188 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • Een van hen liegt. En een wordt het volgende slachtoffer.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322897
    • 26 maart 2024
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 46%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026168154
    • 13 februari 2024
    • 353 pagina's
    • Adobe ePub

    Rechercheur Kit McKittrick en psycholoog Sam Reeves moeten samenwerken om een van de dodelijkste seriemoordenaars…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 49 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 65%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322378
    • 28 november 2023
    • Adobe ePub

    'Een meesterlijk staaltje misdaadschrijven.' The Sunday Times Het zevende deel van de meeslepende, veelgeprezen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 49 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021042572
    • 21 december 2023
    • Adobe ePub

    In dit eerste deel van een nieuwe Scandi-thrillerreeks van bestsellerauteur Viveca Sten schokt een ijzingwekkende…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934656
    • 18 april 2023
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Voormalig politieagente Mickey Gibson doet onderzoek naar een wapenhandelaar. Maar haar opdrachtgeefster…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403126425
    • 25 april 2023
    • 512 pagina's
    • Adobe ePub

    Harry Hole is terug in een bloedstollend verhaal Harry Hole is terug en moet in een race tegen de klok…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 53%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wie is de volgende die sterft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402769470
    • 16 januari 2024
    • 415 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe bloedstollende thriller van het fenomeen Chris Carter, voor lezers van Robert Bryndza, M.J.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401621915
    • 12 maart 2024
    • 517 pagina's
    • Adobe ePub

    In Revolutie van Jeroen Windmeijer en Tjarko Evenboer wordt Simon Ryevaar meegesleept in een zinderend…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044969160
    • 28 mei 2013
    • 368 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Voortreffelijk geschreven, loeispannende Zweedse thriller, met een ontknoping die juist de krachtigst…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322347
    • 26 februari 2024
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Als Amaryllis Coltraine, een collega…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021045269
    • 09 april 2024
    • Adobe ePub

    Onweerstaanbare suspense met Jane Austen als dappere amateurdetective. Voor liefhebbers van cosy crime…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322330
    • 26 februari 2024
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Pater Miguel Flores wordt tijdens…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • De duik Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026165481
    • 02 april 2024
    • 316 pagina's
    • Adobe ePub

    Instructeur Cass begeleidt haar cursisten op hun eerste duik voor de prachtige kust van Thailand. Maar…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044366174
    • 15 november 2022
    • 342 pagina's
    • Adobe ePub

    In Zweden wordt op een regenachtige zomerse dag een klein meisje uit een overvolle trein ontvoerd. Haar…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 3 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320435
    • 07 februari 2024
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Het is genieten geblazen met dit boek, Castillo maakt indruk met de plot, de personages en de stijl.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Meestal 13,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024594924
    • 15 juni 2021
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Met Brandoffer, de bloedspannende prequel op Zwarte Zomer, heeft M.W. Craven de Gold Dagger Award gewonnen.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Moederdag Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044395082
    • 25 april 2024
    • Adobe ePub

    Kan het niet krijgen van een kind je leven net zo veranderen als het wel krijgen van een kind? Grace…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 3 euro en 99 cent.
    Meestal 7,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402769449
    • 07 november 2023
    • Adobe ePub

    Bejubeld Zweeds vakmanschap met een internationale twist. In een vogelnest wordt een menselijk bot gevonden.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De liefdesbrief Tweedehands
    Een adembenemend verhaal van dé bestsellerauteur van de eeuw
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401615631
    • 07 september 2021
    • 510 pagina's

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 90 cent. De adviesprijs is 21 euro en 99 cent. Je bespaart 50%. Dit is een tweedehands product.

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026353079
    • 12 maart 2021
    • 329 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor het donker thuis is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    6,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Agonia Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083096520
    • 08 april 2021
    • 309 pagina's
    • Adobe ePub

    Steven de Wit is een corrupte politieagent die nauwe banden heeft met Aram, de leider van maffiaorganisatie…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent.
    Meestal 4,95

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Scherven Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026362064
    • 13 december 2022
    • 562 pagina's
    • Adobe ePub

    Bret Easton Ellis, van Minder dan niks en American Psycho, is terug met Scherven; een meesterlijke nieuwe…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 67%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Twee zomers Ebook
    Twee zomers
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044328028
    • 02 juni 2010
    • 331 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De achtentwintigjarige Chantal Zwart is verslaggeefster en presentatrice bij France Inter, een gerenommeerd…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent.
    Meestal 7,99

    Je bespaart 75%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789048823567
    • 25 maart 2015
    • 200 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Jack Argyle is wegens moord op zijn moeder tot levenslang veroordeeld, maar al na zes maanden sterft…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent.
    Meestal 7,99

    Je bespaart 75%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vier artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.