1933 resultaten

  • Violeta Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028451940
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 311 pagina's
    • Adobe ePub

    Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als Evelina haar grote liefde verliest, lijkt het leven zijn glans verloren. Maar wat als wonderen bestaan?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318630
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Een prachtig verhaal over de vele vormen van liefde – maar vooral over die ene, ware, eeuwigdurende In… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • New York, 1942. Is ze bereid haar plannen bij te stellen voor de liefde, net nu ze echt succes heeft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317688
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Kleuren van schoonheid-serie New York, 1942. Sophia zet samen met de succesvolle Elizabeth… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Parijs, 1929. De stad heeft haar geen geluk gebracht. Is Europa te klein voor een vrouw die groots droomt?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317671
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 480 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 2 van de Kleuren van schoonheid-trilogie Parijs, 1929. De lichtstad lijkt Sophia geen geluk te brengen.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315493
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 272 pagina's
    • Adobe ePub

    Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316322
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 286 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317411
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 64 pagina's
    • Adobe ePub

    De prequel van de geliefde serie Bridgerton, bekend van Netflix Wereldwijd ruim 10 miljoen exemplaren… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313048
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312775
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,99
    Paperback
    Niet leverbaar
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317275
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315363
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 462 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317015
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 275 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616980
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • Adobe ePub

    De patisserie van Charlotte Jacobi is hét perfecte recept voor iedere lezer die van liefde, rivaliteit… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 21,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402303889
    • Druk: 1
    • september 2015
    • 354 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Modefotografe Melanie Sommer is net terug van een werkreis naar Vietnam, het land van haar voorouders,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,25
    Paperback
    € 20,95
    Paperback
    € 9,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313888
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • Adobe ePub

    Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof *'*Er is een nieuwe… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    4 99
    Was 12,99 Tooltip

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een duistere familiegeschiedenis. Een verwoestende oorlog. Een onverschrokken jonge vrouw.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316445
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 443 pagina's
    • Adobe ePub

    Hildes droom is een onvergetelijk familie-epos dat zich afspeelt in de roerige jaren vlak na de Tweede… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Was 11,99 Tooltip

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Berlijn, 1919. In een stad waar de oorlog diepe wonden heeft achtergelaten, staat de jonge verpleegster Hanna voor een grootse taak.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022595510
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 576 pagina's

    Deel 1 van de Waldfriede-serie, dé nieuwe historische serie van #1 bestsellerauteur Corina Bomann Berlijn,… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 21-06-2022.
  • Een oud gebruik geeft twee jonge vrouwen onverwacht hoop op een nieuwe toekomst
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309799
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    December 1902. Een paar weken voor Kerstmis spoelt op het strand bij een kuuroord een schipbreukelinge… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 24,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313031
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 314 pagina's
    • Adobe ePub

    Prachtige Netflix-editie met officieel seriebeeld ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.