Historische romanceboeken - Beschikbaar in Kobo Plus

Boek, ebook of luisterboek?

22.163 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401619233
    • 14 maart 2023
    • 482 pagina's
    • Adobe ePub

    In Het wilde eiland, het eerste deel in de gelijknamige serie van Karen Swan, leidt Effie een heerlijk…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Zeven dochters. Zeven geheimen. Zeven liefdes
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046830543
    • 31 januari 2023
    • 244 pagina's
    • Adobe ePub

    Soraya Lane droomde er haar hele leven van om te schrijven. Nu is ze fulltime auteur, en woont met haar…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311495
    • 12 oktober 2018
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    19,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Bridgerton
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315363
    • 14 juli 2020
    • 462 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 4 van de Bridgerton-serie Londen, 1824. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de orde van de dag in…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313031
    • 09 oktober 2019
    • 314 pagina's
    • Adobe ePub

    Prachtige Netflix-editie met officieel seriebeeld ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316322
    • 15 april 2021
    • 286 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312775
    • 09 april 2019
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313048
    • 25 februari 2020
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315493
    • 28 januari 2021
    • 272 pagina's
    • Adobe ePub

    Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een Bridgerton-novelle
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317411
    • 22 maart 2022
    • 64 pagina's
    • Adobe ePub

    Wat er gebeurde vóór de geliefde serie Bridgerton, bekend van Netflix Als de negenjarige Violet Ledger…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    4,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 2 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401620697
    • 26 september 2023
    • 333 pagina's
    • Adobe ePub

    In Vuurlicht, het tweede deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, verliest Mhairi haar hart aan…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320688
    • 15 mei 2024
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    De daverende finale van Julia Quinns muzikaalste familie, in de wereld van de Bridgertons Sir Richard…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Berlijn, 1919. De jonge verpleegster Hanna staat voor een grootse taak.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318647
    • 21 juni 2022
    • 576 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 1 van de Waldfriede-serie, dé nieuwe historische serie van #1 bestsellerauteur Corina Bomann Berlijn,…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    19,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 31%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317015
    • 06 juli 2021
    • 275 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317275
    • 29 september 2021
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320374
    • 21 februari 2023
    • 576 pagina's
    • Adobe ePub

    Via het leven en de liefdes van het personeel van het Waldfriede-ziekenhuis komt dertig jaar Berlijnse…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047209201
    • 08 mei 2024
    • Adobe ePub

    Deel 4, een spin off, in de bestseller-serie van Nan Adams: De Alfa-vrouwen. Voor de lezers van Lucinda…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789029736428
    • 22 februari 2024
    • 362 pagina's
    • Adobe ePub

    Een aangrijpende historische roman die zich afspeelt in de Gilded Age over drie generaties vrouwen die…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • New York, 1942. Is ze bereid haar plannen bij te stellen voor de liefde, net nu ze echt succes heeft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317688
    • 08 februari 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Kleuren van schoonheid-serie New York, 1942. Sophia zet samen met de succesvolle Elizabeth…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    19,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Om de wijngaard van haar familie te redden, onderneemt Antonia een gevaarlijke reis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046830635
    • 15 juni 2023
    • 378 pagina's
    • Adobe ePub

    'Meeslepend tot aan de laatste bladzijde.' Marie Lamballe Mallorca, 1913. De familie Delgado heeft een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320404
    • 15 maart 2023
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Het antwoord op Downton Abbey maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De Telegraaf Honoria Smythe-Smith,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Arlettes lot Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401620871
    • 21 november 2023
    • Adobe ePub

    Als de mooie Arlette in Arlettes lot van Anne Jacobs ongewenst zwanger raakt van een edelman, valt haar…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De levens van drie vrouwen zijn voor altijd verbonden met kasteel Deverill
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402303360
    • 03 april 2015
    • 419 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Liefde, passie en drama tegen de achtergrond van het prachtige Ierland Als jongste dochter van een afstandelijke…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99