Nederlandse Boeken met vrouwlijke detectives

2.036 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • Je dochter verdwijnt spoorloos. Ze blijkt niet de enige.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049202392
    • 04 juli 2024
    • 464 pagina's

    Het twaalfde deel in de populaire Helen Grace-serie van bestseller-auteur M.J. Arlidge Terwijl een vete…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    13,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-07-2024.
    Verkoop door bol

    Ebook 13,99

  • Ziek van Jou Ebook
    Medische misser of een stille moordenaar?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034867
    • 14 april 2022
    • 250 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Wat als een obsessie je tot het uiterste drijft? De ambitieuze Faye werkt hard aan haar carrière als…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    15,00
    Digitaal luisterboek
    4,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026364617
    • 18 juni 2024
    • 432 pagina's

    Dl 2 in de Connie Woolwine-serie van de bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de D.I. Callanach serie…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-06-2024.
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026361647
    • 02 april 2024
    • Adobe ePub

    Deel twee en een nieuwe zaak in de Maud O'Connor reeks. Wat is waar en wie kun je vertrouwen? Een echte…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    27,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 49 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357718
    • 05 april 2023
    • Adobe ePub

    Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is deel 1 in de Rechercheur Maud O'Connor serie. Een intelligent…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    20,50
    Paperback
    23,99
    Hardcover
    26,99
    Digitaal luisterboek
    15,99
    Paperback
    13,35
    Hardcover
    65,00

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Onderstroom Ebook
    Onder het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461098702
    • 21 maart 2024
    • Adobe ePub

    Onder het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen. Door de gewelddadige dood van haar dochter Insa…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99
    Digitaal luisterboek
    11,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401621922
    • 23 april 2024
    • 288 pagina's

    In Rome van Kiki van Dijk raakt journalist Gina verstrikt in een sinister machtsspel als de jeugdvriend…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

  • Jeugdzonde Ebook
    Een ongeluk met tragische gevolgen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034881
    • 08 september 2023
    • 335 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Een razendsnelle thriller met duizelingwekkende plotwendingen, die je in een keer wil uitlezen. Op een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    20,00
    Digitaal luisterboek
    9,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een seriemoordenaar slaat in een razend tempo toe. En hij is nog lang niet klaar.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322903
    • 10 april 2024
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Als het gruwelijk toegetakelde lichaam…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597130
    • 30 mei 2023
    • Adobe ePub

    Het niet te missen vijfde deel in de Munch & Krüger-serie van Samuel Bjørk. Mia staat op het punt een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    23,99
    Paperback
    15,00

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 6,49

    Je bespaart 23%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026362712
    • 10 januari 2024
    • Adobe ePub

    De nieuwe stand-alone van bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de DI Callanach serie. Privédetective…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Hoe vind je een moordenaar die al zijn sporen heeft gewist?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319385
    • 20 september 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster-serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Hoe vind je…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    15,00
    Paperback
    25,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021042572
    • 21 december 2023
    • Adobe ePub

    In dit eerste deel van een nieuwe Scandi-thrillerreeks van bestsellerauteur Viveca Sten schokt een ijzingwekkende…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026367922
    • 28 mei 2024
    • 392 pagina's

    Voordelige uitgave van deel 1 van de Connie Woolwine serie van internationale bestseller auteur Helen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-05-2024.
    Verkoop door bol
  • Een van hen liegt. En een wordt het volgende slachtoffer.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322897
    • 26 maart 2024
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615853
    • 07 september 2021
    • 541 pagina's
    • Adobe ePub

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99
    Digitaal luisterboek
    18,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022599839
    • 05 september 2023
    • 528 pagina's

    ‘King is een angstvirtuoos, hij kan je werkelijk bang maken. Lees en kijk over je schouder.’ NRC Wanneer…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 20,99

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400517226
    • 14 mei 2024
    • 416 pagina's

    Deze Italiaanse bestseller is een absolute aanrader voor alle fans van De stilte van de witte stad. Rechercheurs…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    12,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401617130
    • 24 mei 2022
    • 416 pagina's

    In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    14,99
    Digitaal luisterboek
    18,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,75

    Ebook 14,99

  • Kim Stone verwoestte vele levens. Nu is zij aan de beurt.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049204327
    • 04 juli 2024
    • 352 pagina's

    De steengoede, verslavende thrillerserie voor de fans van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en Carla Kovach…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    10,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-07-2024.
    Verkoop door bol

    Ebook 10,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026168154
    • 13 februari 2024
    • 353 pagina's
    • Adobe ePub

    Rechercheur Kit McKittrick en psycholoog Sam Reeves moeten samenwerken om een van de dodelijkste seriemoordenaars…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    20,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022576229
    • 12 januari 2016
    • 384 pagina's

    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    5,99
    Digitaal luisterboek
    14,99
    Paperback
    18,99
    Dwarsligger
    41,00

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,44

    Ebook 5,99