Nederlandse Boeken met vrouwlijke detectives - Beschikbaar in Kobo Plus

Boek, ebook of luisterboek?

748 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615853
    • 07 september 2021
    • 541 pagina's
    • Adobe ePub

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    18,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Afgeschreven Ebook
    Wat als er levens van afhangen?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461097613
    • 13 december 2023
    • Adobe ePub

    Op nummer 1 in de Hebban Rank! Nooit meer, had Sasja zich voorgenomen. Maar wat als er levens van afhangen?…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    11,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021042572
    • 21 december 2023
    • Adobe ePub

    In dit eerste deel van een nieuwe Scandi-thrillerreeks van bestsellerauteur Viveca Sten schokt een ijzingwekkende…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Jeugdzonde Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034881
    • 08 september 2023
    • 335 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Een razendsnelle thriller met duizelingwekkende plotwendingen, die je in een keer wil uitlezen. Op een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    9,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597130
    • 30 mei 2023
    • Adobe ePub

    Het niet te missen vijfde deel in de Munch & Krüger-serie van Samuel Bjørk. Mia staat op het punt een…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357718
    • 05 april 2023
    • Adobe ePub

    Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is de nieuwe van het bestseller schrijverspaar Nicci French. Een…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 47%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934656
    • 18 april 2023
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Voormalig politieagente Mickey Gibson doet onderzoek naar een wapenhandelaar. Maar haar opdrachtgeefster…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    15,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ziek van Jou Ebook
    Medische misser of een stille moordenaar?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034867
    • 14 april 2022
    • 250 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Wat als een obsessie je tot het uiterste drijft? De ambitieuze Faye werkt hard aan haar carrière als…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    4,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 3 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Hoe vind je een moordenaar die al zijn sporen heeft gewist?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319385
    • 20 september 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster-serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Hoe vind je…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 23%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Onderstroom Ebook
    Onder het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461098702
    • 21 maart 2024
    • Adobe ePub

    Onder het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen. Door de gewelddadige dood van haar dochter Insa…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 21-03-2024.
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De waarheid was dood en begraven. Tot nu toe.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320527
    • 03 maart 2023
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Wanneer archeologen bij een opgraving in…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565566
    • 19 februari 2015
    • 429 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een gevaarlijke tbs-kliniek
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461098313
    • 08 februari 2024
    • 244 pagina's
    • Adobe ePub

    Sannes leven is in gevaar als een tbs’er te veel vrijheid krijgt. Alles staat op zijn kop in de tbs-kliniek…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Holly had veel vijanden, maar wie van hen was in staat tot moord?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320558
    • 19 april 2023
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Hoewel de mooie en slimme Holly altijd een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • 20 april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    15,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597109
    • 16 november 2021
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Is de mythologiemoordenaar te stoppen?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461092885
    • 29 augustus 2017
    • 324 pagina's
    • Adobe ePub

    Jennifer Brugman is een gedreven rechercheur met een pijnlijk verleden. Ze wil graag opnieuw beginnen…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    11,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • NR 1 OP KOBO NIEUW TALENT THRILLER LIJST! Een meeslepende, bloedstollende psychologische thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034812
    • 15 november 2019
    • 317 pagina's
    • Adobe ePub

    Wat als je erin geluisd wordt voor moord? Na het onverwachte overlijden van haar man Olivier staat huisarts…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    4,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 3 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312881
    • 14 januari 2020
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Zwarte zomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024585526
    • 16 juni 2020
    • 351 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hoe kan iemand zowel dood als levend zijn? Die vraag moet rechercheur Washington Poe beantwoorden als…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 2 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 77%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026360794
    • 16 februari 2023
    • 306 pagina's
    • Adobe ePub

    Perfecte Wraak is het nieuwste en zevende deel in de bestsellerserie Inspecteur Callanach-thriller. Luc…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024594924
    • 15 juni 2021
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Met Brandoffer, de bloedspannende prequel op Zwarte Zomer, heeft M.W. Craven de Gold Dagger Award gewonnen.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Susan is een toegewijde moeder van drie kinderen. Elke dag haalt ze hen op van school - tot vandaag.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319422
    • 15 september 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 5 van de *Gina Harte-*serie Als Mary erachter komt dat haar dochter Susan haar jongste kind niet…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een Kate Marshall-thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314342
    • 16 november 2021
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Van Vallend duister zijn al meer dan 20.000 exemplaren verkocht Twaalf jaar geleden legde journaliste…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 23%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.