Nederlandse Detectives - Beschikbaar in Kobo Plus

2292 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026152474
    • 07 december 2021
    • Adobe ePub

    Deel 1 in de serie 'Ijslandse Moorden'. Een vrouw wordt vermoord aangetroffen aan de voet van een vuurtoren… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 20,00
    9 99
    Direct beschikbaar
  • Koraalrif Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934021
    • 26 juli 2022
    • 192 pagina's
    • Adobe ePub

    Het avontuur van Roadtrip gaat verder. Paula Visser wordt door de weduwe van haar kennis Jim om hulp… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044364446
    • 07 juli 2022
    • 200 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Rechercheur Jane Rizzoli en patholoog-anatoom Maura Isles onderzoeken de gruwelijke moord op Sofia Suarez,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402758368
    • 04 juni 2019
    • 405 pagina's
    • Adobe ePub

    ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 17,50
    Paperback
    € 42,00
    Hardcover
    € 29,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026161070
    • 07 juli 2022
    • Adobe ePub

    IJSKOUDE LEUGENS is deel 2 in de serie IJSLANDSE MOORDEN van auteur Eva Björg Aegisdóttir. Als een depressieve… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402756579
    • 25 september 2018
    • 443 pagina's
    • -431828

    'Sterkste Zweedse thriller van het jaar' ★★★★ - Telegraaf In de buurt van Stockholm wordt in een schuur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,50
    Paperback
    € 10,85
    Paperback
    € 10,00
    7 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597109
    • 16 november 2021
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 22,99
    4 99
    Meestal 13,99

    Je bespaart 64%

    Direct beschikbaar
  • Ze heeft een woord op de muur geschreven in helderrood bloed. Of eigenlijk geen woord. Een naam.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316933
    • 01 februari 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Helen Fields Ze was dichtbij genoeg om te zien dat het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 20,00
    7 99
    Direct beschikbaar
  • Hoogzomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761399
    • 26 mei 2021
    • 379 pagina's
    • Adobe ePub

    Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. Inspecteur Martin… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,95
    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461097026
    • 15 december 2009
    • Adobe ePub

    Het moederschap is niet voor iedereen weggelegd of vanzelfsprekend. Kaia, Jill en Wiesje kunnen daarover… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • 20 april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    Paperback
    € 24,45
    14 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044348538
    • 14 september 2017
    • 271 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    7 99
    Direct beschikbaar
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311112
    • 12 juni 2018
    • 357 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 12,15
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 15,99
    7 99
    Direct beschikbaar
  • Spiegelman Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403111414
    • 17 november 2020
    • 544 pagina's
    • Adobe ePub

    Een geweldige nieuwe zaak voor Joona Linna Vijf jaar geleden verdween ze, nu wordt haar lichaam gevonden.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    9 99
    Direct beschikbaar
  • Zelfs de duisterste geheimen blijven niet eeuwig verborgen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313192
    • 07 januari 2020
    • Adobe ePub

    Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 10,00
    Paperback
    € 10,00
    5 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759464
    • 21 april 2020
    • 432 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als elfjarige vermoordde Robert Lindström zijn speelkameraadje met een blok beton. Ondanks het technische… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,90
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312881
    • 14 januari 2020
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,20
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311587
    • 07 mei 2019
    • 357 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 15,49
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
  • Een angstaanjagende moordzaak. Een eigenzinnig rechercheteam
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789032520007
    • 01 juni 2022
    • 171 pagina's
    • Adobe ePub

    Razendsnel, duister en angstaanjagend Het eerste deel in de verslavende serie rondom politiefotografe… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    4 99
    Meestal 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311501
    • 02 oktober 2018
    • 366 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 15,50
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766165
    • 03 juni 2022
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe topthriller van het Deense succesduo Faber & Pedersen. Een nieuwe case voor het boeiende detectiveduo… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932775
    • 01 september 2022
    • 640 pagina's
    • Adobe ePub

    Een nieuwe Lynley & Havers van de koningin van de misdaadliteratuur Wanneer een detective van de beademing… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    14 99
    Direct beschikbaar
  • Ziek van Jou Ebook
    Medische misser of een stille moordenaar?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034867
    • 01 januari 2023
    • 250 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Wat als een obsessie je tot het uiterste drijft? De ambitieuze Faye werkt hard aan haar carrière als… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 4,99
    Paperback
    € 15,00
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312874
    • 03 september 2019
    • 337 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 37,00
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    7 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.