Nederlandse Erotische romans

Ben jij op zoek naar nederlandstalige erotische romans? Bekijk hier het volledige aanbod. Binnen erotische romans vind je o.a. boeken zoals de Royal-serie en After boeken van schrijvers zoals Karen Rose, Annika Martin, Geneva Lee en Blanka LipińSka.

3.577 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083282916
    • 20 juli 2023
    • 337 pagina's
    • Adobe ePub

    In de erotische thriller 'onvermijdelijk verlangen', is Lynn van plan een verdrietige periode achter…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,95
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 10 euro en 50 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wat kan er allemaal misgaan als je gedwongen wordt samen te werken én wonen met de man die je niet kunt weerstaan?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463495332
    • 15 april 2024
    • 237 pagina's
    • Adobe ePub

    Sutton beleeft de meest opwindende onenightstand van haar leven. Het wordt alleen ongemakkelijk als blijkt…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Filmeditie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586693
    • 19 maart 2019
    • 536 pagina's

    Deel 1 van de After-serie Het meisje en de badboy: een droom komt uit… De achttienjarige Tessa Young…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99
    Paperback
    20,00
    E-book
    4,99
    Paperback
    10,30
    Digitaal luisterboek
    19,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,80

    Ebook 7,99

  • Een Kobo Original
    • Nederlands
    • E-book
    • 7252071875381
    • 24 juli 2018
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Toon 18+ afbeeldingen

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    3,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 2 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401621724
    • 23 januari 2024
    • Adobe ePub

    Voorspel van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Iedereen in de wereld kent hem. Maar hij wil alleen jou.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046831991
    • 24 april 2024
    • 416 pagina's

    'Er is geen beter escapisme dan lezen over een oudere vrouw die een schitterende liefdesaffaire begint…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    12,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 20 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 12,99

  • Hete verhalen zoals je ze pas een keer eerder las
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463493918
    • 04 oktober 2022
    • 240 pagina's
    • Adobe ePub

    Beschouw dit boek als een ode aan wat seks allemaal is en kan zijn, en als een pleidooi om er schaamteloos…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Zij is vuur, ik ben ijs
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021045092
    • 09 juli 2024

    Alles wat ik aan je haatte is het eerste deel in de romantische serie Oxymoron van auteur Tamara Postma.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 09-07-2024.
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Wij zijn een oxymoron
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021045153
    • 27 augustus 2024

    Alles wat ik aan je liefhad is het derde deel in de romantische serie Oxymoron van auteur Tamara Postma.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 27-08-2024.
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Hij is zwart-wit, ik ben kleur
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021045122
    • 30 juli 2024

    Alles wat ik aan je miste is het tweede deel in de romantische serie Oxymoron van auteur Tamara Postma.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 30-07-2024.
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9781774539606
    • 28 mei 2024
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    De volledige Destino-trilogie! Het dubbelleven dat Rocco Reozzi leidt is niet altijd simpel maar hij…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463495349
    • 01 mei 2024
    • 280 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor zijn werk moet Ledger Sharpe twee maanden doorbrengen in het kleine provinciale stadje Cedar Falls.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Zodra Palmer de trotse Malia ziet, wil hij nog maar een ding: haar de zijne maken
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322002
    • 08 maart 2024
    • Adobe ePub

    De Lotsbestemming-serie is weer een echte Probst: hartverwarmend en heerlijkverslavend. Ideale wegdroomboeken!…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464403602
    • 11 juli 2023
    • 598 pagina's

    TikTok-sensatie Haunting Adeline nu eindelijk in het Nederlands. Ben jij fan van dark romance, dan is…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 29 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 21 juni in huis

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464405088
    • 29 februari 2024
    • 728 pagina's

    Een zeer verslavende New Adult-ijshockeyroman voor de fans van Natasha Madison, Elle Kennedy en Hannah…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    8,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 8,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463495356
    • 12 juni 2024
    • Adobe ePub

    Als Fordham Sharpe en Ellery Sinclair beiden in verband met een storm stranden in een hotel, groeit hun…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Game of Thrones
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021045375
    • 13 maart 2024
    • 768 pagina's

    Zomers kunnen decennia overbruggen. Winter een leven lang. De strijd om de IJzeren Troon is losgebarsten!…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99
    Hardcover
    21,75
    Paperback
    11,05
    E-book
    9,99
    Paperback
    11,65
    Paperback
    11,03

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 32 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 24,74

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464404043
    • 27 juli 2023
    • 637 pagina's

    TikTok-sensatie Hunting Adeline nu eindelijk in het Nederlands. Ben jij fan van dark romance, dan is…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 29 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 21 juni in huis

    Ebook 11,99

  • Deel 4 van de After-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049202279
    • 05 oktober 2023
    • 464 pagina's

    ‘Fifty Shades of Grey was een bom in de boekenwereld, nu is er After.’ Glamour Al is het tussen Hardin…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 7,99

  • Nederlandse editie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464405262
    • 23 april 2024
    • 382 pagina's

    Anders dan wat je ooit hebt gelezen! De TikTok-sensatie van het moment! Een volstrekt unieke, duistere…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    8,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 8,99

  • Een Wattpad-roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590508
    • 06 oktober 2020
    • 608 pagina's

    Na het grote succes van After, nu ook After 2: Je kan niet leven zonder hem in filmeditie. Tessa heeft…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 7,99

  • Nederlandse editie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044366860
    • 21 maart 2024
    • 400 pagina's

    Liefde is als natuurkunde: hoe geweldig de theorie ook is, je hebt ook praktijk nodig. Elsie Hannaway…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 19 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026143694
    • 26 september 2017
    • 394 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Terwijl een seriemoordenaar steeds gruwelijker te werk gaat, ontwikkelt zich een gepassioneerde relatie…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99
    Digitaal luisterboek
    14,99
    Paperback
    18,00
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Damn, horny Ebook
    Hete verhalen zoals je ze nooit eerder las
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463492355
    • 04 juni 2021
    • 288 pagina's
    • Adobe ePub

    Toon 18+ afbeeldingen

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Digitaal luisterboek
    13,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.