pagina's

    A BTS fan favorite! A WALL STREET JOURNAL STORIES THAT CAN TAKE YOU ANYWHERE PICK * ENTERTAINMENT WEEKLY'S…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    8,99
    Digitaal luisterboek
    19,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Engels
    • Paperback
    • 9781471116148
    • 03 januari 2013
    • 240 pagina's

    A powerful and perceptive coming-of-age story, in the tradition of The Catcher in the Rye, from a talented…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    13,41
    Digitaal luisterboek
    19,99
    Hardcover
    27,50
    Hardcover
    19,99
    Paperback
    11,99
    Hardcover
    40,70

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 31 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781464227660
    • 18 juni 2024
    • 324 pagina's

    The BookTok sensation with over 22.8 million views* A situationship, a heartbreak, a mistake—you can…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • The global bestseller and now a major Steven Spielberg movie
    • Engels
    • Paperback
    • 9780099560432
    • 05 april 2012
    • 374 pagina's

    It's the year 2044, and the real world has become an ugly place. We're out of oil. We've wrecked the…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    8,99
    Paperback
    11,04
    Hardcover
    23,99
    Paperback
    11,50
    Hardcover
    30,96
    Digitaal luisterboek
    16,99

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780593802359
    • 23 januari 2024
    • 352 pagina's

    A newly sober, orphaned son of Iranian immigrants, guided by the voices of artists, poets, and kings,…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    18,80
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 17 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • A big-hearted book-within-a-book about finding purpose and belonging, perfect for fans of Matt Haig’s THE MIDNIGHT LIBRARY
    • Engels
    • Paperback
    • 9781804991688
    • 13 juni 2024
    • 336 pagina's

    A heartwarming and profound novel about the power of books and connection between generations, that is…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis