Luisterboek in Boeken over misdaad op straat

51 resultaten

  • De moord op Derk Wiersum en de ondermijning van onze rechtsstaat
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789044544831
    • 21 december 2020

    De moord op advocaat Derk Wiersum op 18 september 2019 in Amsterdam-Buitenveldert sloeg in als een bom.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    E-book
    € 11,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • 'This epic, crazy, shocking, mind-blowing, brutal, tender, heartbreaking book is one of the best I've read' Marlon James
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781405553964
    • 03 januari 2023

    HIGHLY ANTICIPATED OPRAH DAILY PICK FOR 2023 'Ill-fated love and toxic family power struggles provide… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 25,99
    E-book
    € 10,99
    Paperback
    € 28,99
    Hardcover
    € 27,99
    27 50
    Direct beschikbaar
  • Na vijftig jaar drugshandel en talloze liquidaties
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789180192859
    • 27 juni 2022

    Is Nederland een land van kaas, coke en killers? Dit boek schetst een ontluisterend beeld van hoe Nederland… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 95
    Direct beschikbaar
  • Revelations
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781483034966
    • 04 november 2014
    • Speelduur: 06:32:00 minuten

    After making a promise to leave the street life behind, a shocking revelation forces Animal back into… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    E-book
    € 14,53
    19 60
    Direct beschikbaar
  • A gritty, page-turning gangland crime thriller from Kerry Kaya
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781802800043
    • 25 februari 2022

    Her vengeance will be deadly… Cathy Townsend has it all, a loving husband, two handsome sons, and a lifestyle… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 32,90
    Hardcover
    € 32,90
    E-book
    € 4,35
    Paperback
    € 16,99
    20 70
    Direct beschikbaar
  • A gritty gangland thriller that you won't be able to put down
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781802801125
    • 09 juni 2022

    'A gritty powerful story. A must read for fans of gangland crime.' Bestselling author Kerry Kaya Bold,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 39,25
    Paperback
    € 16,99
    Paperback
    € 36,99
    20 70
    Direct beschikbaar
  • An action-packed, shocking crime thriller from Ross Greenwood
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781802803877
    • 24 maart 2022

    Ben wasn’t brought up, he was dragged up. With absent parents and broken friends, a young Ben makes choices… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 3,26
    Paperback
    € 36,99
    18 52
    Direct beschikbaar
  • The Classic American Underworld Memoir
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781669672821
    • 04 april 2022

    You Can't Win is the pioneering American criminal underworld memoir written by Jack Black, a burglar,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,40
    Paperback
    € 20,99
    E-book
    € 0,99
    Paperback
    € 23,99
    E-book
    € 2,23
    E-book
    € 10,99

    Bekijk alle varianten

    9 77
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9780061629235
    • 10 januari 2008
    • Speelduur: 08:44:39 minuten

    The story of the young sociologist who studied a Chicago crack-dealing gang from the inside captured… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 45,48
    E-book
    € 9,49
    Hardcover
    € 54,21
    25 06
    Direct beschikbaar
  • The Omen
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781482967241
    • 19 november 2013
    • Speelduur: 09:36:00 minuten

    Secrets are revealed, sides are chosen, and bodies are dropped—it's on! After being thought dead, Animal… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    E-book
    € 11,17
    19 60
    Direct beschikbaar
  • The Brand New Blockbuster Ballard & Bosch Thriller
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781409186212
    • 09 november 2021

    A CRIME BURIED FOR YEARS. AND ONE THAT'S JUST BEGUN... **'An authentic, topical and terrifying thriller:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,68
    Hardcover
    € 12,59
    Hardcover
    € 25,83
    E-book
    € 5,49
    Paperback
    € 17,99
    27 50
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9780007249923
    • 04 juni 2007
    • 48 pagina's
    • Speelduur: 07:50:39 minuten

    A brand new audio edition of Agatha Christie’s thriller, the first to feature Superintendent Battle and… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 7,69
    Hardcover
    € 89,33
    Paperback
    € 13,99
    E-book
    € 6,99

    Bekijk alle varianten

    20 99
    Direct beschikbaar
  • A nail-biting revenge thriller that you won't be able to put down
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781802802436
    • 16 september 2021

    Victim or villain? She’s out of prison… Lauren Miller has served six years behind bars for a crime she… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 34,99
    E-book
    € 3,26
    18 52
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781800488120
    • 01 april 2021

    DCI Hanlon is going undercover. Oxford Philosophy lecturer Dr Gideon Fuller is in the frame, but Hanlon… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 33,99
    E-book
    € 3,26
    Paperback
    € 11,49
    20 70
    Direct beschikbaar
  • An absolutely gripping psychological thriller you won't be able to put down
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781804266434
    • 26 mei 2022

    ‘A dark, gritty, and compulsive read’ Daily Express Nineteen-year-old Sally is battered and bruised,… Meer

    20 70
    Direct beschikbaar
  • A gritty, addictive thriller that will have you hooked
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781838896829
    • 09 januari 2020
    • Speelduur: 10:02:03 minuten

    Innocence can be deadly… Perfect for fans of Liane Moriarty, Shari Lapena and Lisa Jewell It was supposed… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 32,99
    E-book
    € 4,35
    18 52
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781528892346
    • 23 januari 2020
    • Speelduur: 09:24:50 minuten

    Dangerous Games is the first book in the Tony Lambrianu gangster series by Gillian Godden. This is a… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 36,99
    Paperback
    € 16,99
    Hardcover
    € 36,99
    E-book
    € 4,35
    18 64
    Direct beschikbaar
  • The Brand New Ballard and Bosch Thriller
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781409186090
    • 22 oktober 2019
    • Speelduur: 10:03:58 minuten

    SOME CRIMES LIGHT A FIRE THAT NEVER GOES OUT... 'One of the most eagerly awaited books of the year.'… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,49
    Paperback
    € 16,59
    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 26,48
    Paperback
    € 9,99
    Paperback
    € 23,99

    Bekijk alle varianten

    27 50
    Direct beschikbaar
  • A gritty, gripping gangland thriller from Kerry Kaya
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781801629591
    • 28 januari 2022

    Nothing to lose… When nineteen-year-old Tommy Carter throws away a promising career as a professional… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,35
    Paperback
    € 36,99
    Paperback
    € 18,99
    Hardcover
    € 36,99
    20 70
    Direct beschikbaar
  • A page-turning new crime thriller from bestselling author Owen Mullen
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781801627009
    • 21 september 2021

    When Private Investigator Charlie Cameron agrees to take on a cold case, he is drawn back into Glasgow’s… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,35
    Paperback
    € 34,99
    Paperback
    € 16,99
    20 70
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781801620772
    • 23 maart 2021

    'A taut, edgy thriller. Grabs you by the guts in the first chapter and slow squeezes the breath out of… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 38,99
    Paperback
    € 41,99
    E-book
    € 3,26
    Paperback
    € 11,49
    20 70
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781800488236
    • 01 april 2021

    A security officer is assassinated. A small child grieves for his father. A psychopath commits their… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 33,99
    E-book
    € 3,26
    Paperback
    € 34,99
    Paperback
    € 19,00
    20 70
    Direct beschikbaar
  • A gritty, addictive thriller that will have you hooked
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781838897352
    • 12 mei 2020

    One life changing moment of madness… Perfect for fans of Liane Moriarty, Shari Lapena and Lisa Jewell… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Paperback
    € 36,99
    E-book
    € 4,35
    18 52
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.