Familieromans

Op zoek naar een familieroman? In de imposante stapel familieromans bij bol.com vind je alles wat je wenst. Prachtige romans waarin hele families gedurende meerdere generaties worden beschreven. Alles is familie. Je vindt werken van Thomas Mann, Louis Couperus, Ina Boudier-Bakker, Nelleke Noordervliet en Lucinda Riley. En veel meer schrijvers. Voor het meeslepende plot geldt: het zit in de familie!

64.050 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026355172
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 244 pagina's
    • Adobe ePub

    Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink is een prachtige debuutroman, gebaseerd op een waargebeurd… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    5 99
    Was 13,99 Tooltip

    Je bespaart 57%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401614337
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 704 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende zus, het zevende deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, voert de zussen de hele… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Violeta Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028451940
    • Druk: 1
    • december 2009
    • 311 pagina's
    • Adobe ePub

    Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020545043
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 184 pagina's
    • Adobe ePub

    'Het huis met de rode luiken' van Marja Visscher is het indrukwekkende verhaal van Aleida van Vlierden.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 17,50

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Electra's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401611572
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 736 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Zon, het zesde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, heeft de beroemde en bloedmooie Electra… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Paperback
    € 32,95
    Digitaal luisterboek
    € 18,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Giulia erft een landgoed, een boomgaard en... een vat vol geheimen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764390
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 234 pagina's
    • Adobe ePub

    Heerlijke familiesaga aan de Italiaanse kust, voor lezers van Santa Montefiore en Nicky Pellegrino. Giulia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Maia's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401608299
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 447 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In De zeven zussen, het eerste deel in de gelijknamige bestsellerserie van Lucinda Riley, komen Maia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Hardcover
    € 16,75
    Paperback
    € 27,95
    Hardcover
    € 24,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Tiggy's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401610490
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Maan, het vijfde deel in de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, vertrekt Tiggy D’Aplièse na de dood… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Parijs, 1929. De stad heeft haar geen geluk gebracht. Is Europa te klein voor een vrouw die groots droomt?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317671
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 480 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 2 van de Kleuren van schoonheid-trilogie Parijs, 1929. De lichtstad lijkt Sophia geen geluk te brengen.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 20,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ally's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401608305
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 488 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Storm, het tweede deel in de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, is de zeilvakantie van Ally D'Aplièse… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Hardcover
    € 24,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • CeCe's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401609524
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 592 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Parel, het vierde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, reist CeCe via de prachtige stranden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Stars verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401608725
    • Druk: 1
    • april 2018
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Schaduw, het derde deel in de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, staat Star D'Aplièse op een keerpunt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • New York, 1942. Is ze bereid haar plannen bij te stellen voor de liefde, net nu ze echt succes heeft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317688
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Kleuren van schoonheid-serie New York, 1942. Sophia zet samen met de succesvolle Elizabeth… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401617093
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 336 pagina's

    Het grachtenhuis van Rachel van Charante is een prachtige oorlogsroman van eigen bodem en vertelt het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Het verhaal van Pa Salt
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401615877
    • Druk: 1
    • mei 2023

    In Atlas, het achtste en laatste deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, wordt de vraag beantwoord… Meer

    29 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 11-05-2023.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317831
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 17,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Om haar geheime recept te bewaken, moet ze een onmogelijke keuze maken
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046829523
    • Druk: 1
    • december 2009
    • 472 pagina's
    • Adobe ePub

    **Wervelende familiesaga voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe.**Keulen, 1838. Anna Sophia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933765
    • april 2022
    • Adobe ePub

    Kersverse moeder Poppy moet zich staande houden in Amsterdam-Zuid, waar de moedermaffia heerst en alles… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hun belofte hield hen samen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762945
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 372 pagina's
    • Adobe ePub

    Het nieuwe hartverscheurende boek van de schrijver van De tatoeëerder van Auschwitz. Toen ze klein waren,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Was 7,99 Tooltip

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De langverwachte nieuwe roman van Booker shortlist-auteur Shafak
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046829141
    • Druk: 1
    • december 2009
    • 364 pagina's
    • Adobe ePub

    Cyprus, 1974. Kostas en Defne ontmoeten elkaar heimelijk in de plaatselijke taverne, onder de vijgenboom… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 46%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Berlijn, 1926. Is de wereld klaar voor een jonge vrouw met grote ambities?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316971
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 401 pagina's
    • Adobe ePub

    Het eerste deel van een meeslepende nieuwe trilogie met een sterke vrouw in de hoofdrol Berlijn, 1926.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789083059808
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 192 pagina's

    SCHAAMTELOOS, RAUW EN ONTROEREND In haar nietsverhullende dagboek registreert de werkloze actrice M.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,95

    Ebook € 9,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.