1360 resultaten

    • Engels
    • Boxset
    • 01 januari 2012
    • 1408 pagina's

    A striking box set of the mega-bestselling }Hunger Games{ trilogy. Readers can experience the nerve-shredding,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Boxset hardcover
    € 34,99
    Paperback
    € 46,99
    E-book
    € 26,99
    Paperback
    € 32,95
    Boxset paperback
    € 49,99
    21 49
    Meestal 25,49

    Je bespaart 16%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 26,99

    • Engels
    • Paperback
    • 17 oktober 2019
    • 176 pagina's

    Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,99
    E-book
    € 7,99
    Luisterboek op CD
    € 39,99
    Luisterboek op CD
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Luisterboek op CD
    € 47,99

    Bekijk alle varianten

    11 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 01 december 2011
    • 448 pagina's

    The first book in the ground-breaking Hunger Games trilogy. Set in a dark vision of the near future,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,79
    Hardcover
    € 11,49
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 30,27
    Paperback
    € 9,09
    Hardcover
    € 18,99

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Meestal 13,89

    Je bespaart 21%

    Uiterlijk 13 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Shatter Me novellas
    • Engels
    • Paperback
    • 04 februari 2014
    • 197 pagina's

    Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects… Meer

    13 99
    Meestal 15,99

    Je bespaart 13%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • TikTok Made Me Buy It!
    • Engels
    • Paperback
    • 18 april 2019
    • 576 pagina's

    Secret identities. Extraordinary powers. She wants vengeance. He wants justice. The Renegades are a syndicate… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    Hardcover
    € 12,49
    Paperback
    € 51,48
    Hardcover
    € 27,99
    Paperback
    € 18,50
    Digitaal luisterboek
    € 14,73

    Bekijk alle varianten

    11 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Neal Shusterman
    • Engels
    • Paperback
    • 01 februari 2018
    • 448 pagina's

    A true successor to The Hunger Games. Maggie Stiefvater In a perfect world, what is there left to fear?… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,79
    Hardcover
    € 15,99
    Hardcover
    € 25,99
    Audioboek CD
    € 22,99
    Hardcover
    € 36,69
    E-book
    € 12,29

    Bekijk alle varianten

    11 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,29

  • Eragon, Eldest, Brisingr, and Inheritance
    • Engels
    • Boxset
    • 23 oktober 2012
    • 2912 pagina's

    The complete Inheritance cycle, available for the first time in a paperback boxed set! Eragon, Eldest,… Meer

    24 99
    Meestal 36,79

    Je bespaart 32%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 28 oktober 2014
    • 400 pagina's

    Stranded on Mars by a dust storm that compromised his space suit and forced his crew to leave him behind,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,49
    E-book
    € 8,49
    Hardcover
    € 33,81
    Hardcover
    € 19,95
    Paperback
    € 19,95
    Onbekende bindwijze
    € 8,99

    Bekijk alle varianten

    9 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

    • Engels
    • Boxset
    • 31 juli 2018
    • 2096 pagina's

    All four novels in the New York Times best-selling Darkest Minds series--the Darkest Minds, Never Fade,… Meer

    42 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 33,00
  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children / Hollow City / Library of Souls
    • Engels
    • Hardcover
    • 20 oktober 2015
    • 1152 pagina's

    Together for the first time, here is the #1 New York Times best seller Miss Peregrine's Home for Peculiar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 23,39
    31 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 02 oktober 2018
    • 544 pagina's

    “Tillie Walden is the future of comics, and On a Sunbeam is her best work yet. It’s a ‘space’ story unlike… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 29,69
    E-book
    € 10,99
    16 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 13,00

    Ebook € 10,99

  • Four Book Collection
    • Engels
    • Boxset hardcover
    • 01 oktober 2020
    • 1872 pagina's

    This beautiful hardcover box set includes all three books in Suzanne Collins's internationally bestselling… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    Paperback
    € 19,35
    Digitaal luisterboek
    € 27,50
    Paperback
    € 13,63
    Paperback
    € 13,95
    Paperback
    € 51,20

    Bekijk alle varianten

    50 39
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 10,99

    • Engels
    • Paperback
    • 16 november 2021
    • 224 pagina's

    The devastatingly romantic fifth novella in the New York Times and USA Today bestselling Shatter Me series,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    11 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,00

    Ebook € 7,99

  • Neal Shusterman
    • Engels
    • Paperback
    • 03 mei 2018
    • 528 pagina's

    The dark and thrilling sequel to Scythe, the New York Times sci-fi bestseller. The stakes are high in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 15,99
    Paperback
    € 20,45
    Hardcover
    € 22,99
    Paperback
    € 21,50
    E-book
    € 11,17
    11 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,17

  • Skyward Ebook
    The First Skyward Novel
    • Engels
    • E-book
    • 06 november 2018

    Spensa's world has been under attack for hundreds of years. An alien race called the Krell leads onslaught… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,39
    Paperback
    € 7,69
    Paperback
    € 51,00
    Hardcover
    € 24,00
    Hardcover
    € 17,99
    E-book
    € 7,99

    Bekijk alle varianten

    5 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 30 augustus 2016

    David joins the Reckoners, who are trying to kill the Epics, humans with superhuman powers, and end their… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 21,99
    29 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 21,99

  • Into The Dark
    • Engels
    • Hardcover
    • 18 februari 2021
    • 448 pagina's

    The instant New York Times best-seller! Long before the First Order, before the Empire, before even The… Meer

    14 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • The First Skyward Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 19 september 2019
    • 528 pagina's

    Spensa's world has been under attack for hundreds of years. An alien race called the Krell leads onslaught… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,49
    Paperback
    € 7,69
    Paperback
    € 51,00
    Hardcover
    € 24,00
    Hardcover
    € 17,99
    E-book
    € 7,99

    Bekijk alle varianten

    10 39
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 29 januari 2013
    • 368 pagina's

    Prodigy by Marie Lu is the long-awaited sequel to Legend, THE must-read dystopian thriller novel. Perfect… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 6,99
    Digitaal luisterboek
    € 10,67
    Paperback
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 24,56
    Paperback
    € 44,00
    Hardcover
    € 41,99

    Bekijk alle varianten

    11 99
    Uiterlijk 15 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • For Whom the Ball Rolls
    • Engels
    • Hardcover
    • 13 augustus 2019
    • 224 pagina's

    Howl with laughter with the SEVENTH book in the hilarious full-colour, illustrated series, Dog Man, from… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 9,89
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 20 september 2011
    • 369 pagina's

    “[A] superb dystopian romance.” – The Wall Street Journal “Strong feminist ideals and impressive writing… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 39,95
    Digitaal luisterboek
    € 11,85
    Paperback
    € 8,99
    E-book
    € 6,49
    Digitaal luisterboek
    € 24,56
    Hardcover
    € 11,99

    Bekijk alle varianten

    8 39
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,49

  • A Legend Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 09 september 2014
    • 369 pagina's

    June and Day's hopes for peace are shattered by a plague outbreak that renews warfare throughout the… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,29
    Paperback
    € 35,38
    Hardcover
    € 18,99
    Digitaal luisterboek
    € 10,67
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 40,06

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.