Humoristische romans

Er zijn verschillende soorten humoristische romans. Sommigen hebben een verhaallijn waarin grappige situaties voorkomen of waarin het hoofdpersonage in vreemde situaties belandt. Andere humoristische romans zijn meer non-fictie en vertellen je op een grappige manier wat er allemaal in de wereld om ons heen gebeurt.

43.208 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024598557
    • april 2022
    • 314 pagina's
    • Adobe ePub

    Beleef de zomer van je leven met de nieuwe Jill! De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De kleine bakkerij aan het strand 4
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021031255
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 334 pagina's
    • Adobe ePub

    Het vierde deel uit de bestverkopende De kleine bakkerij-serie is weer een heerlijke feelgood vol humor,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • What happens in Vegas blijft helaas niet altijd in Vegas…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766233
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 277 pagina's
    • Adobe ePub

    Topentertainment en hoteldebotelromantiek voor fans van Sophie Kinsella en Jill Mansell. Holly heeft… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514249
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 320 pagina's

    Kersverse moeder Poppy moet zich staande houden in Amsterdam-Zuid, waar de moedermaffia heerst en alles… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933765
    • april 2022
    • Adobe ePub

    Kersverse moeder Poppy moet zich staande houden in Amsterdam-Zuid, waar de moedermaffia heerst en alles… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021032016
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • Adobe ePub

    Holly heeft de leukste baan van de wereld, maar wanneer ze verliefd wordt, besluit ze daarover te liegen…… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99

    Je bespaart 55%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Op heterdaad Ebook
    Zij is Miss New York. Hij moet haar beschermen.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766592
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 239 pagina's
    • Adobe ePub

    Zij is Miss New York. Hij moet haar beschermen. In Manhattans Upper East Side houden de mannen en vrouwen… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024585434
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    De kleine bakkerij aan het strand van Jenny Colgan is het eerste deel van De kleine bakkerij-serie en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 16,50
    Paperback
    € 22,50
    Hardcover
    € 40,00
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789083059808
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 192 pagina's

    SCHAAMTELOOS, RAUW EN ONTROEREND In haar nietsverhullende dagboek registreert de werkloze actrice M.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,50

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024593118
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 317 pagina's
    • Adobe ePub

    Met de heerlijke nieuwe feelgood Tot aan de zon en terug van Jill Mansell is wegzwijmelen gegarandeerd!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Paperback
    € 12,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 2 Theetuin serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020549133
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • Adobe ePub

    Zon, zee en strand op Texel in 'De kleine theetuin in de zon', het tweede deel van de Theetuin-serie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 8,99
    Paperback
    € 15,00

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024596751
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • Adobe ePub

    Het vierde deel van de bestverkochte Café Zon & Zee-serie van Jenny Colgan! Wanneer Flora McKenzie samen… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593394
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 272 pagina's

    De Duitse bestsellersensatie: ruim 450.000 exemplaren verkocht, alle delen kwamen binnen in de Spiegel-bestsellerlijst… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024598540
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 368 pagina's

    Beleef de zomer van je leven met de nieuwe Jill! De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024599882
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 352 pagina's

    Een heerlijk romantisch verhaal om bij weg te zwijmelen van feelgoodkoningin Jill Mansell, nu extra voordelig!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    E-book
    € 12,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317060
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    De Duitse bestsellersensatie: ruim 450.000 exemplaren verkocht, alle delen kwamen binnen in de Spiegel-bestsellerlijst… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044364477
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 246 pagina's
    • Adobe ePub

    Nadat haar ouders uit elkaar zijn gegaan is Effie vervreemd geraakt van haar vader en begon ze een vete… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401617734
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 304 pagina's
    • Adobe ePub

    Als de onsuccesvolle Evie in Liefde in het strandcafé van Lucy Diamond het café van haar tante erft,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047206828
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 209 pagina's
    • Adobe ePub

    In de roman Mag ik bij jou van Sanne Hillemans staat Amanda’s jeugdvriend opeens in haar huis. Hij is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 5,99
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Roadtrip Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024595198
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 314 pagina's
    • Adobe ePub

    Roadtrip is het langverwachte vervolg op Camino van Graeme Simsion (Het Rosie Project) en Anne Buist.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 69%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318296
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk. Keira houdt meer van haar werk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024590995
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    Jenny Colgan verovert je hart met Eindeloos dichtbij, het derde deel in de heerlijke Happy Ever After-serie!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026353710
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 178 pagina's
    • Adobe ePub

    In Zachtop lachen van Malou Holshuijsen durft hoofdpersoon Malou van het ene op het andere moment niet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    Paperback
    € 39,50
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024590957
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 399 pagina's
    • Adobe ePub

    Zoek de zon op is het tweede deel van de nieuwe driedelige feelgoodserie van bestsellerauteur Jenny Colgan,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    4 99
    Was 12,99 Tooltip

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.