Nederlandse Boeken met vrouwlijke detectives - Algemene boeken

1649 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026349621
    • 15 mei 2020
    • 279 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dodelijk dichtbij van Jonas Moström is het eerste deel in de Nathalie Svensson-serie. Psychiater Nathalie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,35
    Digitaal luisterboek
    € 6,49
    Paperback
    € 9,99
    4 49
    Meestal 8,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
  • Een Kate Marshall-thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022596548
    • 04 april 2023
    • 368 pagina's

    ‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & Thrillergids Op een frisse voorjaarsochtend gaat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-04-2023.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • 20 april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    Paperback
    € 22,99
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Ze heeft een woord op de muur geschreven in helderrood bloed. Of eigenlijk geen woord. Een naam.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316933
    • 01 februari 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Helen Fields Ze was dichtbij genoeg om te zien dat het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 20,00
    3 99
    Meestal 7,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
  • Holly had veel vijanden, maar wie van hen was in staat tot moord?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320558
    • 19 april 2023
    • 352 pagina's

    Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Slim, mooi en een vrouw waar mannen moeilijk… Meer

    11 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 19-04-2023.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401617246
    • 24 mei 2022
    • 335 pagina's
    • Adobe ePub

    In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    14 99
    Direct beschikbaar
  • Hoe vind je een moordenaar die al zijn sporen heeft gewist?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319385
    • 20 september 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster-serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Erika Foster… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    6 49
    Meestal 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026161070
    • 07 juli 2022
    • Adobe ePub

    IJSKOUDE LEUGENS is deel 2 in de serie IJSLANDSE MOORDEN van auteur Eva Björg Aegisdóttir. Als een depressieve… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597598
    • 08 november 2022
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Keer terug naar Doggerland in dit vijfde deel van de Scandinavische superster Maria Adolfsson. Valwind… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    6 49
    Meestal 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402758368
    • 04 juni 2019
    • 405 pagina's
    • Adobe ePub

    ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 17,50
    Paperback
    € 42,00
    Hardcover
    € 45,44
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615853
    • 07 september 2021
    • Adobe ePub

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026360787
    • 14 februari 2023
    • 408 pagina's

    Perfecte Wraak is het nieuwste en zevende deel in de bestsellerserie Inspecteur Callanach-thriller. Luc… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 14-02-2023.
  • Londen Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401618359
    • 23 november 2022
    • 191 pagina's
    • Adobe ePub

    In Londen van Kiki van Dijk wordt roddeljournaliste Kate opgeschrikt als een aantal vips vergiftigd worden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026163975
    • 01 december 2022
    • 238 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 7 in de serie over officier van justitie Jana Berzelius. Jana Berzelius probeert een moordenaar… Meer

    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021035192
    • 28 november 2022
    • 235 pagina's
    • Adobe ePub

    Het vijfde deel in de cosy-crimehit van bestsellerauteur Pierre Martin. Madame le Commissaire is terug!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    4 99
    Meestal 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597109
    • 16 november 2021
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 22,99
    6 49
    Meestal 13,99

    Je bespaart 54%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357718
    • 04 april 2023

    Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is de nieuwe van het Britse iconische schrijverspaar Nicci French.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Hardcover
    € 26,99
    14 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-04-2023.
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022576229
    • 12 januari 2016
    • 384 pagina's

    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Dwarsligger
    € 11,90
    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461097026
    • 15 december 2009
    • Adobe ePub

    Het moederschap is niet voor iedereen weggelegd of vanzelfsprekend. Kaia, Jill en Wiesje kunnen daarover… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    8 99
    Direct beschikbaar
  • Zelfs de duisterste geheimen blijven niet eeuwig verborgen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313192
    • 07 januari 2020
    • Adobe ePub

    Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,90
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 17,99
    Paperback
    € 10,00
    2 99
    Meestal 5,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026358081
    • 05 juli 2022
    • Adobe ePub

    Perfecte moord van Helen Fields is het zesde deel van de veelgeprezen en bloedstollend spannende D.I.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    12 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.