Nederlandse Boeken over christelijk leven en praktijk met Zondagbezorging via Select

802 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464250848
    • 01 juni 2023
    • 144 pagina's

    Jolet en Anouk zijn al jarenlang vriendinnen. In hun zoektocht naar hoe je als jonge christelijke vrouw…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
  • Journal voor een leven dicht bij Hem
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464251029
    • 12 februari 2024
    • 112 pagina's

    Deze journal van het platform Sis, you GOD this is de opvolger van hun succesvolle eerste boek You GOD…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
  • Gids voor een veilig gesprek over kerk, geloof en LHBT+
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033803741
    • 23 november 2023
    • 144 pagina's

    Veel christenen ervaren spanning in het verlangen om recht te doen aan lhbt- ers én aan de Bijbel. Waar…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 10,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033802898
    • 22 maart 2022
    • 272 pagina's

    ‘Wie ben ik aan het worden?’ Dat was de vraag die John Mark Comer bezighield. Zijn leven leek succesvol,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 16,99

  • in 7 x 7 vensters
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043541077
    • 28 mei 2024
    • 160 pagina's

    Een afwisselende beschrijving van het Nederlands protestantisme in 49 vensters. De Canon van het Nederlandse…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 20 euro.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 11,99

  • Bij Jezus zijn, van Jezus leren, op Jezus lijken
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033809699
    • 05 februari 2024
    • 336 pagina's

    ‘De bedoeling van het evangelie is niet alleen dat jij in de hemel komt, maar ook dat de hemel in jóú…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 14,99

  • 100 gebeden voor elk moment
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789464250350
    • 19 juli 2022
    • 112 pagina's

    In het Zij Lacht gebedenboek staan prachtige, uitgeschreven gebeden die raken. De onderwerpen van de…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
  • Christelijke Klassiekers
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789043539708
    • 23 juni 2023
    • 240 pagina's

    Een klassieker in een nieuw jasje: C.S. Lewis over de kern van het christelijk geloof. In ‘Onversneden…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 26 euro.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 11,99

  • Verrassende ontdekkingen in de Bijbel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033835780
    • 30 juli 2020
    • 128 pagina's

    Topgeheim is een kleurrijk dagboek voor kinderen van 8 -12 jaar, over onderwerpen als dappere helden,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75
  • Leren leven in vertrouwen, zonder angst
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789493279322
    • 17 april 2024
    • 208 pagina's

    Henri Nouwen is al meer dan een kwart eeuw geleden overleden, maar zijn erfenis is nog steeds actueel,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
  • Bemoedigingen voor vrouwen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789029728621
    • 15 oktober 2019
    • 192 pagina's

    Een prachtig boek vol levenswijsheid ‘Altijd in Gods hand’ van Lynn Austin is een prachtig boek vol levenswijsheid.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,95

    Ebook 9,99

  • bij de Herziene Statenvertaling
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789065394385
    • 20 november 2018
    • 464 pagina's

    Het geven van een kinderbijbel bij de geboorte of doop van een (klein)kind is een waardevol gebaar. Deze…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 34 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789464250831
    • 01 augustus 2023
    • 112 pagina's

    Welke leugens geloof jij? En hoe hebben die leugens jouw beeld van God, jezelf en de wereld vervormd?…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
  • Vreugde vinden in Gods aanwezigheid
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789059990982
    • 03 oktober 2018
    • 400 pagina's

    ‘De vreugde die de HEER u geeft , is uw kracht’ (Nehemia 8:11) Het leven kent goede en slechte dagen.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 19 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 14,95

  • Moed voor als het moeilijk is
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043541473
    • 06 juni 2024
    • 64 pagina's

    Bemoedigingen voor tijden van moeite in een prachtig geschenkboek. In Klaproosmomenten werkt Eline Hoogenboom…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 7,99

  • inspirerend & bemoedigend
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789492831026
    • 31 oktober 2018
    • 64 pagina's

    Een prachtig geschenkboek met prints van het duo Lifeprints. Dit boek is bedoeld voor situaties waarin…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
  • De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046832806
    • 14 februari 2024
    • 352 pagina's

    voor de lezers van Diney Costeloe, Lisa Wingate en Anne Jacobs De ontroerende en hartverwarmende historische…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

  • de kleine ziel en de zon
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789062719464
    • 19 december 2002
    • 31 pagina's

    "Als moeder ben ik zo dankbaar dat dit boek er is. Kinderen inwijden in spiritualiteit zou een eerste…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 95 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,20
  • Ontdek de vier treden van stilte en kom tot rust
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043534994
    • 26 oktober 2021
    • 208 pagina's

    Een prachtig uitgevoerd boek vol rust en bezinning! ‘Eeuwenoude stilte hier en nu’ is een prachtig geïllustreerd…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 29 euro en 95 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 22,80
  • Wat het betekent om Jezus te volgen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789058042170
    • 16 mei 2024
    • 192 pagina's

    Ga mee en laat je verrassen — voor het eerst of opnieuw — door wat het betekent om leerling van Jezus…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 17 euro en 50 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 11,99

  • Hoe kan Clara de kinderen beschermen als het weeshuis gesloten wordt?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046832813
    • 14 februari 2024
    • 336 pagina's

    'Ik hou van de manier waarop Lizzie Page feiten met fictie vermengt, en hoe haar personages tot leven…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99
  • Bewuste keuzes in 24 weken
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033802874
    • 02 juni 2022
    • 240 pagina's

    Wil je stapje voor stapje op weg naar een gezonde leefstijl voor lichaam en geest? Dit leefstijldagboek…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 23 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 15 juni in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 16,99

  • het verhaal van Joop Gottmers: kickbokser en ex-drugscrimineel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789043528856
    • 13 juni 2017
    • 272 pagina's

    Het bekeringsverhaal van Joop Gottmers: kickbokser en drugscrimineel Een zachtaardige jongen wordt kickbokskampioen.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 17 euro en 75 cent.
    Uiterlijk 20 juni in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,20

    Ebook 11,99

  • Christelijk geloof voor welwillende sceptici
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789051943382
    • 22 september 2008
    • 304 pagina's

    In dit boek gebruikt Keller voorbeelden uit de literatuur, filosofie en de popcultuur om uit te leggen…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    12,50
    DVD
    9,95
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,50

    Ebook 9,99