Nederlandse Boeken over christelijk leven en praktijk - Algemene boeken

3.990 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • 100 gebeden voor elk moment
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789464250350
    • 19 juli 2022
    • 112 pagina's

    In het Zij Lacht gebedenboek staan prachtige, uitgeschreven gebeden die raken. De onderwerpen van de…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
  • Bemoedigingen voor vrouwen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789029728621
    • 15 oktober 2019
    • 192 pagina's

    Een prachtig boek vol levenswijsheid ‘Altijd in Gods hand’ van Lynn Austin is een prachtig boek vol levenswijsheid.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

  • Wanneer geven makkelijker is dan ontvangen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789464250091
    • 28 oktober 2021
    • 160 pagina's
    • Adobe ePub

    Dit boek is geschreven voor alle dappere vrouwen die regelmatig compleet uitgeput tot de conclusie komen…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    18,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • 300 overdenkingen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789492831736
    • 17 november 2020
    • 320 pagina's

    Dagelijks publiceert Zij Lacht een overdenking bij een bijbeltekst op de website. Meer dan 25.000 vrouwen…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 26 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
  • Bij Jezus zijn, van Jezus leren, op Jezus lijken
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033809699
    • 05 februari 2024
    • 336 pagina's

    ‘De bedoeling van het evangelie is niet alleen dat jij in de hemel komt, maar ook dat de hemel in jóú…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789464251081
    • 20 mei 2024
    • 232 pagina's

    Dit koffietafelboek van Zij Lacht bevat alle 150 Psalmen (HSV). De eeuwenoude (lof)liederen en soms ook…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 39 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033802898
    • 22 maart 2022
    • 272 pagina's

    ‘Wie ben ik aan het worden?’ Dat was de vraag die John Mark Comer bezighield. Zijn leven leek succesvol,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 16,99

  • De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046830260
    • 06 januari 2023
    • 366 pagina's
    • Adobe ePub

    voor de lezers van Diney Costeloe, Lisa Wingate en Anne Jacobs De ontroerende en hartverwarmende historische…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    15,00
    Digitaal luisterboek
    12,99
    Paperback
    20,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464250848
    • 01 juni 2023
    • 144 pagina's

    Jolet en Anouk zijn al jarenlang vriendinnen. In hun zoektocht naar hoe je als jonge christelijke vrouw…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789059992115
    • 03 november 2023
    • 432 pagina's

    Het bijbelboek Openbaring… wat moeten we daarmee? Waarom zou je de moeite nemen om het boek te lezen…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 29 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
  • Journal voor een leven dicht bij Hem
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464251029
    • 12 februari 2024
    • 112 pagina's

    Deze journal van het platform Sis, you GOD this is de opvolger van hun succesvolle eerste boek You GOD…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
  • Moed voor als het moeilijk is
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043541473
    • 06 juni 2024
    • 64 pagina's

    Bemoedigingen voor tijden van moeite in een prachtig geschenkboek. In Klaproosmomenten werkt Eline Hoogenboom…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 7,99

  • de weg naar echte christelijke blijdschap
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789051944532
    • 22 oktober 2012
    • 48 pagina's

    Wat zijn de kenmerken van een hart dat radicaal veranderd is door de genade van God? Dit is een van de…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    2,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 2,99

  • Verrassende ontdekkingen in de Bijbel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033835780
    • 30 juli 2020
    • 128 pagina's

    Topgeheim is een kleurrijk dagboek voor kinderen van 8 -12 jaar, over onderwerpen als dappere helden,…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    25,99
    Paperback
    14,15
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75
  • Hoe kan Clara de kinderen beschermen als het weeshuis gesloten wordt?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046832813
    • 14 februari 2024
    • 336 pagina's

    'Ik hou van de manier waarop Lizzie Page feiten met fictie vermengt, en hoe haar personages tot leven…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789059990371
    • 19 september 2014
    • 392 pagina's

    Als je vrienden met je willen praten, bellen ze je op je mobieltje of sturen ze je een berichtje. Maar…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 21 euro en 40 cent.
    Op voorraad
    Nu besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 20,90
  • Christelijke Klassiekers
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789043539708
    • 23 juni 2023
    • 240 pagina's

    Een klassieker in een nieuw jasje: C.S. Lewis over de kern van het christelijk geloof. In ‘Onversneden…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 26 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789077669990

    Ontdek hoeveel God van jou houdt en om jou geeft! De Bijbel is Gods boodschap aan jou. Je leest er alles…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 95 cent.
    Uiterlijk 20 juli in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789059991279
    • 06 juli 2018
    • 190 pagina's

    Een praktisch en helpend boek over hoe jij als echtgenote voor je man kunt bidden. Je huwelijk wordt…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    16,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 17 euro en 40 cent.
    Op voorraad
    Nu besteld, dinsdag in huis
    Meer verkopers vanaf 14,95
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463691222
    • 05 juli 2021
    • 160 pagina's

    Ieder mens verbaast zich weleens over zijn eigen gedrag, gedachten en gevoelens. Waarom reageer ik zo…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    13,00
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 19 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043540131
    • 28 september 2023
    • 96 pagina's

    Hoe krijg je oog voor het goede om je heen? Een positief cadeauboek voor donkere tijden. Goedheid voor…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    6,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,74

    Ebook 6,99

  • in 7 x 7 vensters
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043541077
    • 28 mei 2024
    • 160 pagina's

    Een afwisselende beschrijving van het Nederlands protestantisme in 49 vensters. De Canon van het Nederlandse…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 20 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 11,99

  • bij de Herziene Statenvertaling
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789065394385
    • 20 november 2018
    • 464 pagina's

    Het geven van een kinderbijbel bij de geboorte of doop van een (klein)kind is een waardevol gebaar. Deze…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 34 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol
  • Vriendschap Ebook
    Als je elkaars eenzaamheid herkent
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024578412
    • 09 november 2017
    • 239 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De prachtige roman Vriendschap van de internationale bestsellerauteur Danielle Steel gaat over de vriendschap…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    52,50
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.