Leerzame kinderboeken vanaf 2 jaar

Op zoek naar een goed boek? Bekijk hier de beste Informatieve kinderboeken vanaf 2 jaar. Bij bol.com vind je ongetwijfeld wat je nodig hebt. Hier vind je alle Informatieve kinderboeken vanaf 2 jaar.

Cadeau nodig?
Vind snel je ideale cadeau met onze Cadeauvinder

580 resultaten

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789089121400
    • Druk: 2
    • mei 2018
    • 608 pagina's

    In de Babybijbel vind je de mooiste verhalen voor je baby. De verhalen worden zo verteld dat ook je kindje… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 24,30
    17 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781492671152
    • juni 2018
    • 24 pagina's

    Fans of Chris Ferrie's Quantum Physics for Babies, ABCs of Science, and Organic Chemistry for Babies… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,90
    11 99
    Uiterlijk 25 augustus in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,90

  • Samenleesdagboek bij de Peuterbijbel
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789033835957
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 160 pagina's

    Dit Peuterdagboek helpt jonge kinderen en hun ouders om een moment te hebben met God. Voor elke dag is… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,00
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781492671138
    • juli 2018
    • 24 pagina's

    Fans of Chris Ferrie's ABCs of Space, Organic Chemistry for Babies, and Quantum Physics for Babies will… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,90
    11 99
    Uiterlijk 25 augustus in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,90

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789033830037
    • Druk: 1
    • februari 2008
    • 400 pagina's

    Een geheel nieuwe Peuterbijbel met frisse, duidelijke illustraties. Ruim 65 verhalen worden in korte,… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,35
  • de meest gezongen kinderliedjes van dit moment, in tekst, muziek en beeld
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026995378
    • AVI E6
    • Druk: 1
    • juli 2002
    • 216 pagina's

    Ruim tweehonderd liedjes die het meest gezongen worden op kinderdagverblijven, peuterspeelzalen en basisscholen,… Meer

    32 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,05
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021682846
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 28 pagina's

    Vrolijk en stevig kartonboek over de kringloop van het water voor nieuwsgierige peuters en kleuters.… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,49
  • 100 FTL - Vroom
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789463048255
    • AVI Start
    • Druk: 1
    • 12 pagina's

    Kleuters leren constant nieuwe woorden. Dit boek zal hen helpen 100 woorden te leren en die op een leuke… Meer

    13 95
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    Tweedehands vanaf € 9,95
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9781474951418
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 16 pagina's

    Groot formaat flapjesboek boordevol informatie op grote overzichtspagina's. Uitgebreide bron van informatie… Meer

    13 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Het allerleukste kinderboek over natuur, planten en moestuin.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789082214000
    • Druk: eerste editie
    • mei 2014
    • 48 pagina's

    Julie heeft in het midden van de siertuin van haar ouders een vruchtbare jungle vol met tevreden kevers,… Meer

    24 05
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789033831102
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 10 pagina's

    Speels kartonboek in de vorm van een ark. Een vertelling van het bekende bijbelverhaal over Noach die… Meer

    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025767464
    • Druk: 1
    • juli 2017
    • 48 pagina's

    'Driehoek' is een erg mooi en grappig prentenboek van Mac Barnett en Jon Klassen. Driehoek haalt een… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,00
  • Prachtige bijbelverhalen die vertellen van Gods liefde voor jou
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789033835186
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • 40 pagina's

    In God houdt van je! ontdekken kinderen dat ze in Gods ogen ongelooflijk waardevol zijn. Door middel… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 11,85
  • Stappe stappe step Tweedehands
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021459615
    • Druk: 1
    • 32 pagina's

    Een boek vol herkenbare versjes over de komst van een babybroertje of -zusje, die het leven van een peuter… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 19,99
    Vanaf
    16 95
    Tweedehands vanaf € 11,90
  • Dieren flapjesboek Tweedehands
    flapjesboek
    • Nederlands
    • Kartonboek
    • 9789000359400
    • Druk: 1
    • mei 2018
    • 14 pagina's

    Stevig flapjesboek over dieren Een bijzonder kartonboek met flapjes in retro-look over het thema dieren.… Meer

    12 99
  • Kijk- en zoekboek
    • Nederlands
    • Onbekende bindwijze
    • 9789026623400
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 10 pagina's

    In het kijk- en zoekboek ‘Het leven van Jezus’ ga je op zoek naar voorwerpen en gebeurtenissen uit de… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,99
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789033125324
    • Druk: 1
    • 14 pagina's

    Een kartonboekje met een Bijbels verhaal voor de allerkleinsten, vanaf anderhalf jaar. De eenvoudige… Meer

    6 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789000309504
    • AVI M5
    • Druk: 1
    • december 2011
    • 72 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Pinkeltje is een mannetje niet groter dan je pink. Hij is te herkennen aan zijn blauwe puntmuts en zijn… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,95
    Paperback
    € 9,65
    Paperback
    € 12,99
    Hardcover
    € 7,50
    Hardcover
    € 8,45
    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Letter and Number Tracing, Sight Words, Counting Practice, and More Awesome Activities and Worksheets to Get Ready for Kindergarten (For Kids Ages 3-5)
    • Engels
    • Paperback
    • 9781646040384
    • juni 2020
    • 160 pagina's

    Start your engines and get ready for preschool and kindergarten with the fun and informative activities… Meer

    18 99
    Uiterlijk 27 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781492671145
    • juni 2018
    • 26 pagina's

    Fans of Chris Ferrie's ABCs of Science, ABCs of Space, and Rocket Science for Babies will love this introduction… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,94
    11 99
    Uiterlijk 25 augustus in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,94

  • saampjes kijken door de raampjes
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789033833519
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 10 pagina's

    Mee met Noach. Saampjes door de raampjes kijken van dit felgekleurde kartonboek. Het verhaal van de ark… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Dierenboekje bij de Peuterbijbel
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789033835995
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 20 pagina's

    In dit kleurrijke kartonboekje bij de Peuterbijbel zien peuters hoe Adam alle dieren een naam geeft.… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789462263345
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 48 pagina's

    Het tweede deel in de serie kunstboeken voor jonge kinderen. Dit boek is het tweede deel in de serie… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • met geluiden van instrumenten
    • Nederlands
    • Kartonboek
    • 9789462772748
    • AVI E6
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 10 pagina's

    Hallo, ik ben Bumba en ik ben dol op muziek. Herken jij het geluid van de verschillende muziekinstrumenten?… Meer

    19 99
    Uiterlijk 18 augustus in huis
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.